Skip to main content

Blaty z talku, aby inspirować projektowanie kuchni

 14 talku Blaty aby inspirować projektowanie kuchni

Jeśli szukasz powierzchni roboczej bezobsługową, która jest w 100 procentach żaroodporne do kuchni pod blat z talku.

Co sprawia, ze steatytu materiał łatwy w utrzymaniu? W przeciwieństwie do innych rodzajów nawierzchni kamiennych, takich jak granit lub marmur, soapstone nie potrzebuje zgrzewarkę ponieważ jest nieporowaty, co sprawia, że ​​jest odporny na plamy nie wspominając naturalnie antybakteryjna. Kochasz powierzchnie, które rozwijają się piękny patyna z wiekiem? Następnie Soapstone nie zawiedzie. Z biegiem czasu jego antracytowe powierzchnia utlenia co ciemniejsze. Choć Soapstone nie chipa lub złamać łatwo, to może rozwinąć subtelne wgniecenia i zadrapania pracowitych kuchniach, które mogą być wypolerowany z dala lub w lewo, aby przyczynić się do jego naturalnego piękna.

Aby pomóc Ci określić, czy materiał kamień jest odpowiedni dla Twojej kuchni, sprawdź te pomysły Soapstone blacie.

Połączyć marmuru i talku Blaty

Połączyć marmuru i talku Blaty

Jeśli nie możesz się zdecydować między marmurowymi blatami lub steatytu, to kuchnia oferuje inteligentne rozwiązania. Brooke Wagner Projekt z Corona Del Mar, Kalifornia łączy oba rodzaje kamienia w tej współczesnej przestrzeni gotowania. Licznik Soapstone wokół pieca jest zarezerwowana dla przygotowania żywności, podczas gdy marmur blat służy przede wszystkim do lekkich zadań kuchennych, takich jak mycie warzyw lub serwowania posiłków.

Dramatyczne Blaty z talku

Dramatyczne Blaty z talku

Chociaż wiele blaty talku dostrzeżone pinterest z Instagram wydaje się jeden jednolity kolor, materiał może być znaleziony z żyły lub pasm charakterystycznych w zielony, czarny, żółty, niebieski, brązowe, lub biały, jak pokazano na tej kuchni Ben Herzog Architect z Brooklyn, Nowy Jork.

Nawet zlew fartuch przedni z odpływowego jest trwały steatytu. Dodanie do rocznika inspirowane urokiem komory gotowania, przedstawiają szafki malowany retro odcień mięty zielonej.

Gospodarstwo kuchnia z talku Blaty

Gospodarstwo kuchnia z talku Blaty

Blaty z talku pożyczać kontrast do tego wyraźne, białe kuchni w gospodarstwie Indiana odnowionym przez Leo Designs, projektowania wnętrz firmy znajdującej się w Chicago, Illinois. Przyczyniając się do komory gotowania na Americana klimatem są inspirowane archiwalne mecze w tym sztuczne oświetlenie.

Szafy dębu w połączeniu z talku Blaty

 Szafy dębu w połączeniu z talku Blaty

W tradycyjnej kuchni klin pełne szafy dębowe, blaty z talku dodać rustykalny akcent, który czuje się bardziej nowoczesny niż klasyczny. WHITTEN Architekci z Portland, Maine, podniósł powierzchni kamienia, aby koordynować z urządzenia ze stali nierdzewnej.

Wapień Blaty w luksusową kuchnię

 Wapień Blaty w luksusową kuchnię

Veiny Soapstone blat jest wspaniały kontrapunkt w tym efektowne, tradycyjnej kuchni przez projektanta wnętrz Meg Lonergan z siedzibą w Houston w Teksasie. Dodając do komory gotowania luksusowym klimatem są gałki szafy złoto i zakres turkusowy.

Wyspa kuchnia z talku Countertop

 Wyspa kuchnia z talku Countertop

Jeśli trzeba utworzyć dodatkowy blat roboczy w kuchni rozważyć dodanie wyspa kuchenna z blatem steatytu. Tutaj Alice Lane wnętrz z Salt Lake City, Utah właśnie to robi z wolnostojącą opcji, która może służyć jako stół.

Pewter Grey Soapstone Blat

 Pewter Grey Soapstone Blat

Znajdziesz płyty talku w szerokiej gamie odcieni szarości, jak to fajnie przykład cyny znalezionej w domu Franka Shirley Architects z siedzibą w Cambridge, Massachusetts. Wiry ciemnej szarości i bieli dodać ogromną dawkę zainteresowania wizualnej do powierzchni kamienia.

Black and White Kitchen pełen stylu rustykalnym

 Black and White Kitchen pełen stylu rustykalnym

Fani nowoczesnym stylu wiejskim pokochają tę czarną i białą kuchnię przez WHITTEN Architects z siedzibą w Portland, Maine. Blaty wzdłuż ścian są trwałe talku, który jak już wspomniano stanąć na ciepło i plam czyni go idealnym powierzchnią roboczą zajętych miejsc gotowania. Dla kontrastu pop, kuchnia wyspa oferuje barwionego drewna cylinder.

Jasny żółty kuchnia z talku i Butcher Block Blaty

 Jasny żółty kuchnia z talku i Butcher Block Blaty

Prawie czarne blaty talku z pasującymi backsplashes dodać uderzający kontrast do tego sunshiny kuchni przez Heide Hendricks Wnętrz z siedzibą w East Hartford, Connecticut. Dodając jeszcze bardziej praktyczną funkcję do tego jasnożółty przestrzeni gotowania jest wyspa kuchenna zwieńczona klon Butcher Block blacie.

Węgiel szary i niebieski Soapstone Blat użycza rustykalny urok

 Węgiel szary i niebieski Soapstone Blat użycza rustykalny urok

Soapstone blat można posypać na jakimś wiejskim charakterem współczesnej przestrzeni gotowania. Oto jeden z naszych ulubionych przykładów stworzonych przez JAS Design-Build, wnętrz biuro projektowe z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton. Piękna antracytowe i niebieski licznik Soapstone pożycza stylu old-timey kraj do tej nowoczesnej kuchni wiejskiej.

Ten Blogger Loves Blaty z talku

Dla obiektywnej opinii na blaty steatytu, zwróciliśmy się do Joan, blogger majsterkowiczów za miejsca dla miłości dom. Uwielbia kamienia, którą zainstalowano własną przestrzeń gotowania. Dodaje, gdy jest materiałem o niskiej utrzymanie wciąż wymaga trochę przetargu kochającą ostrożność, aby zachować się jak najlepiej. Na przykład, jej blat posiada kilka małych nacięć wokół krawędzi zmywarkę i zlew spowodowane przez uderzanie przedmiotów. Mówi, aby zapobiec jego dzieje w domu być trochę uważny, kiedy jest czas do mycia garnków i patelni.

Jak Fałszywe wyglądu talku

 Jak Fałszywe wyglądu talku

Jeśli prawdziwa Soapstone blat jest poza swoim przedziale cenowym, można jeszcze dostać wygląd z laminatu Formica. Tutaj, Colleen, bloger wystrój za Lemon Thistle, poszedł z wzorca zwanego Soapstone Sequoia. Mówi, że jej nowe liczniki laminowane wyglądają tak piękne, jak prawdziwych. Colleen oferuje to wskazówka: Najlepszy rodzaj zlewu połączyć z laminatu jest drop-in, jak pokazano. W przeciwieństwie do Undermount zlewu, będzie chronić inwestycje dokonane w laminacie z narożników, które zapewniają ochronę przed wodą.

Połączyć super talku Blaty ciepłą Wood Akcenty

 Połączyć super talku Blaty ciepłą Wood Akcenty

W tym domowej kuchni przez Rauser projekt z siedzibą w Austin w Teksasie, liczniki talku są połączone ze stacją krojenia bloku rzeźnik. Kochamy to miejsce jak gotowanie łączy cechy w chłodnych kolorach, takich jak blaty i szafki z niebieskimi akcentami ciepłych drewnianych tym stole w kuchni i parkietami.

Midcentury Zainspirowany kuchnia z talku Countertop

 Midcentury Zainspirowany kuchnia z talku Countertop

Midcentury nowoczesny dom odnowiony przez Annie Hall Interiors z Cambridge, Massachusetts dostaje lanie nową przestrzeń do gotowania, które są w zgodzie z historycznym domu w stylu. Turkusowe szafki i ciepłe ściany drewna są klasyczne midcentury kombi. Bumerang stylu wyspa kuchenna z blatem steatytu to ukłon w tradycyjnym kształcie nerki stolik, który jest ikoną midcentury wystroju.

You may also like