Skip to main content

Güzel İskandinav Mutfak Tasarım: Fikirler & İlham

Eklektik ve oh-so-şık, İskandinav tema en oturma, yemek ve yatak odası alanlarına uzanıyor – ama gerçekten parlamaya çıktığı noktada mutfaktır. Bu elli evlerin mutfaklarında içindeki bir adım İskandinav sadece beyaz duvarlar, ahşap zeminler ve astarlı fayanslar çok daha fazla olabilir gösterir. Burada, parlak hardal kabini ve damalı zeminler rüya pastel ve blok Monochromes karşılar. Stensil çerçeveleri ve ince elemanları banklar etrafında kutuları ve süs eşyaları etrafında cubby delikleri rüzgar. Bitki yaşam asılı ve hafif ve havadar mekanlarda, aynı anda taze bir nefes gizler. görmek için tur atın.

Hafif ahşap zemin beyaz tuğla İskandinav mutfak

Beyaz tuğla ve kabini beyaz aksesuarlar, merkezi bir ahşap masa, siyah şablon bacak ve aydınlatma ile noktalı hafif ve parlak bir alan açın.

İskandinav mutfak hafif ahşap beyaz basit yuvarlak özellikleri

Bir kamufle lamba ile aydınlatılmış, bu mutfak pastel mavi dolapların, ışık ahşap, düz beyaz raf ve klasik bir SMEG ile İskandinav ekler.

Basit mutfak beyaz ve İskandinav ağaç

Kalıplar sandalye bacakları ve farklı şekilli damla aydınlatma karakteri yaratmak. beyaz ve ahşap formu şekillerin Geniş bölmeleri, geleneksel İskandinav elemanlar beyaz tuğla arkasında gözetleme yaparken.

İskandinav mutfak rafları beyaz tuğla duvar tezgah

daha koyu bir tonu Fransız cabinetry İskandinavya siyahtan getirin. Bir krom buzdolabı ve fırın klasik beyaz ve ahşap çağdaş olun.

İskandinav mutfak, yeşil ve mavi sandalyeler siyah beyaz fayans

ince çizgili kaplama, ahşap bir kentsel orman atmosferinde özelliğini olun. Bu mutfak bitkilerin asılı ve okul sandalyeleri eşleşmeyen, siyah SMEG ve kabini ile o kadar karışık.

rahat İskandinav mutfak çizgili halı okul sandalyeleri

İskandinav az hareket etmek kadar kolaydır. Ahşap zemin ve giriş çizgili halı, geniş camlı dolaplar ve bir ölüm yıldızı tarzı lamba yerine beyaz kiremitli.

ahşap Konut süsler, bu boşluk saf beyaz boşluk sızar. Gri bir slingback, basit illüstrasyon ve şifon perdeler tarafına oturmak.

ahşap Konut süsler, bu boşluk saf beyaz boşluk sızar. Gri bir slingback, basit illüstrasyon ve şifon perdeler tarafına oturmak.

Düz beyaz dolap krom İskandinav mutfağı vardır

krom pops geniş, beyaz cabinetry minimalist gidin. Bir Fransız pencere ve asılı bitki doğa tanıtmak.

çakmak ahşap tonları ile daha doğal bir his oluşturun. Daha saksı bitkileri asmak ve geniş formatlı kayrak döşeme üzerinde gri desenli arkasına saklanmak.

stüdyo mutfak tüm beyaz minimalist

Daha küçük alan için basit beyaz Formu şekiller. bir all-beyaz soba, aspiratör ve bankın etrafında Bu mutfak rüzgarlar odaya ışık ekleyin.

Çıplak İskandinav mutfak Beyaz karo döşeme açık siyah pencere çerçeveli

Kaba unsurlar rustik bir his tanıtmak. Beyaz banklar, oturma ve döşeme dokulu duvarlar, kaba bir ahşap masa ve direği edilir. Kubbe Tek Işık burada ve Caravaggio, mutfak kolye kullanılan yemek kolye olduğunu.

beyaz ve ahşap mutfak minimalist şablon tabureler

petek herhangi İskandinav mutfak için, farklılık noktası detaylandırma ile tatlı tutun. beyaz blok elemanları ve dikkatli sıcak ahşap kenar içine bir ışık perdesi billows. İki mutfak bar tabureleri ve şablon bağlantısı olan bir fener oyun.

İskandinav monokrom mutfak siyah aksan beyaz buzdolabı

Bir mermer zemine oturan bu İskandinav esintili boşluk kavisli beyaz sandalyeler, ince stencilled tablolar ve basit bir beyaz ışıkla şıklığını getiriyor. Bir kara tahta pano isyan işaret ediyor.

karatahta duvar İskandinav mutfak ilham alıntı

Bir tahta da bir boşluk uzanabilir. Siyah bir girişi ile Beyaz kabini büyük kaligrafik yazı, sandalye ve bir bisiklet evine yeterince geniş görünüyor. Siyah bir duvar büyük, kare pencereli aynı hile oynar.

You may also like