Skip to main content

Kuchnia Remodel Pomysły To opłacać

Kuchnie są miejscem podtrzymywania i towarzyskość. Jedzenie, rodzina, przyjaciele i mieszać do utworzenia zwycięskiej kombinacji. Więc to ma sens, że remodels są tak często ukierunkowane w stronę kuchni. Ale co myślisz o kuchni w sensie długoterminowym, pod względem inwestycji i powrócić? Czy Twoje projekty kuchnia przebudować być pozytywny wkład do wartości Twojego domu lub będą naruszać tę wartość?

Aby zmaksymalizować zwrot finansowy na swoim remodels kuchennych, trzymać się podstaw pamiętać i unikać tendencji. Trendy są fajne, ale kupujący są bardziej świadome niż kiedykolwiek i kłaść większy nacisk na elementach stałych, takich jak liczniki, szafy i dobre oświetlenie.

Jedną rzeczą do zapamiętania jest to, że wysokie koszty remodels kuchenne nie przekładają się automatycznie na wysokie zyski. Nawet jeśli kupujący może trzymać Remodels w wysokim zakresie początkowej inwestycji może okazać się tak bardzo, że mogą one być trudno je spłacić.

Farba do kuchni inspirowane kolorami

Farba do kuchni inspirowane kolorami

Kolor jest przyprawą życia kuchennego. Picking idealny kolor sprawia, że ​​nie tylko na świąteczne, przyjemne miejsce, ale jest to jeden pomysł, że można tanio wrócić wielką wartość. Za niewiele więcej niż koszt farby i kilka narzędzi, można Majorly modem wow czynnikiem na kuchni. Keep it ponadczasowa i tradycyjna z all-białego schematu kolorów kuchni. Albo weźmy przeciwny hals i iść chic z czarną kuchnią. Feng shui inspirowane kolory kuchenne zachować rzeczy chłodny, spokojny i neutralny. Bez reguł tutaj; kolor kuchni jest podyktowane jedynie przez wyobraźnię.

Uaktualnić swoje szafki kuchenne

Jedno słowo nigdy nie chce słyszeć o swoich szafek kuchennych: przestarzałe. Tak, aby przyciągnąć maksymalną wartość w kuchni przerobi, umieścić szafki na górze listy.

Aktualizowania swoich szafek kuchennych nie zawsze musi oznaczać wyrywania i zastąpienie bieżących szaf, chociaż w niektórych rynkach nieruchomości, pełna wymiana może być konieczna. Aktualizacja kuchnia może być tak proste i tanie jak malowanie szafki. Lub wykonywać swoje twórcze kotlety z zabawy, tanich projektów kuchnia DIY jak ręcznie szafka drewno ciągnie.

Krok w górę, zarówno pod względem kosztów, jak i nabywcy odwołania jest szafka refacing. Refacing oznacza zastąpienie najbardziej wizualnie poczesne zabudową, drzwi szafy i szuflady. Technik dotyczy Fornir naturalny z boku oknach gabinetu. Wykończenie, które ciągnie projekt razem: nowe uchwyty szafek.

Dodaj Efektowne Backsplash

Efektowne Backsplash

Kuchnia backsplash jest idealnym elementem, aby dodać lub uaktualnić w zakresie inwestycji, ponieważ początkowy koszt jest niski, natomiast efekt wizualny jest wysoka. Niska cena dodanie backsplash jest ze względu na fakt, że większość backsplashes są zrobić to sam. Lśniące szklane lub metalowe płytki są z pewnością przyciągnie uwagę, a większość z nich może być self-zainstalowany tylko trochę układanie know-how. Lub utrzymać ceny niższe nawet o łatwe do zrobienia, oszczędny do-it-yourself backsplash hacki, które mogą zostać zrealizowane w dzień lub dwa: tapety, płytki ścienne, deski podłóg laminowanych, kamiennych lub fornir.

Gorgeous zainstalować Blaty kwarcowe

Wśród blaty kuchenne, laminat, betonu, stali nierdzewnej, twardej powierzchni, a liczba innych vie dla statusu „najlepszy blacie”. Ale jeden materiał blat zawsze prowadzi opakowanie: blaty kwarcowe. Hybryda minerałów i żywic, kwarc jest prawie idealny materiał na blaty. Wygląda na to, kamienia naturalnego, ale jest trudniejsze niż kamień naturalny. To tak nieprzepuszczalne jak twardą powierzchnię, ale nie będzie jak zarysowania powierzchni ciała stałego. Ten kameleon powierzchni może przybierać różne osobowości, też, przyjmując wszystko z tradycyjnym wyglądzie kamienia podobnego do modnej i przemysłowego wyglądu betonu. Blaty kwarcowe są drogie, więc upewnij się, że przewidywane cena domu za sprzedaż może obsługiwać tę aktualizację.

Powiesić kilka fantastycznych Lights wisiorek

oświetlenie kuchni, często ignorowane, zasługuje na reflektor. Nie tylko dobrze zaprojektowane opakowanie oświetlenie oświetlić swoją piękną kuchnię, samo oświetlenie może stać się obiektem zainteresowania. W przeciwieństwie do tego drugiego trybu czuwania kuchni, wpuszczone oświetlenie, oświetlenie wisiorek zapowiada sam przód i środek.

Z zawieszkami kuchennych, najlepszym rozwiązaniem jest, aby przejść i śmiały. Ale pamiętaj, aby skalować wielkość zawieszki do kuchni, i uniknąć przytłaczająca przestrzeń.

You may also like