Skip to main content

Pay Off Mutfak Tadilat Fikirler

Mutfak rızık ve sosyallik bir yerdir. Gıda, aile ve arkadaşlar kazanan bir kombinasyonu oluşturmak için karıştırmak. Bu yüzden remodels sık sık mutfağa yöneliktir yapması çok anlamlı. Ama ne yatırım ve dönüş açısından, uzun vadeli anlamda mutfağınızın düşünme hakkında? sizin mutfak şeklini projeleri evinizin değeri olumlu katkıda olacak yoksa bu değeri aşındıracak?

mutfak remodels üzerindeki mali getirisini maksimize etmek için, akılda temellerini tutmak ve eğilimleri kaçının. Trendler eğlenceli, ama alıcılar zamankinden daha bilinçli ve sayaçları, dolaplar ve iyi aydınlatma gibi katı unsurları daha büyük önem yerleştirin.

Hatırlanması gereken bir şey yüksek maliyetli mutfak remodels otomatik olarak yüksek getiri çevirmek kalmamasıdır. Alıcılar yüksek konudaki remodels tutabilir olsa da, ilk yatırım onlar bunu ödemek için zor olabilir o kadar çok olarak kanıtlamak olabilir.

Mutfağını bir ilham Renk Boya

Mutfağını bir ilham Renk Boya

Renk mutfak hayatın tadıdır. Mükemmel renk Picking sadece canlı, keyifli alanı için yapar, ama ucuza büyük değer döndürebilir bir fikirdir. boya maliyeti ve birkaç aracı biraz daha için, Mutfağınızda wow faktörü çevirmeli Majorly yapabilirsiniz. bir all-beyaz mutfak renk düzeni ile zamansız ve geleneksel tutun. Veya tam tersi çakmak ve siyah bir mutfağa şık gidin. Feng shui esinlenen mutfak renkler, serin, rahat ve nötr tutmak. Hayır burada yasak yok; Mutfağınızda rengi sadece sizin hayal gücünüzle belirlenir.

Sizin Mutfak Dolapları Yükseltme

Eğer mutfak dolapları hakkında duymak istemiyorum Tek kelime: tarihli. Yani, senin mutfak modeli maksimum değeri çekmek için listenin en üstündeki dolapları koymak.

mutfak dolapları güncellenmesi her zaman dışarı yırtılma ve bazı gayrimenkul piyasalarında olsa, geçerli dolapları değiştirilmesi anlamına zorunda değildir, tam ikame gerekli olabilir. Mutfağında güncellenmesi dolapları boyama gibi basit ve ucuz olabilir. el işi ahşap dolap çeker gibi Ya eğlenceli, düşük maliyetli mutfak DIY projelerine ile yaratıcı pirzola egzersiz.

Bir adım yukarı, hem maliyet ve alıcı itiraz açısından, dolap refacing olduğunu. Refacing kabinler en önde gelen görsel alanı, dolap kapakları ve çekmece cephede yerini ifade eder. Bir teknisyen kabine kutularının yanına gerçek ahşap kaplama uygular. Birlikte projeyi çeker son dokunuş: yeni kabine armatürleri.

Bir Göz Alıcı backsplash ekleyin

Göz Alıcı Backsplash

Bir mutfak backsplash görsel etki yüksek iken başlangıç ​​maliyeti düşük olduğu için yatırım açısından eklemek veya yükseltmek için ideal bir unsurdur. Bir backsplash ekleyerek düşük fiyat en backsplashes do-it-yourself olmasına borçludur. Pırıltılı cam veya metal kiremitler dikkatini çekmek için emin ve en kendinden yüklü sadece küçük fayans know-how ile olabilir. Veya hatta daha düşük bir fiyat tutmak kolay yapılacak, yaratıcı do-it-yourself bir veya iki gün içinde tamamlanabilir backsplash kesmek: duvar kağıdı, fayans çıkartmalar, laminat parke plakalar veya kaplama taşı.

Muhteşem Kuvars tezgahı yükleyin

mutfak tezgahı, laminat, beton, paslanmaz çelik, katı yüzeye ve diğer bir dizi arasında “en iyi tezgah” statüsü için mücadele. kuvars tezgahı: Ama bir tezgah malzemesi hep paketi açar. mineral ve reçinelerin bir hibrid, kuvars tezgahı için hemen hemen mükemmel bir malzemedir. Doğal taş gibi görünüyor ama doğal taş daha zor. Katı bir yüzeye kadar geçirimsiz ama sağlam yüzeyi gibi çizmez. yüzeylerin Bu bukalemun betonun moda ve endüstriyel görünüme geleneksel taş gibi bir görünüm her şeyi benimseyerek da farklı kişilikleri üzerinde alabilir. Kuvars tezgahı pahalıdır, bu yüzden evinizdeki beklenen satış fiyatı Bu yükseltmeyi desteklediğinden emin olun.

Bazı fantastik kolye ışıkları asın

Mutfak aydınlatma, genellikle göz ardı spot hak ediyor. Sadece iyi tasarlanmış bir aydınlatma paketi güzel bir mutfak aydınlatmak yok, aydınlatma kendisi ilgi bir nesne haline gelebilir. diğer mutfak bekleme, gömme aydınlatma aksine, sarkıt aydınlatma kendisi önde ve ortada duyurmaktadır.

mutfak kolye ile en iyi tavsiye büyük ve kalın gitmektir. Ama mutfağa kolye boyutunu ölçeklendirme ve uzay yayma önlemek için emin olun.

You may also like