Skip to main content

Clever Chodba zdobení nápady – Jak AMP stylem v koridoru

Jen proto, že hala není „pokoj“ v tradičním slova smyslu, neznamená to, že by měla být opomíjena. Váš koridor je první věc, kterou si hosté uvidí, když přijdou, tak to udává tón pro zbytek vašeho domova. Chcete-li vytvořit prostor, který mluví do svého návrhu citlivosti, zatímco je funkční a příjemný. Zní to jako těžký úkol, ale s trochou vynalézavosti, můžete vytvořit hezkou cestu se spoustou osobnosti.

Get Organized

Využít každý čtvereční palec. Jen proto, že chybí předsíni skříně nebo nemají prostor pro skříňce, neznamená, že budete muset házet svoje věci na prvním povrchu, které vidíte. Vezmou pokyn Podrobnosti blogu a „pack tolik funkcí jako je to možné“ s nástěnnou organizace. Náladový znak nebo oblíbený kus díla okouzlí každého, kdo se neděje.

Vytvořit Galerie zeď

Někteří mohou vidět prázdnou chodbu, ale vidíme galerie jen jednou dojde. Visí rodinné portréty, fotografie a kresby je jednoduchým řešením dát vaše cesta osobní kontakt. Vybírá koordinační rámy v jedné barvě, jako vidíme v této dlouhé chodby od stylu doma, vytváří soudržný vzhled.

Go Bold S pruhovaném Wallpaper

Při pohledu na selhání-důkaz způsob, jak okamžitě oživit? Paluby své haly v pruzích. Černá a bílá je klasika. Nebo hrát si s fun barevnou kombinací pro extra pop. Pro nájemce a nerozhodných typů? K dispozici je odnímatelný tapety! (PS Zde je 10 kůra-and-Stick značky byste měli vědět).

Přidat obrázek Ledge

Holé stěny jsou prosit o pizzaz. Obraz římsa je perfektní! Než jen fotografie, můžete zobrazit cetky a smysluplných Momentos. Chcete víc? Zvýšení efektu se zarámovaných reprodukcí.

Take It v moderním Direction

Fan moderní estetiky? Doplňkové neutrální odstíny, elegantní podlahy, geometrické vzory, a které připravila přízvuk kusů vyrábět chladnou, moderní toku. Potřebuji místo pro skrýš věci? Swap v úložném lavici.

Buď Concise s rekvizitami

Říkat „Bonjour“ pro tuto pařížské inspirovaný chodbě. Bílé stěny a světlé dřevěné podlahy jsou čisté konto. Infuzní francouzský šarm s pestrou běžce, květ naplněné váza, a zarámované umění. Très šik!

Rozšířit prostor se zrcadly

Kulaté zrcadlo a úzká konzole jsou nejlepším přítelem bytě bydlel jeho. Ale neberte nás za slovo. Uvítání vchod této bakalářské podložky, které navrhl Nicole Watts, je nepopiratelný důkaz.

Oživte Things Up S botanické obkládání stěn

Nevhodné rozložení často spadají do zmatku, jak majitelé domů se snaží, aby je správně jmenovat. Výzva přijata! Zdobit fádní halu s tučným botanické obložení stěn. Zamyslete se: Verdant vinná réva, palmy, banánových listů a flirty florals.

Lay Down oblast koberec

Dlouhá, úzká chodba? Stanovit oblast koberec, nebo, přesněji, běžec ji definovat a přidat teplo. Dát svůj prostor splash zemitou barvou, pak vrstva kresby a závěsná svítidla. Konečně, vezměte si ji na další úroveň s několika rostlinami.

Hang Dřevěné Háčky

Funkce splňuje formu  a  módy v tomto vjezd přes oceán. Tuck kabáty v šatně a pověsit položky, jako jsou přepravky a klobouky na kruhových dřevěných háčky. Tyto krásky jsou od Muuto. Můžete se také skóre stylové soubory z CB2 a Etsy.

You may also like