Skip to main content

Şaşırtıcı Evi Stili Salon İpuçları

Çiftlik Evi Stili Açıklaması

Bir geçmişe başını sallayarak, ama sıkıca zamansız bir ayar elde etmek mevcut, çiftlik tarzı ev tasarım teklifler şık bir şekilde dikildi. Ve ortak özelliklerini benzeri nötr renkler ve organik malzemeler-bugünün çiftlik evi tarzında kullanımı olmasına rağmen, aynı zamanda o ev sahibi tüm türleri için bir çekici bir seçenek yapma modern güncelleştirmeleri içerir. senin oturma odası yeniden canlandırma ihtiyacı olduğunu, burada birkaç değişiklik açık bir tarz dahil, ahır kapıları orada-için tek beden uyan tüm henüz bulunamamış bir görünüm.

Açık Konsept Evi Salon

Rahat açık konsept çiftlik oturma odası

Çiftlik tarzı her zaman rustik bakmak zorunda değildir. Aslında, birçok ev sahibi turn-of-the-yüzyıl evleri alıp onların uzaya doğal ışık tutacak iç açılıyor. Bir cam panel içerecek duvar ile tam bir açık konsept yaşam ve yemek alanı, geleneksel kapalı içinde yaklaşımı modernleştirir nasıl Jennifer Robbins İç gösterileri ile bu oda. Rahat mobilyalar, endüstriyel fenerler ve dikey shiplap bu alanı over-the-top değil bir çiftlik hava katmaktadır.

Eklektik Evi Salon

Renkli ve ecletic çiftlik oturma odası

Çiftlik tarzı ortama kolayca uyum sağlar ve diğer birçok ev dekorasyonu trendleri ile kolayca birleştirilebilir. Ayna ve hücresel tonları çifti de yatay shiplap ve İran halısı deco bir sanat Judith Balis Interiors bu salon geleneksel ve geçiş hem yapmak. göze hitap ediyor temiz bir görünüm için modern bir kanepe ve sehpa ekleyin.

Rejenere Ahşap Tavan Salon

taş duvarlı Evi oturma odası ahşap tavan ıslah

Bir iç uzaya organik yapı malzemeleri birleştiren kendisi için konuşmak için oda verir. Kelly and Co. Tasarım gösterileri ile bu odada nasıl bir ülke taş yazlık çiftlik inşaat elemanlarının kullanılması. orijinal özelliklerini kucaklayan uzay benzeri maruz taş duvar ve ahşap üzerine topraklara göz için dokular bir arada tavana verir. Ardından, basit dekor ve mobilyalar yer modernize.

Geleneksel Evi Salon

Klasik geleneksel çiftlik tarzı oturma odası

Çiftlik tarzı rahat basitlik ve konfor ilgili. Yani, göz tırnak dışarı üflenir tavan ve pahalı malzemeler ile büyük gitmek gerekmez. Bartlett tarafından tasarlanan bu oda, açık, havadar bir his üzerinde konfor için dolaş. Soğuk bir kış akşamı ve sıcaklık getirmek alçak tavanlı rahat ama zarif, mobilya hissi bir “lavabo hakkı” sunuyoruz. rejenere ahşap ile tamamlandı güncellenen ahır tahta şömine, ayrıca odanın geleneksel doğasını vurguluyor.

Monokromatik Evi Salon

Temiz ve berrak çiftlik oturma odası tek renkli

Çağdaş bir tarzda oturma odası şömine etrafında shiplap dahil ederek şık çiftlik çekilmek dönüştürülebilir, geri kereste kirişler ve tonal mobilya ve aksesuarları. Aslında, hemen her oda (evet, hatta bir 80s sahip olanlar vibe) sadece birkaç ayrıntı ekleyerek çiftlik yetenek verilebilir. Tasarımcı Sophie Metz Bu modern çiftlik oturma odası sofistike ve rahat hem de.

Endüstriyel Evi Salon

endüstriyel kenarlı Evi oturma odası

çiftlik evi tarzında sadeliği oldukça kolay bir sanayi dönüş alabilir. Risinger & Co. gelen bu salon odanın mimari detaylar öne çıkmanızı sağlar ve daha sonra modern mobilya, metal barstools ve açıktaki soba borusu ile tamamlar. sığır derisi halı iki stilleri hediyeler kendisinin kesintisiz harmanı gibi bir Batılı his ekler.

Çağdaş Evi Salon

Modern mimarisi ve mobilya ile Çiftlik Evi

genellikle çiftlik tarzı ile ilişkili nostalji rağmen çağdaş tasarım severler kesinlikle hala en iyi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. örneğin Northworks Mimarlar ve Planlamacılar tarafından bu çağdaş çiftlik oturma odası, atın. dil ve oluk tavan “çiftlik” demek ama mobilya ve açık konsept uzay şey ama vardır.

Yeni İnşaat Evi Salon

çiftlik tarzı mimarisi ile yeni ev

Bir ev geleneksel çiftlik tarzı benimsemeye tarihi olmak zorunda değildir. Tom Meany Mimar tarafından tasarlanan bu yeni inşa ev kirişli tavan, panel içerecek pencereler ve büyük bir taş şömine gibi özellikleridir klasik çiftlik konfora sahip modern bir ev yaratmak için birleştirir.

Dış Mekan In getir

katlanabilir duvar ile modern bir çiftlik Oturma odası

doğaya bağlantı, modern çiftlik evi tasarımında yinelenen tema. Joseph Farrell Mimarlık gelen bu salon açık veranda iç mekan birleşmek için pencerelerin katlanabilir duvar bulunmaktadır. jüt kilim gibi organik unsurlar ve canlı bitkiler ayrıca dışarı ile giriş bulanık tarafından ücretsiz ve sınırsız hisseden bir yaşam alanı temsil etmektedir.

Kullanım Shiplap

shipslap Aile dostu çiftlik oturma odası

Odun geçmişin çiftlikevlerinde kadar ağır kullanıldığı için shiplap lambri yeni evlere tarz getirmek için en kolay yollarından biridir. kurarken, bunlar uzun zamandır kullanımının göz çoğaltmak ve tarihi bilinci uyandırmak olarak, dişler ve sıyrıklar var panoları seçin. Özellikler ‘Renew tarafından bu odada, lekeli ahşap şömine manto uzaklıklar shiplap zıt hissi yaratmak için.

Evi Renk ekle

Soluk Mavi Çiftlik Evi Salon

Hafif ve taze renk paleti her zaman çiftlik evi tarzı odaları için iyi bir seçimdir. Ama her zaman beyaz gitmek gerekmez. Bunun yerine, anonim manto ve kitaplık aksan yoluyla boşluklar içine mavi soluk. Buffalo Kereste beyaz mobilyalar ve açık ahşap yüzeyler ile güzelce birleştirerek bu renk seçimi örneğidir. Açık gri ve sıcak yulaf ezmesi aynı zamanda bir basit ve karmaşık olmayan bir görünüm için iyi sonuçlar verir.

Otantik Özellikleri birleştirin

Klasik çiftlik tarzı birleştirin Otantik Özellikleri

çekici böylece çiftlik tarzı kılan bir kısmı tarihin adet gelen rahatlıktır. Öyleyse neden onları sınırlamak? Bu oturma odası sıkıntılı mobilya, geleneksel çiftlik sandalye ve kümes teli dolapları gibi antiquey bezemeleri ile doludur. çiftlik estetik kucaklayan yeni aksesuarları için gerçek anlaşma veya dükkan için göz emlak satış ve bit pazarları.

Bir Tepeli Koltuk ekle

Püsküllü kanepe Rustik tarzı oturma odası

Kim çiftlik yaşam lüks bir ipucu sunmuyor diye? dekor ile oynayarak, hem rahat ve kişiye özel bakmak için geleneksel bir oda sahneleyemez. Beklenmedik için zarif püsküllü kanepe ile Kaynak Oda çiftleri klasik unsurlar tarafından bu çiftlik oturma odası (ama çok hoş geldiniz) sofistike.

Kullanım Barn Kapılar

Barn kapıları herhangi alana bir geleneksel çiftlik hava katmaktadır. Artı, onlar küçük odalar için büyük bir boşluk koruyucular konum ve kolayca açık konsept kat planı bölümlendirebilirsiniz. Bazı durumlarda, iki ahır kapıları daha da iyi olandan vardır! Bu alışılmadık şekilli oda Edward Ira Schachner nezaket, şömine iltifat ve çiftlik görünüm güçlendirmek için ahır kapılarını kullanır.

 

You may also like