Skip to main content

Bir Gri Mutfak için Şık Tasarım Fikirler

Açık gri beyaz mermer ve bistro tarzı aksesuarları ile yanyana, özellikle mutfak için popüler bir renk olmasına rağmen, bugün gri şık dumanlı tarafında odaklanıyoruz. Aslında, gri metal aksan ile süslü zaman canlanıyor, özellikle de bugünün tasarım dünyasında eğilimine daha olamazdı. Pirinç, bakır ve diğer Sıcak tonlarda dekor gerçekten zengin gri fonunda parlayacak. Bazı “karma malzemeler” veya “karışık metaller” bak diyoruz gri mutfak . Biz mükemmellik tasarım diyoruz! …

Karışık Metaller

Gri bir fonunda karışık metaller: en günümüzün en ilginç görünüme sahip başlayalım. gümüş ve altın karıştırma kez, bir hiciv gibi görünüyordu ederken, biz şimdi mutfağa çeşitli bir görünüm getirmek için harika bir yoldur biliyorum. Bu gibi konteynerler ve demirbaşlar olarak aksesuarları “altın” metalleri temsil ederken gri mutfak boya, senin “gümüş” olsun. Cb2 en Picket Ekmek Sepeti da arsız tonlarda organizasyonel öğeleri özellikleri aşağıda vignette, bir pembe bir dokunuş katıyor. Gri bir arka metalik tonların sıcak dizisine serin aksine olarak hizmet Tüm bunları birbirine bağlayan:

bakır, gümüş ve altın anında bitirir özelliğine kutulardan bir üçlü gri mutfağa karışık metallerin sihirli getiriyor. CB2 özelliği mango ahşap üstleri gelen bu Kapsül bidon:

metalleri karıştırmak için kolay bir yol? bunu sizin için ürünleri satın! Gümüş ve altın tonları Crate & Barrel bu Altın Peynir Bıçaklar üzerinde birleştirir:

Hatta küçük şeyler çok demek! Cb2 en Bakır Kaşık istirahat fonksiyonel odak noktası olarak hizmet veren mutfakların havalı bir pembe metalik görüntülü ekler:

CB2 bu Akrilik Amber Silindir Topuzu ile gösterildiği gibi Ayrıca, altın desenli gri kabini kapalı üst olabilir. Teknik olarak bir metal olsa da, emin serin tonda mutfak için bal rengi tarzı bir doz temin yapar!

gri ve altın cennette yapılan bir maç olduğunu daha fazla kanıt gerekiyor? ferm YAŞAYAN rahat fikrini koymak bu Altıgen saksılar edelim …

Son olarak, bir “karma metaller” oluşturmak duvar kağıdı üzerinden bakabilirsiniz unutmayın. ferm YAŞAYAN gelen Gray Bu Konfeti duvar kağıdı zengin gri ve parıltılı altın sihirli kombinasyonu kutluyor:

Sıcak-Tonlu Ahşap

Gri bir arka planında ne zaman Ahşap mobilyalar ve aksan daha derin bir zenginlik kazanır. Kanıt mı gerekli? Nasıl EyeSwoon iç tasarımcı ve yaşam tarzı uzmanı Athena Calderone mutfağında ne olacak? ahşap tabureler oldukça bu şık gri alanda evde bakarak salonunun sıcak ve soğuk tonları geliştirmek nasıl Not:

CB2 bu sonraki skeç olarak, ahşap raflar, cam ve seramik öğeleri bir dizi vitrin:

(Le Creuset pişirme çanağı sahip) Crate & Barrel dan Bu ürün atış derin gri ve sıcak ahşap birleştirmek ne kadar iyi ortaya koymaktadır. çanak tarafından eklenen beyaz pop mükemmel arka plan derin tonları kaydırır:

Ayrıca Crate & Barrel gelen bu Montana Akasya ve Cam kavanozlar ahşap paneller ve gri tezgahı bir fonunda ayarlanır. tam etkili Dünyevi-modern tarzda:

ferm YAŞAYAN mutfağa bir dünyevi modern bir his katmaktadır ahşap altlık geometrik üçlüsü yarattı. Biz onlar gri arka planında karşı pop düşünüyorum. seçim malzemesi: meşe. Aşağıda Meydanı’nda Anahat Trivet dahil olmak üzere kendi jeo zafer tüm trivets bakın:

Hatta böyle bir kayrak peynir tahtası ve Crate & Barrel 4 Draper Altlıklar bu Set olarak parçaları bir arada kullanarak SERVİS bazı gri ve ahşap ekleyebilirsiniz:

Mermer Mania

Bugünün sonrası zengin tonları hakkında tüm iken, bazen beyaz mermerden bir sıçrama güçlü bir kontrast sağlayabilir! Cb2 en Harlow Mermer Harç ve Pestle Kullanılmadığı zaman ekranda tutmak için yeterli güzel:

mermer tezgah özlemiyle ama bütçede kalmak gerek? Böyle Crate & Barrel Fransız Mutfak Marble Dikdörtgen Tepsi olarak mermer tepsi veya peynir tahtası, görüntülemeyi deneyin:

beyaz mermer genellikle gri damarları özellikleri olduğundan, gri mutfaklar için doğal bir uyum var! Bir kez daha, Athena Calderone mutfağını hayranım. Bu tezgahı göz atın!

Crate & Barrel bu ürün fotoğrafçılığı görüldüğü gibi Bazen mermer kendisi gri ağır bir doz sağlayabilir:

Burada sıcak desenli gri mutfak hayal bırakmak bir daha görüntü var … siyah mermer bir dokunuş ile bu kez!

Bu yayının mutfakta karıştırmak için ilham umuyoruz. Ve biz sadece gıda bahsetmiyoruz! Mutlu Dekorasyon!