Skip to main content

Çok yönlü Duvar Ünitesi Sistemleri ile 12 Dinamik Salon Kompozisyonlar

Son birkaç yıldır çeşitli mekanlarda arasındaki etkileşimi davet açık bir zemin planı olan bir oturma alanına eski, kapalı salon tasarımından empatik bir geçiş gördük. Açık plan oturma alanı faydaları bol, aynı zamanda tasarım zorlukları kendi benzersiz kümesi oluşturur. Yeni başlayanlar için, açıkça bir yaşam alanı doğal bir uzantısı gibi görünüşteki mutfak ve yemek alanları rağmen her alanı ayırmak gerekir. Yeni Motus salon kompozisyonları Scavolini gelen bu olsun ve çok daha fazla kolaylıkla yapılır. Vittore Niolu tarafından tasarlanan bu uyarlanabilir salon münhasır ile gelen tasarımları Fluida duvar sisteminin oturma odası çok daha eğlenceli ve çok fonksiyonlu hale getirir!

Akıllı depolama sistemleri ile açık işle hayatlarını bölgesinde boşluklar ayırmak için Yaratıcı yolu

Fluida duvar sistemi hem estetik ve ergonomik oturma odası ve mutfak araya getirmeyi amaçlayan Motus Serisinin kalbi ve ruhu. zahmetsizce birbirleriyle uyum açık ve kapalı birimlerinin çeşitli bir dizi almaya izin verilmesi, oturma odasında ötesine uzanan eşsiz ve yaratıcı duvar sistemleri şekillendirmeye doğaçlama. kullanımını tamamlamak için alanı mevcut her santimini koyarken Bu akıllı eklemeler de odalar arasında zarif bir bölüm sistem olarak ikiye katlayın.

Fluida duvar sistemi mutfak ve oturma odası arasında bir bölme olarak kullanılan

muhteşem mavi fon ile tüm beyaz Smart salon duvar sistemi

oturma odasında zarif bir dokunuş için ahşap backpanels dönün

Şık gri salon duvar üniteleri şık bilgilenme

Açık kitaplıklar ve entertianment konsolları dekor duvar ünitesi şekillendirecek

Akıllı duvar elemanları ile Snazzy salon çözüm

Günlük ihtiyaçlarını dikkate alarak, ek birimler kolaylıkla ailenizin ihtiyaçları ile birlikte büyür sağlamak için varolan Fluida duvar sistemine eklenebilir. Bu dahice modüler Motus salon form ve fonksiyon bakımından ayrı kompozisyonlar setleri budur.

Dinamik oturma odası duvar sistemi için açık ve kapalı birimlerinin Blend

turuncu parlak sıçraması nötr bir oturma odası canlandırmak

Çok yönlü depolama çözümleri ile oturma odası duvar ünitesi

Oturma odası için Tundra Grisi Fluida Duvar Sistemi

Scavolini dan Motus salon dizaynı uyarlanabilir kompozisyonlar sağlıyor

 

You may also like