Skip to main content

Kolorowe farby do kuchni pomysły, aby pomóc Ci rozjaśnić swój dom

Kolorowe farby do kuchni pomysły, aby pomóc Ci rozjaśnić swój dom

Kuchnie, gdzie życie się dzieje: obiady rodzinne, uczenie dzieci, jak gotować, a nawet śledzenie jak wysoki rosną na wewnętrznej stronie drzwi spiżarni. Przekształcić swoje rodziny ulubiony pokój w domu, wybierając jasny kolor farby z naszej kuratorem wyboru – wtedy ukraść jeszcze zdobienia inspirację z tych wspaniałych pomysłów kuchnia. Nadszedł czas, aby dostać się do gotowania!

Chaber Blue – To słodkie, Midwestern cień wygląda ekstra zabawa po wprowadzeniu z płytki wzorzyste. Zamontować płytkę wszystko aż drodze dla backsplash zabawy, które po prostu nie wyjdzie.

Soft Blue Grey – Ten piękny kuchnia stworzony przez Velinda Hellen Emily Henderson konstrukcja wykorzystuje kojące niebiesko-szary do szaf. Spokojne cień tak nigdy nie zestarzeje.

Hunter Zielony – Weź przykład z zespołu Design Studio McGee: Ten modny odcień sprawia, że ​​wszelkie świeże spojrzenie i nowoczesna kuchnia. Utrzymać wszystko jasne łącząc kolor z białego backsplash i Funky płytkami podłogi.

Sunny Lakiery – Ten elegancki materiał pochodzi z dużą ilością odważnych kolorach, jest bardzo trwałe i mogą przekształcić tradycyjną kuchnię w nowoczesnym showstopper.

Ciemny Plum – To dramatyczne fioletowy to kolor zwrócić uwagę, według projektanta Francesco Bilotto. „Zobaczysz ten ton zaprezentowało wszędzie z szafek kuchennych do foyer,” mówi. Jesteśmy częściowe do dramatycznej backsplash w tej nowoczesnej przestrzeni.

Rustic Zielona – dom kuchnia w wiejskim Connecticut kopiowane na zewnątrz zieleni na rekolekcje sympatyczni. Omijając Block Island zamiast stołu ciepłego drewna sprawia, że ​​czują pokój znacznie większy.

Poppy Mint – Aby uzyskać wygląd retro, wygląd urządzeń old-school-Style (rekreacji lub oryginały) w pastele i zachować wszystko inne proste.

Dark Grey – To nie jest byle ho-hum neutralne. Właściciele tego maleńkiego Brooklyn domu napompowane modny wybór z nutą bogatego brązu.

Burgundy Red – Dopasuj merlot do szafek do kuchni, który jest gotowy, aby mieć czas dobrego. Krzesło szmaragd dodaje wykończenie, bez zmiany kierunku w Boże Narodzenie kolorów terytorium.

Różowe miejsca – To nie musi wyglądać jak Barbie Dream House. Ciemniejszy magenta czuje się jak w domu w przestrzeni dorosła.

Kelly Green – Co mogło być dość tradycyjnych czarno-krem kuchnia dostaje powitanie wybuch jasności z backsplash w szczęśliwym odcieniu zwanym „wodorosty”.

Kraj Zielony – Bądź odważny i malować szafki w swoim ulubionym kolorze. Tutaj, rustykalne, zapewnia leczenie, że zielony nie przytłaczają przestrzeni.

Słonecznik Żółty – Żywe kolory, takie jak ten jasny słoneczny tonie wstrzyknąć bardzo potrzebnego ciepła w małych kuchniach.

Bright Blue – Jeśli nie chcesz, aby pokryć całą kuchnię w jednym piorunujące odcień wybrać neutralny kolor do szafek dolnych i dodać potężne uderzenie z cholewkami.

You may also like