Skip to main content

Clever Chodba zdobenie nápady – Ako AMP štýlom v koridore

Len preto, že hala nie je “pokoj” v tradičnom slova zmysle, neznamená to, že by mala byť ignorovaná. Váš koridor je prvá vec, ktorú si hostia uvidia, keď prídu, tak to udáva tón pre zvyšok vášho domova. Ak chcete vytvoriť priestor, ktorý hovorí do svojho návrhu citlivosti, zatiaľ čo je funkčný a príjemný. Znie to ako ťažká úloha, ale s trochou vynaliezavosti, môžete vytvoriť peknú cestu s množstvom osobnosti.

Get Organized

Využiť každý štvorcový palec. Len preto, že chýba predsieni skrine alebo nemajú priestor pre skrinke, neznamená, že budete musieť hádzať svoje veci na prvom povrchu, ktoré vidíte. Vezmú pokyn Podrobnosti blogu a “pack toľko funkcií ako je to možné” s nástennou organizácie. Náladový znak alebo obľúbený kus diela očarí každého, kto sa nedeje.

Vytvoriť Galéria múr

Niektorí môžu vidieť prázdnu chodbu, ale vidíme galérie len raz dôjde. Visí rodinné portréty, fotografie a kresby je jednoduchým riešením dať vaša cesta osobný kontakt. Vyberá koordinačné rámy v jednej farbe, ako vidíme v tejto dlhej chodby od štýlu doma, vytvára súdržný vzhľad.

Go Bold S pruhovanom Wallpaper

Pri pohľade na zlyhanie-dôkaz spôsob, ako okamžite oživiť? Paluby svojej haly v pruhoch. Čierna a biela je klasika. Alebo hrať sa s fun farebnou kombináciou pre extra pop. Pre nájomcu a nerozhodných typov? K dispozícii je odnímateľný tapety! (PS Tu je 10 kôra-and-Stick značky by ste mali vedieť).

Pridať obrázok Ledge

Holé steny sú prosiť o pizzaz. Obraz rímsa je perfektný! Než len fotografie, môžete zobraziť čačky a zmysluplných Momentos. Chcieť viac? Zvýšenie efektu sa zarámovaných reprodukcií.

Take It v modernom Direction

Fan moderné estetiky? Doplnkové neutrálne odtiene, elegantné podlahy, geometrické vzory, a ktoré pripravila prízvuk kusov vyrábať chladnú, moderné toku. Potrebujem miesto pre skrýša veci? Swap v úložnom lavici.

Buď Concise s rekvizitami

Hovoriť “Bonjour” pre túto parížskej inšpirovaný chodbe. Biele steny a svetlé drevené podlahy sú čisté konto. Infúzne francúzsky šarm s pestrou bežca, kvet naplnené váza, a zarámované umenie. Très šik!

Rozšíriť priestor so zrkadlami

Okrúhle zrkadlo a úzka konzoly sú najlepším priateľom byte býval jeho. Ale neberte nás za slovo. Uvítanie vchod tejto bakalárske podložky, ktoré navrhol Nicole Watts, je nepopierateľný dôkaz.

Oživte Things Up S botanickej obkladanie stien

Nevhodné rozloženie často spadajú do zmätku, ako majitelia domov sa snaží, aby ich správne vymenovať. Výzva prijatá! Zdobiť fádne halu s tučným botanickej obloženie stien. Zamyslite sa: Verdant vínna réva, palmy, banánových listov a flirty florals.

Lay Down oblasť koberec

Dlhá, úzka chodba? Stanoviť oblasť koberec, alebo, presnejšie, bežec ju definovať a pridať teplo. Dať svoj priestor splash zemitú farbou, potom vrstva kresby a závesné svietidlá. Konečne, vezmite si ju na ďalšiu úroveň s niekoľkými rastlinami.

Hang Drevené Háčiky

Funkcia spĺňa formu  a  módy v tomto vjazd cez oceán. Tuck kabáty v šatni a zavesiť položky, ako sú prepravky a klobúky na kruhových drevených háčiky. Tieto krásky sú od muuta. Môžete sa tiež skóre štýlové súbory z CB2 a Etsy.

You may also like