Skip to main content

Bir Parlak, lüks mutfak için şık Mutfak Dolabı Yükseltmeler

Bir Parlak, lüks mutfak için şık Mutfak Dolabı Yükseltmeler

Sizin mutfak dolapları, mutfakta geri kalanı için sesi ayarlamak. Açık bir kat planı var, bunlar da evinizin genel tasarımına üzerinde büyük bir etkisi vardır. mutfak dolapları yükseltme oda veya hatta tüm ev için büyük bir wow faktörü ekleyebilir. Ayrıca yatırım büyük bir getiri elde edersiniz.

2015 yılı için Maliyet Karşı Değer Raporu göre, mutfak projesi kapsamında bağlı olarak, bir yatırım 67-80% getiri bekleyebilirsiniz. Yani atılmak ve mutlak favori uzaya evinizdeki en çok kullanılan oda açın!

Bir Kalın, beklenmeyen Renk deneyin

Çoğu mutfak dolapları son zamanlarda, sadece beyaz veya siyah bir odun leke veya bazı varyasyon vardır. Bu kaygan yanık turuncu dolapları gibi düz yüzey koyu bir renk seçerek mutfak için daha beklenmedik bir tasarım seçimi düşünün.

senin dolapları alanı sıkmadan bir açıklama yapabilir tasarım paleti nötr So kalanını saklayın. kişilik bir ton ile modern bir görünüm için net paslanmaz çelik donanım ve aletleri ile eşleştirme.

Parlak White ile Kişisel Dikey Aralığı maksimize

Eğer yüksek tavanlı, ya da sadece yüksek tavanlı yanılsaması oluşturmak istiyorsanız, parlak beyaz uzun mutfak dolapları göz atın.

Mevcut dolapları kalitesine bağlı olarak, bu sadece boyama ve mutfak bakmak daha lüks hale getirmek için donanım güncelleme, üzerinde alabileceği bir DIY projesi olabilir. dolapları kesintisiz bir görünüm oluşturmak için tavan karşılamak taç kalıplama ekleyin.

Farklı Malzemeler Ve Kullanımı Aydınlatma için Vurgu Özel Ürünleri birleştirin

Cam dolap kapı temiz bir görünüm gibi ama sürekli ekranda dolapları içeriğini için bir düzenli yeterince mutfak tutmuyorum korkuyorsanız, bir uzlaşma yoktur.

mutfak bakmak daha açık hale getirmek için ve bağbozumu çay bardağı, ince porselen veya mutfak için renk büyük bir pop eklemek favori çamurcun plakalar gibi, sevdiğini öğeleri vitrin cam ekler ile birkaç kabine kapı değiştirin.

Daha büyük, mutfak hissi daha parlak hale ve daha davetkar ederken, özel öğeleri vurgulamak için dolaplarında basit ışıklandırma ekleyin.

Geleneksel Ahşap Tahıl Kabinetlerin bir Güncellendi Seç

Çoğu ahşap tahıl dolapları bir ev bakmak çok tarihli yapabilirsiniz. Ama hepsini terk etmeye gerek yoktur. Hala odun dolaplarının dayanıklılık ve sıcaklığını tadını ve daha modern bitirmek seçerek çağdaş sadece bakıyor alanı tutabilir.

Bunlar ahşap dolaplar geri ahşap yumuşak rustik his hokkabaz. Pürüzsüz yüzey, cam raflar ve parlak beyaz tezgah boşluk görüntüsü hafif ve modern yardım ederken Onların çok boyutlu renk, uzaktan yıpranmış bir görünüm verir.

Kişisel Mide olarak Your Eyes gibi Well için Feast oluştur

Eğer pişirme ve eğlenceli için bir tutku varsa, muhtemelen mutfak gösterir. güzel hizmet yemekleri veya karanlıkta arkasında yeni süslü mutfak aletleri, ağır dolap kapıları saklanma.

mutfak her şeyi vitrinde açık alan oluşturmak için cama sizin dolap kapıları tüm dönüştürün. senin yemeklerin renk ve desenleri duvar renk veya backsplash olarak önemli tasarım seçenekleri olarak sadece haline yüzden Cam dolapları, sanat içine mutfak açın.

Cam dolapları organize kalmaya zorlar – en azından şirket üzerinde gelirken – ya da risk kargaşa Mutfağı girmek her zaman şahit zorunda. Onlar da çok daha kolay misafirler mutfağınızı gezinmek kolaylaştırır.

You may also like