Skip to main content

Süslemek için şaşırtıcı Yolları Deri Mobilya

Süslemek için şaşırtıcı Yolları Deri Mobilya

Modern çağdaş ya da geleneksel-hayır evinizdeki geçerli stili önemli, deri mobilya dekora uydurmak için zamansız, ev gibi ve hatta lüks bir büküm ekleyebilir. Nasıl yani düşünce olabilir? canlı bordo nefis karamel itibaren deri parçaları her mekana güzellik ve derinlik hem eklemek rahat renklerde mevcuttur.

Ama bu deri mobilyalar ile bir oda doldurmak zorunda anlamına gelmez. Tek ihtiyacınız yok onun renk düzenini önemli bir oda ısınmak için deri bir kanepe ya da belki bir sandalye veya ikidir. Daha da iyisi, deri mobilya parçası sizin dekorun kalanı maç yapma böyle vurgu yastık veya bir atış gibi birkaç dekoratif aksesuar eklemek kadar kolaydır. Daha fazla bilgi edinmek için hazır mısınız? Bu fikirler deri mobilya ile alanınızı çeki düzen nasıl paylaşır.

Handwoven Deri Acapulco Sandalye

Bir el yapımı deri Acapulco sandalye Kaliforniya merkezli iç mimar Haley Weidenbaum tarafından bu küçük salonda çok fazla görsel yer almadan stil ve pratik işlevi hem ekler. ahşap kaplama konsolun yanında odasına şık koltuk KrediBÜKREŞ denge çoğunlukla serin renk düzeni bu.

Deri Mobilya Fransız Daire

Oda Fransız iç mekan tasarımcısı Marion Alberge tarafından bu Paris apartmanda kahverengi kuralların gölgeler ısınma. Duvarlar mocha yumuşak bir gölge. Çikolata kahverengi kanepeler inanılmaz davet ediyoruz. Altının Pops ve yan sandalye gibi sarı ve dekoratif pirinç aksesuarları oda parlatıcı kontrastı katmaktadır. Sarı arttırır ve oda yapışkan bir görünüm bir sıçrama ile bir vurgu yastık.

Siyah Deri Başlık Çapalar Bu Yatak Odası

Biz boşluk sevdiğimi Dallas, Teksas merkezli Ashley Bell Interiors tarafından bu ana yatak gösterildiği gibi diğer unsurlarla harman geleneksel tarzda. siyah deri başlık alanı çapa vakıf parçasıdır. Güzel onlar-si tarayıcılar ve kilim dokuma kilim dahil olmak üzere diğer önemli mobilyalar ile çalışır.

Ekonomik Vintage Deri Mobilya düşünün

eşsiz bir dekora sahip bir oda dışarı kandırma söz konusu olduğunda, hiçbir şey oldukça cazip fiyatlarla şık klasik mobilyalar gol olarak tatmin edici olduğu gibi. Bizim favori Örneğin, Homepolish, çevrimiçi bir ev dekorasyon hizmeti özellikli teensy oturma odasında bu kestane deri tembel olduğunu. Onun sıcak tonu çiftleri güzel turuncu onlar-si kanepe naneli yeşil duvarlara karşı dramatik bir kontrast sağlarken.

Modern Beyaz Oturma odasında Vintage Kahverengi Deri Şezlong

Vintage deri parçaları Alvhem Makleri özellikli bu modern İskandinav oturma odasına stil kalıcı ekleyin. En sağda İsveçli tasarımcı Arne Norell tarafından 1960’larda safari deri salon sandalye. Ön planda 1970’lerin Amerikan tasarımcı Cy Mann’ın püsküllü deri şezlong krom olduğunu. sandalyeler, aynı renk olmasa da her ikisi de kahverengi, nötr renk olduğu için, bu çoğunlukla beyaz yaşam alanı çalışır.

Küçük Daire Mini Chesterfield Koltuk

Deri mobilya tüm boyutları ve türleri geliyor. Tipik bir örnek, New York tasarım firması Labl Studio tarafından bir bekâr içinde bu mini chesterfield tarzı kanepe. Divan’ın küçük boyutu kapalı oynamak dev masa lambası benzeyen büyük zemin lamba olduğunu.

Bir deri koltuklu Dekoratif Vurgular yumuşatır

İnce ve zarif püsküllü deri koltuk Homepolish iç mekan tasarımcısı Candace Rein tarafından bu teensy oturma odasının en kılar. Divan’ın yumuşak renk havadar renk düzeni mahçup etmez. Bir sahte koyun derisi battaniye ve kremsi vurgu yastık mobilya deri parçası daha çekici olun.

Deri Kelebek Sandalye

San Francisco tasarım firması IDF Studio tarafından Bu Kaliforniya daire zamansız deri kelebek sandalye gibi bohem aksan Scandi serin nezaket harmanlar.

Bir Trendy Living Room Konyak Deri Koltuk

İşte konyak deri koltuk Alvhem Makleri görülen bu şık İskandinav oturma odasında hoş bir ektir. Divan’ın morumsu duygular pembe ve lacivert şakayık duvar kağıdı ile koordine. Farklı dokular ve nötr tonlarda Accent yastıklar arzu kontrast katmaktadır.

Bir Siyah Odaya Deri Mobilya

Heather, Büyüyen Spaces arkasında dekor blogger, siyah oda trend ile bindi. O boya rengi onun bağbozumu deri koltuk için ideal bir ortam yarattı söylüyor. Tüm yardım Bir sahte koyun derisi battaniye, krem ​​halı, ve yapraklı houseplant koyu renkler kenarından almaya.

Bir Siyah Deri Koltuk ile Tiny House

Çok şık bağbozumu deri koltuk Austin, Texas’tan iç mekan tasarımcısı Kim Lewis tarafından bu küçücük ev için mükemmel bir seçimdir. zıt renk ve dokuda yastık bir karışımı bir dekor geri kalanı ile mobilya karışımın büyük bir parça yardımcı olur.

Oldukça Yastıklar ile Eski Deri Koltuk Yenile

Bu küçük nötr salon Havenly, çevrimiçi bir iç tasarım hizmeti lekeli olarak, dekoratif mavi yastıklar nazikçe giyilen bronzluk deri koltuk dikmek.

Vintage Deri Sandalye Eşli ile Üreme Mobilya

Eğer bizim gibi iseniz, ünlü tasarımcılar tarafından otantik onlar-si mobilya sizin dekorasyon bütçe içinde değildir. O göz atmak lazım Ama eğer, korkma. blog’a Tasarım Attractor arkasında grafik tasarımcı karamel deri tembel gibi ucuz tasarruf mağaza buluntular ile birlikte püre hesaplı üreme adet bir karışımını kullanarak yaptığı uzay dekore. Bu ahşap tonda konsol ve sehpa güzel koordine eder.

Deri Şezlong Şık Sicakkanlilik Lend

İki deri şezlong Calabasas, California dışına Amber Interiors serin tonlar ile bu nötr salon dolup taşmaktadır için sıcaklık katmaktadır. sandalyeler doğal renk ahşap mobilyalar dikkat çekiyor.

Bir Eril Vibe Deri Dilimli Koltuk

Seattle, Washington merkezli şirket Lindsay Pincus Tasarım deri kesit kanepe bu canlı odanın eril kenarını gelişmiş. Bir kahverengi deri kelebek sandalye zıt gölge aramı yumruklar. Multihued yastıklar el dokuması yün halı maç memnun renkler, sarı perdeler ve kırmızı konsol ile kanepe kırmak.

You may also like