Skip to main content

Kolay Mutfak Duvar Dekorasyon Fikirleri

Kolay Mutfak Duvar Dekorasyon FikirleriEğer mutfak dekorasyon fikirleri son tasarım dergileri bakarak seviyor musun, ama büyük bir yeni model için zaman ya da bütçemiz yok? Biz mutfağınızı bir ev dergisi layık bir güncelleme vermek için bazı hızlı ve kolay dekorasyon ipuçları var. Birlikte bir veya birkaç kullanmak – En iyi bölüm bu mutfak dekorasyon fikirleri karıştırmak ve güzel maç olabilir.

Biz doğal olarak ilk göz hizasında şeyleri görmek ve yapabileceğiniz en göze çarpan değişikliklerden biri mutfak duvarlarını süslemek için. En mutfak dekorasyon çabaları aletleri, mutfak tezgahı ve pişirme gadget’lar yerleştirilir. Ama duvarlar kolay DIY projesi ile büyük bir etki yapabilir nerede bulunmaktadır.

Mutfağınızda hızlı bakış atın. İlk ne görüyorsun? Bir pis, sıkıcı duvar? Ya da daha kötüsü, sarmaşık ya da meyve temalı kalem işleriyle tam geçmiş bir sahte boya işi? Bir değişiklik yapmak zamanı.

kolay, tasarım meraklısı değişikliklerle mutfak duvar dekor güncellenmesi pişirme ve yemek deneyimi dönüştürecek. İşte yorgun gelen ilham için, mutfağınızın duvarlarını almak 5 mutfak dekorasyon fikirler:

1. Üç Renk Paleti

Renk bir oda güncelleştirmek için en hızlı ve en ucuz yollarından biridir. Ama büyük mutfak duvar renkleri kazara gerçekleşmez. gizli üç renkli paletinde geçerli:

Renk 1 : değiştirilemez Varolan mutfak rengi. Bu tezgah üstü ya da dolaplarının rengi olabilir.

Renk 2 : Seçtiğiniz nötr. Bu sizin dekor fon olarak hizmet edeceğiz 1. rengini tamamlayan yeni mutfak duvar rengi için kullanın.

Renk 3 : mutfak benzersiz kılan bir renk. Genellikle sizin paleti ile çalışan cesur ve beklenmedik bir renk. Renk 3 mutfağa pop ekler. Bar tabureleri, vazo veya tencere gibi aksesuarlar için bir açıklama parçası olarak kullanın.

Mükemmel üç renk paleti bulmanın en iyi yolu sizin gibi tonlarında boya örneklerini kapmak ve kombine memnun olana kadar etrafında onları karıştırmak etmektir. İmzanızın üç renk paleti bulduktan sonra, aksesuar alışveriş için kullanışlı boya çipleri kümesi tutun.

2. Bir Odak Noktası ile Best Mutfak Dekorasyon Fikirler Başlangıç

Mevcut mutfak dekor bir ziyaretçinin ilk kez görüntülemek yolu görmek için deneyin. Mutfağınızda içine yürümek ve fark düşün. Beğendiğiniz bir şey gördüğü ilk şey var mı? Değilse, daha doğrusu ilk ne fark ederdi? Bu nokta ve en yakın duvar senin odak noktası olun.

Odak noktaları göz alıcı ve görsel üzerinize atlamak. Mutfakta geri kalanı ile karşılaştırıldığında, odak noktası cesur ve eşsiz. Mutfağınızda bir odak duvar oluşturmak için aşağıdaki tekniklerden birini deneyin:

  • Eğer mutfağınızın üç renk paleti için seçtik kalın gölgede senin odak duvar boya
  • Odak duvarda tekniğin büyük bir parça asın
  • dokulu, desenli veya vibrantly renkli kağıdı kullanarak

senin odak noktası pişirerek zaman korkusuz olun – bu sadece bir duvar.

3. Açık Rafları – Mutfak Duvar Dekor Son Trend

Eğer taze, moda-ileri renkler ve fokal duvar ile mutfak dekorasyon güncelledik, bu katmanlar ekleme zamanı geldi. mutfak tasarımında son eğilim yerine dolaplarının, açık raf olduğunu. Bu görünüm, görsel alan oluşturarak bir mutfak yukarı aydınlatır, ama daha az dolaplar tüm Tupperware ve uyumsuz gözlük gizlemek gerektirir.

Bunun yerine, üst dolapları yırtılma, açık duvarda bir veya iki yüzer raf yerleştirerek mutfak duvar dekor güncellemeyi deneyin. Yüzer raflar birçok stilleri gelir ve kolayca yüklenir. Minimal yüzen raf ekran öğeleri koru ve bir dergi hazır bir görünüm için renk uyumlu.

Daha büyük bir değişiklik için, bir ya da iki mutfak dolaplarının kapalı kapılar alıp boyamak veya kabinin arka duvar kağıdı. Şimdi yeni bir açık sergi raf var. Yeni görünüm hayat vermek için, öğeleri vurgulamak için LED dolap altı aydınlatma ekleyin. Kabine kablolama sorunu ise batarya pilli el feneri mevcuttur.

4. Dikkatle-Küratörlüğünü Mutfak Duvar Tasarımı

kişiliğinin dokunuşları ekleyerek mutfak ayrı ayarlayın. Onlar benzersiz konum ve sıkıcı bir duvar ilginç hale çünkü Galeri duvar koleksiyonları tasarımcıları ve dergiler popülerdir. Birlikte favori nesneleri toplayın ve mutfak duvar dekor olarak kullanın.

Bir galeri duvar koleksiyonu için Modern mutfak dekorasyon fikirleri şunlardır:

  • Çerçeveli albüm kapakları
  • Sepetler
  • Çerçeveli duvar kağıdı veya dokuma kumaş parçaları
  • Vintage yemekleri
  • Farklı şekil ve boyutlarda boş antik çerçeveler
  • aynalar çeşitli

Bir mutfak galeri duvar oluşturmak için hiçbir mutlak tasarım kurallar vardır. , Simetrik desenli veya serbest yerleştirme tüm iyi yaklaşımlardır. zaman (ve duvara ekstra çivi delikleri) kaydetmek için en iyi aralık ve yerleştirme için asılı önce katta koleksiyonunuzu düzenlemek.

5. Kara Tahta Boya ile Kişisel Mutfak Duvar kişiselleştirin

siyah kara tahta boya bir kutu ucuz ve mutfağınızda bir vurgu duvarı giyinmek için harika bir yoldur. Siyah cesur, göz alıcı duvar rengi ve sürekli değişen tebeşir sanat için mükemmel bir zemin olduğunu.

Eğer duvar alanı kalmadıysa, bir kapı veya dolap yüzey yapımında başka bir büyük kara tahta (ve akşam yemeği menüsü) ‘dir. katmana unutmayın. senin kara tahta duvara Yüzen raf veya galeri duvar koleksiyonu yeni, ilham mutfak duvarlarının benzersiz görünümü artırır.

You may also like