Skip to main content

Yardım Sen aydınlatın Up Eviniz için Renkli Mutfak Boya Fikirler

Yardım Sen aydınlatın Up Eviniz için Renkli Mutfak Boya Fikirler

aile yemeklerini, nasıl yemek için çocukları eğitmek ve hatta onlar kiler kapısının iç kısmında büyümek ne kadar uzun izleme: Mutfak hayat olur nerede. Bizim küratörlüğünü seçimden parlak boya renk seçerek evin ailenizin favori oda Transform – daha sonra bu muhteşem mutfak tasarım fikirleri ilham dekorasyon daha çalmaya. Bu pişirme almanın vakti geldi!

Kantaron Mavisi – desenli karo ile dahil olduğunda bu tatlı, Ortabatı gölge ekstra eğlenceli görünüyor. tüm yol istifa etmeyeceğini eğlenceli bir backsplash için yol kadar fayans takın.

Yumuşak Mavi Gri – Emily Henderson Tasarım VELINDA Hellen tarafından oluşturulan bu güzel mutfak dolapları için yatıştırıcı mavi-gri kullanır. Böyle bir sakin gölge eski olsun asla.

Hunter Yeşil – Tasarım ekibi Studio McGee bir ipucu atın: Bu trendi gölge herhangi bir mutfak bakmak taze ve modern hale getirir. beyaz backsplash ve korkak karo zeminlerle farklı renk eşleştirme yoluyla şeyler parlak tutun.

Güneşli VErniK – Bu şık malzeme cesur renkler bol, süper dayanıklı ve çağdaş bir showstopper içine geleneksel mutfak dönüştürebilir gelir.

Koyu Erik – Bu dramatik mor tasarımcı Francesco Bilotto göre, dikkat edilmesi gereken renktir. “Sen foyers için mutfak dolapları her yerde görücüye Bu sesi görürsünüz” diyor. Biz bu modern uzayda dramatik backsplash tercih ederiz.

Rustik Yeşil – kırsal Connecticut bir çiftlik mutfak huzurlu çekilmek için yeşillik dışında kopyalandı. Bir sıcak ahşap masanın yerine blok adayı Atlama oda hissi çok daha büyük hale getirir.

Haşhaş Nane – pastel renklerde, eski okul tarzı aletleri (canlandırmaların veya aslı) için göz retro görünüm alın ve her şeyi başka basit tutmak için.

Koyu Gri – Bu sadece herhangi bir üstünkörü nötr değildir. Bu küçücük Brooklyn ev sahipleri zengin kahverengi ipuçlarıyla şık bir seçim yukarı pompalanır.

Burgonya Kırmızı – iyi vakit hazır bir mutfak için dolapları için merlot uydurun. Bir zümrüt sandalye Noel renkli topraklarına veering olmadan tamamlama özelliği ekler.

Pembe şeyler – Bu Barbie’nin Rüya Evi gibi bakmak zorunda değildir. Bir koyu eflatun sağ yetişkin bir çekim alanı evinde hissediyor.

Kelly Yeşil – olabilirdi Ne güzel geleneksel siyah-krem mutfak denilen mutlu bir tondaki bir backsplash parlaklık patlama bir karşılama alır “kelp”.

Ülke Yeşil – Cesur olun ve favori renkte dolapları boya. Burada, rustik tedavi olmasını sağlar yeşil alan mahçup gelmez.

Ayçiçeği Sarı – küçük mutfaklar içine bu parlak güneşli tonu, iğne yapmak çok ihtiyaç duyulan sıcaklık gibi canlı renkler.

Parlak Mavi – eğer tek bir etkili renk tonunda tüm mutfak kapak alt dolaplar için nötr bir renk seçin ve sayası güçlü bir etki katmak için istemiyorsanız.

You may also like