Skip to main content

Proste ściany kuchni dekorowanie pomysły

Proste ściany kuchni dekorowanie pomysłyKochasz pominie najnowszych magazynów projektowych dla pomysłów dekoracji kuchni, ale nie mają czasu lub budżetu poważnej przebudowy? Mamy kilka szybkich i prostych wskazówek ozdabiania jak nadać kuchni aktualizacji godną magazynu głównego. Najlepsze jest to, że te pomysły dekorowanie kuchni można łączyć ze sobą pięknie – użyć jednego lub kilku ze sobą.

Naturalnie zobaczyć rzeczy na poziomie oczu pierwszym i jednym z najbardziej zauważalnych zmian można dokonać jest do dekorowania ścian kuchennych. Większość wysiłków dekorowanie kuchnia są umieszczone na urządzeniach, blaty oraz gadżety kuchenne. Ale ściany są gdzie można zrobić duży wpływ z łatwym projektem budowlanym.

Wziąć szybki rzut oka na kuchni. Co widzisz najpierw? Obskurny, nudne ściany? Albo, co gorsza, przestarzała faux farby pracy wraz z bluszczu lub owocowym stylu pracy szablonu? Nadszedł czas, aby dokonać zmian.

Aktualizacja ściany kuchni wystrój z łatwe, projektowania doświadczonych zmian będzie przekształcić swoje gotowania i obiadem. Oto 5 dekorowanie kuchnia pomysły, które mają ściany w kuchni z zmęczony do inspiracji:

1. Trzy Paleta kolorów

Kolor jest jednym z najszybszych i najtańszych sposobów, aby zaktualizować pokój. Ale świetne kolory ściany kuchni nie zdarzają się przez przypadek. Sekretem jest w palecie trójkolorowy:

Kolor 1 : Istniejący kolor kuchnia, które nie mogą być zmieniane. Może to być kolor blatu lub szafki.

Kolor 2 : Neutralna swojego wyboru. Użyj go do nowej kuchni kolor ścian, który uzupełnia kolor 1. To będzie służyć jako wystrój tło.

Kolor 3 : kolor, który sprawia, że kuchnia wyjątkowy. Jest to często śmiałe i nieoczekiwane kolor, który współpracuje z palety. Kolor 3 dodaje pop do kuchni. Użyj go jako kawałek Oświadczenie dla akcesoriów takich jak stołki barowe, wazony lub naczynia.

Najlepszym sposobem, aby znaleźć idealne palety trzech kolorów jest, aby pobrać próbki farby w odcieniach lubisz i przetasować je wokół dopóki nie jesteś zadowolony z kombinacji. Po znalezieniu podpisie palety trzech kolorów, należy zestaw żetonów farby przydatnych akcesoriów dla sklepów.

2. Najlepsza kuchnia dekorowanie pomysły Start z Punktu Kontaktowego

Spróbuj zobaczyć swoją aktualną wystroju kuchni sposób użytkownik będzie go oglądać po raz pierwszy. Wchodzę do kuchni i myśleć o tym, co można zauważyć. Jest pierwszą rzeczą, można zobaczyć coś interesującego? Jeśli nie, to co byś raczej zauważyć w pierwszej kolejności? Sprawiają, że miejsce i najbliższą ścianę Twój punkt odniesienia.

punkty kontaktowe są efektowne wizualnie i wyskoczyć na ciebie. W porównaniu do reszty kuchni, centralnym punktem jest pogrubiony i niepowtarzalny. Aby utworzyć ogniskowej ściany w kuchni, należy spróbować jednego z tych technik:

  • Pomaluj ścianę ogniskowej w wybranym odcieniu pogrubienie na palecie trójkolorową kuchni za
  • Powiesić duże dzieło sztuki na ścianie ogniskowej
  • Użyj teksturowane, wzorzyste lub vibrantly kolorowe tapety

Bądź nieustraszony kiedy ubiera swój punkt centralny – to tylko jedna ściana.

3. Otwórz Regał – najnowszy trend w kuchni Wall Decor

Jeśli po zaktualizowaniu kuchnia dekoracji ze świeżych, moda przodu kolorach i ogniskowej ściany, nadszedł czas, aby dodać warstwy. Najnowszy trend w projektowaniu kuchni jest otwarte półki zamiast szafek. To spojrzenie rozjaśnia kuchnię poprzez stworzenie przestrzeni wizualnej, ale wymaga, aby ukryć wszystkie Tupperware i okulary niedopasowane w mniejszej ilości szafek.

Zamiast wyrywania swoich szafek górnych, spróbuj zaktualizować ściany kuchni wystrój umieszczając jedną lub dwie ruchome półki na otwartej ścianie. Półki przestawne są w wielu stylach i są łatwe do zainstalowania. Przechowywać pływające przedmioty wyświetlania półka minimalne i dopasowane kolorystycznie do wyglądu magazynu gotowy.

Dla większych zmian, podejmuje drzwi od jednego lub dwóch szafek kuchennych i farby lub tapety z tyłu obudowy. Masz teraz nową półkę otwarty wyświetlacza. Aby dać nowe życie wyświetlacza, dodać oświetlenie LED pod-szafy, aby podświetlić przedmioty. lampki zasilane z baterii są dostępne, jeśli okablowanie szafy jest problemem.

4. Ostrożnie z kuratorów Kuchnia Konstrukcja ścian

Ustaw swoją kuchnię siebie dodając akcenty swojej osobowości. zbiory zdjęć ścienne są popularne wśród projektantów i czasopism, ponieważ są one unikalne i uczynić nudne ściany interesujące. Zbierz ulubione przedmioty ze sobą i używać ich jako wystrój ściany kuchni.

Nowoczesne pomysły na dekorowanie kuchnia kolekcji zdjęć ścianie obejmują:

  • Oprawione okładki albumu
  • Kosze
  • Oprawione tapety lub materiał próbki
  • naczynia rocznika
  • Puste antyczne ramy o różnych kształtach i rozmiarach
  • Różnorodność luster

Brak bezwzględne zasady projektowania do tworzenia galerii kuchnia ściany. Symetryczny, wzorzyste lub freestyle placement są dobre podejście. Aby zaoszczędzić czas (i dodatkowe otwory po gwoździach na ścianie), zorganizować swoją kolekcję na podłodze przed rozłączeniem za najlepszą rozstawie i pośrednictwa.

5. Personalizacja Kitchen ściana z farbą Chalkboard

Puszka z czarną farbą tablicy jest tani i świetny sposób, aby ubierać się ścianę akcent w swojej kuchni. Black jest śmiały, przyciągający uwagę kolor ścian i idealne tło do stale zmieniających sztuki kredy.

Jeśli jesteś z miejsca na ścianie, drzwi lub szafy powierzchnia jest kolejnym wielkim tablica (i kolację) w trakcie tworzenia. Pamiętaj, aby warstwy. Pływający półka lub galerii kolekcja mur na swojej tablicy ścianie dodaje unikalny wygląd nowych, inspirowanych ścian kuchennych.

You may also like