Skip to main content

Yerleşik rafları ile güzel Yaşam Odaları

-Ins Dahili Neden?

Oturma odası yerleşik ins stili ve kişiliği yanı sıra depolama ekleyebilir. Yerleşik in’ler hanenin belirli ihtiyaçlarına hitap dizayn edilebilir çünkü, seçenekler neredeyse sınırsız. Bu örnek Rob Karosis tarafından fotoğraf ile, Crisp Mimarlar geliyor. Eğer belirli ayrıntıları kapalı depolama, açık sergileme alanı veya çağrı dikkatini oluşturmak istiyorsanız özel yerleşik ins mükemmel bir çözüm sunabilir.

Üst Düzeye Uzay

süslemeleri ve en üst düzeye çıkar uzay çalışırken bir kare evlerin belli komplikasyonları oluşturabilir. duvarların açısı zor bir görsel mola neden olmadan prefabrik panoların kullanılması yapabilirsiniz. Bu durumda, özel oturma odası yerleşik ins mükemmel bir çözüm sağlayabilir. İşte onlar alanı maksimize ve yukarı doğru göz çizim, tavana kadar bir grup getirildi.

İki Ton Renk

yok yerleşik raf Özelleştirme ölçümlerine ile durdurmak için. Yerleşik ins Boyama onlar kontrast ya da odada iltifat diğer renkler bir odaya ilgi ekleyin ve fokal duvar oluşturmak için harika bir yoldur, böylece.

Klasik tutun

üstte altta ve açık üzerinde kapalı depolama ile Geleneksel beyaz yerleşik ins çok yönlü onlar sadece oturma odası herhangi stili hakkında sığabilir yönünde. Basit bir kabine tarzı seçmek, tadı değiştirmek ve yeniden dekore etmeye karar verirseniz, yerleşik ins hep sığacak sağlayacaktır.

Silme Raflar

Ankastre güzelliği bir ev ‘s veya ev sahibi özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir olmasıdır. Wendt Tasarım Grubundan Bu odada, raflar depolama ve sergileme alan bir ton sağlayarak, odanın etrafında bütün sarın. Boş alan Aplikleri ve sanat için izin kanepenin üstünde bırakıldı. zıt renkli tüm raflarda ortasında bir odak noktası oluşturmak için yönetir.

Az daha çoktur

Oturma odası yerleşik ins aşırı dekoratif olmak zorunda ya bir açıklama yapmak süslü yoktur. Angela Ücretsiz Design tarafından birim iç tasarımının aerodinamik siluet onun geometrik basitlik çarpıcı ve oda genel çağdaş hissediyorum ekler edilir.

Kısa ve güzel

o odada gömme ins yaşayan söz konusu olduğunda, her zaman zeminden tavana inşa etmek gerek yoktur. Bu durumda, bir şöminenin her iki tarafında pencere altında yerleşik dolapları, yaklaşık yarım duvara kadar monte edildi Orren Pickell Yapı Grubu tarafından yaptı. Onlar odak noktasını çerçeveleme ve ışığı bloke olmasa da kullanılabilir alanı maksimize etmek yönetmek.

Koleksiyon vurgulayın

Dahili raf tüm şekil ve boyutlarda gelir. Ve sadece kitaplar evine gerekmez. düşünceli görüntülenen ve vurgulu aydınlatma ile vurgulanmış zaman değerli koleksiyonları ve düzgün aksesuarlar ön plana çıkarmak için. Wilson Lighting bu örnek mükemmel şekilde gözler önüne sermektedir.

Mimari Vurgu

Özel yerleşik ins vurgulamak ve bu tür Keith Bruns bu biri olarak mimari ayrıntılar, tamamlayacak şekilde tasarlanabilir. İşte raflar yakın tavana kadar alınmış ve tavan kemerlerin genişlikleri ile maç bulundu. rafların en üstünde topuzlar onları tek bir birim gibi neredeyse görünmez hale yerleşik ins ve kemerlerle arasında bir bağlantı gücü olarak hareket ederler.

Uzun ve Dar

duvar alanı çok olmayan yerlerde Bazen az, özellikle odalarda, daha fazladır. Çerçeve bir şömine yardımcı ve hala bazı ekran veya depolama alanı sağlarken bir odak noktası takviye edebilir Michael Abrams Design tarafından gösterildiği gibi Uzun boylu, yapılı-in daraltır. Vurgu aydınlatması gitme gerektiği yerde göze çekilmesine yardımcı olur.

yandan görünüş

simetri doğal olarak göze hitap ederken, her zaman doğru cevap değil. Portico Design tarafından bu odada, yerleşik bir ünitenin televizyon ve diğer öğeleri evine şöminenin bir tarafında kuruldu. Bunun yerine tek odak noktası olma şömine, yukarıda asılı sanat ve televizyon ile bir üçgen biçimli odak alanının bir parçası olur.

Seating Yerleşik

“Yerleşik” terimi sadece raf ifade etmez. Oturma da bileşeni olabilir. Bu yerleşik MK Geliştirme tarafından yapılan birimin bir tarafında kapalı dolaplar, iki dünyanın en iyisi vardır ve yerleşik bir koltukta çekmeceleri diğer yandan alt kısımda.

Raflar Yüzer

Basit yüzen raflar ile çağdaş bir görünüm oluşturun. Koyu renk dramı ekler ederken donanım ve dekoratif bezemeleri eksikliği, göz temiz kalmasını sağlar. Böyle State Street Design tarafından bir bakış oldukça kolay boyuta odun kesme parçalarını kullanarak çoğaltmak için ama göz raflarına geri duvarı benzer bir renk boyamak için emin olmak için elde etmektir.

Outside The Wall düşünün

Dahili ins hep bir duvara karşı olmak zorunda değildir. Bazen çok daha mantıklı bir şekilde odanın diğer alanlara dahil edilebilir. Bir merdiven yerleşik olarak bu raflar Avenue B Gelişmeler tarafından büyük bir boşluk kullanılmasıdır. Onlar odanın geri kalanına empoze ve kitap ve aksesuar için yeterli depolama sağlamaz.

Hayır fırfırlar Dahili Ins

Bazen sadelik en iyisidir. çağdaş estetik takviye ederken bu no-fırfırlar, Memar Mimarlar Inc tarafından çerçevesiz yerleşik ins geniş bir depolama alanı sunar. Temiz çizgiler derinlik duygusu yaratmak için önemli olan mobilya, kavisli hatlar için güzel bir tezat oluşturmaktadır.

You may also like