Skip to main content

Piękne skandynawskie kuchnie Projekt: Pomysły i Inspiracje

Eklektyczny i jakże stylowy, skandynawski motyw ciągnie do większości żywych, jadalni i sypialni obszarach – ale kuchnia jest gdzie to naprawdę wychodzi świecić. Krok wewnątrz kuchniach tych pięćdziesięciu domach pokazuje Scandinavian może być o wiele więcej niż tylko białe ściany, drewniane podłogi i wyłożone płytkami. Tutaj, jasne i musztarda Cabinetry kratkę podłogi spełniają rozmarzone pastele i monochromów blokowych. Ramki szablonowe i elementy drobniejsze wiatr pola wokół ławki i otwory Cubby około ornamentami. życie roślin wisi i ukrywa jednocześnie, powiew świeżego powietrza w lekkich i przewiewnych pomieszczeniach. Weźmy nasz objazd zobaczyć.

Światło białe podłoga drewniana cegły Scandinavian kuchni

Biała cegła i szafki otworzyć lekkie i jasne miejsca przerywana z białymi akcesoriami, centralny drewnianym stole, nogi czarna matryca i oświetlenia.

Skandynawskie drewno kuchnia światło białe okrągłe proste funkcje

Oświetlony przez zamaskowany lampy tej kuchni dodaje skandynawskie z szafki, pastelowych niebieskiego światła drewna, zwykły biały półki i klasycznym SMEG.

prosty biały kuchnia i drewna Scandinavian

Szablony stworzyć postać w nóg i różnie kształcie kropli oświetlenia. Szerokie tafle białego drewna i kształtów formy, podczas gdy tradycyjne elementy skandynawskie zajrzeć za białej cegły.

biały mur ława półki Scandinavian kuchnię

Doprowadzić czarny do Skandynawii z francuskim szafki w ciemniejszym odcieniu. Chrom lodówka i piekarnik zrobić klasyczny biały drewno i współczesna.

Scandinavian kuchnia zielone i niebieskie krzesła czarne i białe płytki

Dokonaj cienko wysadzanej płytek funkcję w miejskiej dżungli atmosferze. Ta kuchnia łączy go z czarnym SMEG i szafki, wiszące roślin i niedopasowania krzesła uczniak.

zrelaksowany skandynawskie krzesła kuchnia pasiasty dywan Uczeń

Skandynawski jest na tyle prosty, aby działać minimalne. Drewniane podłogi i białe kafelki wlot spotkać pasiasty dywan, szafki szeroko kratkę i lampa śmierć gwiazdy styl.

ozdoby mieszkań w drewnie, to miejsce emanuje białą przestrzeń. Szara slingback, prostych ilustracji i szyfonu zasłony siedzieć z boku.

ozdoby mieszkań w drewnie, to miejsce emanuje białą przestrzeń. Szara slingback, prostych ilustracji i szyfonu zasłony siedzieć z boku.

zwykły biały szafki chrom dysponuje kuchnią skandynawską

Idź minimalistyczny z szerokiej, białej szafki z pops Chrome. Francuski okno i zakład wiszące przedstawić naturę.

Stworzyć bardziej naturalny wygląd z jaśniejszych odcieni drewna. Więcej roślin doniczkowych serwet i chować się za szarymi akcentami na wielkoformatowych płytek łupków.

studio kuchni cały biały minimalistyczny

kształty postaci, w prostą, białą, na mniejszej przestrzeni. Tej kuchni, owija się wokół all-białym kuchenka, okap i ławki, aby dodać światła do pomieszczenia.

gołe Scandinavian kuchnia białe kafelki podłogowe otwarty czarny ramie okna

Elementy szorstkie wprowadzić rustykalny. Białe ławki, siedzenia i podłogi witamy teksturowane ściany, szorstki drewniany stół i filar. Kopuła One-Light jest wisiorek jadalny stosowany tu i Caravaggio, wisiorek kuchnia.

białe i drewno kuchenne taborety minimalistyczny szablon

Keep it słodki plaster miodu z wyszczególnieniem, punkt różnicy dla każdej kuchni skandynawskiej. A światło wały zasłony, do białego elementów blokowych i dokładnym nagrzewania drewniane krawędzi. Dwa stołki barowe kuchnia i zabaw z Wieszaki i latarnia.

Scandinavian monochromatyczny kuchenne czarnymi akcentami bieli lodówka

Siedzi na marmurowej posadzce, to Scandinavian inspirowane przestrzeń przynosi elegancję z zakrzywionymi białych krzeseł, stołów cienkich szablonu i prostym białym światłem. Panel tablicy wskazuje na buntu.

inspirujący cytat tablica na ścianie kuchni skandynawskiej

Tablica może również rozszerzyć przestrzeń. Białe szafki z czarnym wlotem wygląda na tyle przestronny, aby pomieścić dużą kaligraficzne pismo, krzesła i rower. Czarna ściana odgrywa tę samą sztuczkę z dużymi, kwadratowymi oknami.

You may also like