Skip to main content

Bunlar Küçük Mutfak Organizasyonu Fikirler ile Serbest Yukarı Sayıcı Uzay

Zor küçük mutfakta pişirme ve eğlenceli mi? Bir stüdyo boyutlu mutfak çalışmak zor olduğunu, ancak birkaç küçük mutfak organizasyonu fikirleri ve zaman birkaç saat pişirme ve kutlamak için modern ve minimalist rüya haline ufacık mutfak açabilirsiniz.

Sizin için beş verici, küçük mutfaklar o kaya var. Onlar taze, yeni yollarla mutfak declutter nasıl fikirler dolusun. Ayrıca geri yardımcı ya da yeni sayaç boşluk eklemek ve sayaçları üzerinde takılmak için seviyor tüm dağınıklığı için bir ev bulacaksınız bazı küçük mutfak organizasyonu ürünlerini dahil ettik.

1. Işık, aydınlık ve endüstriyel küçük mutfak

Öncelikle, bir ışıkta mutfak boyama düşünün, beyaz parlak tazelemek için. Ya da taze, yeni çıkarılabilir duvar kağıdı ile karanlık, eski duvarlar veya dolap kapıları kapsamaktadır.

Daha sonra, bunu kullandığınız asla palmiye kalplerin bu kutuları atmak ve kalır ya gider başka ne karar zamanı. Eğer çalışıyorsanız ne kadar iyi bir fikir edindikten sonra, bu kalan herşey için bir ev bulmak zamanıdır.

senin dolaplarında cazip olmayanı saklayın. geri kalan öğeler yukarıdaki fotoğrafta gibi yeni sanayi, restoran tarzı raflar, bar ve kancalar görüntülenebilir.

modüler, haddeleme ada sahip 2. Küçük modern mutfak

Birçok küçük mutfaklarda çalışmak çok sayaç yer yok. Bir kahve makinesi veya mikrodalga gibi temel aletleri var az yer yiyebilirsiniz. çözümü vardır. duvara monte veya dolap altı monte edilebilir aletleri seçin. Ya da bir mikrodalga gibi ağır aletleri tutmak için ağır duvara monte raf ekleyin.

ve hatta bir kahvaltı bar – Küçük bir mutfak ada ekstra sayaç yer yanı sıra depolama ekleyebilir. Küçük, yuvarlak veya kare adalar küçük kare alanlarda daha iyi çalışır. Dikdörtgen bir alan için daha uzun bir dar ada düşünün. Tekerlekli bir kanepe konsol daha uzun, mutfak mutfakta harika bir fikir olacaktır. Gerektiğinde bir mutfak şekline getirin ve ardından yapılan zaman kanepenin arkasına geri koyabilirsiniz.

genellikle dışına adanızdan yuvarlanmaya gelir birlikler çünkü Kasap blokları veya çubuk arabaları diğer büyük seçeneklerdir. Daha uzun boylu bir sepeti barstools iyi çalışır.

3. depolama için yüzen duvar rafları ile çağdaş küçük mutfak

Eğer yeterli mutfak dolapları, ancak duvar bol yoksa, temiz, çağdaş yolu mutfak sayaçları boşaltmak için gösterilecek ve yukarıdaki mutfağa gibi serin yüzen raflarda veya kenarlardaki mağaza ürün etmektir.

mutfak fotoğraf gibi yüksek tasarım görünüm vermek ister misiniz? Grup rengine göre ürün ve bazı sanat objeleri veya çerçeveli fotoğraf eklemek. Boş çıkıntıları bazı alanlarda bırakın bu yüzden çok kalabalık görünmüyor.

Görüntüdeki diğer büyük tasarım seçimi yukarıdaki backsplash üzerinde aynanın kullanılmasıdır. alanı genişletmek için tezgah arkasına duvarın bir bölümüne bazı ayna ekleyin ve daha fazla ışık yansıtır.

kitaplıklar içeren 4. Küçük mutfak organizasyon fikirleri

Ekleme veya mutfak dolapları değiştirilmesi pahalı olabilir. Eğer kira eğer, proje bile izin verilmeyebilir. Neden bazı iyi, ucuz kitaplıklar satın almak ve tüm mutfak öğeleri için bir depolama duvarı yapmaz?

uzun boylu ama dar kitaplık arayın ve öğelerden bazıları gizlemek için kapılarını karıştırın ve maç. Veya sepetleri bir seçim tüm küçük öğeleri ve çarşafları yakalamak için hazır kitaplık içinde çekmeceler, görevi görebilir.

Görüntüdeki başka ilginç küçük mutfak fikri yukarıdaki Tencere ve tava asmak için pencerenin üzerinde kancalar olduğunu. Tencere ve tavalar çok yer kaplar ve bir pot raf veya kanca onları asılı bir kabine veya sayaç boşaltmak için iyi bir yoldur.

Birlikte birçok küçük daire organizasyon fikirleri getiren 5. minimalist mutfak

En elemanları çok amaçlı olduğundan bu güzel ve karışık olmayan mutfak çalışır. Bir monte tezgah düşük kitaplık depolama ve karşı yüzey bir ada oluşturur. cubbies hatta küçük ev aletleri tutabilir. Bir düzineden fazla bıçak tezgahın üzerine küçük bir bıçak bloğu tutulur.

Duvara monte paslanmaz çelik çubuk mutfak aletleri ve kancalar, hatta kahve bardağı veya daha küçük tencere, tava tutabilir. duvara monte edilmiş şarap cam tutucu, aynı zamanda, bir yüzer çıkıntıya olarak görev yapabilir.

 

You may also like