Skip to main content

Stylowa Kuchnia Gabinet Uaktualnienia dla Bright, ekskluzywny Kitchen

Stylowa Kuchnia Gabinet Uaktualnienia dla Bright, ekskluzywny Kitchen

Szafki kuchenne ustawić dźwięk do końca swojej kuchni. Jeśli masz otwarty plan piętra, mają również duży wpływ na ogólny projekt domu. Rozbudowa szafki kuchenne mogą dodać poważny czynnik wow do pokoju lub nawet całego domu. Otrzymasz również wielki zwrot z inwestycji.

Według kosztu vs. wartość raportu na rok 2015, w zależności od zakresu projektu kuchni, można spodziewać się zwrotu 67-80% inwestycji. Więc skorzystać i włączyć najczęściej wykorzystywanym pokój w domu w swoim ulubionym absolutnej przestrzeni!

Spróbuj śmiały, nieoczekiwane Kolor

Większość szafki kuchenne są pewne różnice z bejca lub ostatnio, po prostu biały lub czarny. Rozważmy bardziej nieoczekiwany wybór projektu dla kuchni, wybierając odważne kolory w gładkie, jak tych śliskich spalonych szafek pomarańczowy.

Zachować resztę konstrukcja palety neutralnej żeby szafki mogą wnieść oświadczenie bez nadmiernego przestrzeń. Para ze świeżą sprzętu i urządzeń ze stali nierdzewnej o nowoczesnym wyglądzie z toną osobowości.

Zmaksymalizować przestrzeń pionowy z Bright White

Jeśli masz wysokie sufity, lub po prostu chcesz stworzyć iluzję wysokimi sufitami, sprawdź Bright White wysokich szafek kuchennych.

W zależności od jakości istniejących szafkach, może to być projekt DIY, które można podjąć, po prostu malowanie i aktualizacji sprzętu, aby Twoja kuchnia wygląda bardziej ekskluzywny. Dodaj ozdobną górną gdzie szafy spotkać sufit stworzyć wygląd bez szwu.

Łączenie różnych materiałów i użycie Lighting aby podświetlić Nadzwyczajnych

Jeśli podoba Ci się czysty wygląd drzwi szafy szkła, ale boją się nie utrzymać porządek w kuchni na tyle, aby mieć zawartość szafek na stałej wystawie, jest kompromisem.

Wymień kilka drzwi szafy ze wstawkami szklanymi, aby Twoja kuchnia wygląda bardziej otwarty i aby pokazać elementy, które kochasz, jak starych filiżanek herbaty cienkiej porcelany lub ulubionych płyt turkusowy, które dodają wielki pop koloru do kuchni.

Dodaj proste oświetlenie w szafkach podkreślić swoje szczególne pozycje, podczas dokonywania kuchnia czuć jaśniejsze, większe i bardziej przyjazna.

Wybierz zaktualizowana wersja tradycyjnych słojów drewna Szafy

Większość szafki drewna ziarna może spojrzeć dom bardzo stary. Ale nie ma potrzeby, aby je wszystkie porzucić. Nadal można korzystać trwałość i ciepło szafki drewna i zachować przestrzeń poszukuje współczesny tuż przy wyborze bardziej nowoczesne wykończenie.

Te drewniane szafki wyczarować miękkość rustykalny destruktu drewna. Ich wielowymiarowy kolor daje wyblakły wygląd z daleka, natomiast gładka, półki szklane, białe i jasne blaty pomóc wygląd przestrzeni lekki i nowoczesny.

Tworzenie uczta dla oczu jak również żołądek

Jeśli masz pasję do gotowania i rozrywkowych, to prawdopodobnie pokazuje w swojej naczyniami. Nie ukrywaj piękne dania obsługujących lub masz ochotę nowe gadżety kuchenne tył ciemne, ciężkie drzwi szafy.

Konwersja wszystkich drzwi szafy do szkła stworzyć otwartą przestrzeń, która prezentuje wszystkie rzeczy kulinarne. szafki kuchenne szklane włączyć do grafiki, więc kolory i wzory swoich potraw stać tak ważnych decyzji projektowych jak kolor ściany lub backsplash.

gablotach zmusić cię utrzymać porządek – przynajmniej wtedy, gdy firma zbliża się – lub ryzyko konieczności świadkami nieładzie za każdym razem wejść do kuchni. Stanowią one także znacznie ułatwia gościom poruszanie się po kuchni.

You may also like