Skip to main content

Şık Mavi Salon Fikirler

En Mavi Yaşam Odaları

Mavi oturma odaları tüm şekil ve boyutlarda gelir. gelenekselden moderne, aradaki her şeyi, mavi bir renk olduğunu benzeri olmayan stilleri genelinde açıklıklı. Aslında, bir sonraki nötr için, maviden çok ile süslemek için hiçbir grasscloth kaplı renk var. Yani tadı aydınlık ve cesur, ya da yumuşak ve ince dönüp olsun, bu mavi salon fikirler bol ilham yaşatacaktır.

Parlak ve Dramatik

Ünlü tasarımcı Thom Filicia klasik henüz kalabalık ayırıyordu beklenmedik yetenek çeşit boşluk yaratmak için bilinir. Greenwich Bu mavi salon, Connecticut istisna değildir. nota en önemli şeylerden biri boya çok koyu mavi iken, ederdi mat dokusu olmadığı kadar daha heyecanlı ve canlı kılan parlak bir görünüme sahip olmasıdır. Koyu boya renkleri kullanırken bu tekniği düşünün.

Klasik ve Restrained

Klasik bir oturma odası, Echelon Custom Homes tarafından tasarlanan bunun gibi geleneksel ve ölçülü Wedgwood mavi duvarlar için ideal bir ortamdır. beyaz beadboard tavan ve hafif Kuzey Amerika cevizi zemin ile eşleştirilmiş zaman renk neredeyse nötr okur gibi, ama yine de sağlam oda hissi tutmak için yeterli derinlik katıyor. Odanın mimari detaylar ile kombine renk mobilya tek bir parça içine yerleştirilir önce bir boşluk kişilik bir ton sahip olabileceğini kanıtlıyor.

Sıcak ve rahat

Mavi ve turuncu daha iyi renk kombinasyonu var. Bu sıcak ve rahat mavi oturma odasından durumda, tasarımcının Cory Connor birincil renk olarak bir karanlık ama canlı gölge kullanılmış ve daha sonra paslı portakal ipuçları ile aksanlı. grasscloth kaplı duvarlar gibi yerleşik kitaplık aynı renk boyayarak, o yakınlık duygusu yarattı ve bu sıcak ve konuksever renkle zarflı olma duygusu var.

Temiz ve Çağdaş

Kontrast Alice Burnham İç Mimarlık tarafından bu geçiş oturma odasında anahtarıdır. modern sanat iki adet mükemmel bir ortam sağlamaktadır duvar kağıdı Lacivert grasscloth, bembeyaz wainscoting karşı mavi ortalarında modern kanepe pops ederken. Birkaç karanlık blues kullanılmasına karşın, oda hafif, beyaz ve krem ​​kabul kullanımına havadar duygu sayesinde korur.

Bohem Günlük

deniz ve gökyüzü sakinleştirici renkler Bohem tarzı odaları için idealdir. Bu yaşam alanında, hemen hemen her renk konuşmak için hiçbir gerçek vurgu renkleri ile mavi bir gölge vardır. Bu sesi-on-ton görünüm koparmak için zor olabilir, ancak bu durumda yüksek pencere ve üzerinden gelen doğal ışık muazzam miktarda renk tek açıklıklı bir mola sağlar.

Breezy Plaj Stili

Tasarımcı Sabrina Alfin bu San Fransisco Bay area evde kumlu nötr ile sulu maviler evlenerek bir havadar, plaj tarzı geri çekilme yarattı. Böyle bir jüt kilim, hasır sepetler ve kütüklerin gibi doğal süslemeler plaj tema eve getirmek yardım aksanları ederken Slipcovered mobilya, alana bir rahat ve casual havası katmaktadır yardımcı olur.

Yumuşak ve İnce

Narin maviler klasik mekanlara yumuşak bir şıklık eklemek için mükemmeldir. Duvarlar rahat ve sakinleştirici bir alan oluşturmak üzere Burada tasarımcı Christina Marie çok benzer bir gölgede yumuşak mavi püsküllü kanepe kullandı.

Eklektik Elektrik Salon

Texas merkezli tasarımcı Erin Williamson mavi derin, neredeyse elektrikli gölge bu alanda dram yarattı. bambu tarzı MONTAJ KABİLİYETİ duvarlar ile aynı renge boyanmış, kendilerinde neredeyse inşa edilecek görünür ve odaya büyük bir mimari derinlik duygusu verir. krem kanepe pratik dinamik bir odak noktası oluşturarak, duvardan dışarı atlar.

Rahatla ve oluruna bırak

Bu geleneksel tarzda oturma odası içinde sakinleştirici atmosfer için yumuşak, mavi gri ve beyaz markaların bir yatıştırıcı palet. İşte gelen ekip Tasarım Şirketi duvarlarında mavi bir yumuşak gölge kullanılmış ve daha sonra bir görünüm oluşturmak için aynı tonal kalite öğelerinde katmanlı Digs.

Crisp ve Sofistike

gevrek ve sofistike geçiş tarzı Fanlar tam olarak mavinin koyu tonlarını kullanarak istediğini elde edebilirsiniz. Bu büyük mavi oturma odasında Vurgular Et Detay tasarım ekibi zenginliği ve karakter eklemek ve güzel mimari detaylar geliştirir duvarlarda Farrow ve Ball tarafından Stiffkey Mavi kullandı. mobilya nötr renkler ve zengin ahşap zeminler ile birleştirildiğinde sonuç çarpıcı ve sofistike hem de.

Cosmopolitan Chic

Dekoratör showhouses iç tasarım profesyonellerinin tasarım yeteneklerini sergilemek için tasarlanmış, ve birçok durumda bu onlara kasları esnek ve biraz eğlenmek için bir şans verir edilmektedir. 2012 Kips Bay Dekoratör Showhouse tasarımcıdan Bu odada Brian del Toro çarpıcı bir etki yaratmak için karanlık çamurcun ve kireç göz alıcı kombinasyonunu kullanmıştır. lacivert veya çivit aksine, çamurcun karanlık odalarına sıcak bir atmosfer ekleyen bir sıcaklık vardır.

Funky Geleneksel

Tasarımcı Annie Lowengart göre bu mavi oturma odası için ilham zengin maviler ve sıcak amberleri yapılan bir antika goblen geldi. bu temelin üzerine Çizim zarif ama korkak salon doğdu. kitaplıklar inşa özellik duvar ve bu derece eklektik oturma odasına sıcaklık ve oyunculuğun biraz ekler Farrow & Ball Çin in Blue boyanır.

Karanlık ve Moody

Derin çivit zengin ve güçlü renktir ve karanlık ve karamsar veya cesur ve canlandırıcı olabilir nasıl kullanıldığını bağlı. Linda Burnside Interiors tarafından tasarlanan bu odada her ikisinden de biraz var. duvarlarda renk oldukça karanlık ve zengin olmakla açık renkli mobilya kullanılır çıkar ve perdelik kumaşlar oyunculuğun duygusu ekleyin.

ustaca Kıyı

Açık renkler Schell Brothers Konut Üreticileri tarafından tasarlanan bu açık plan oturma odası ve mutfak gibi açık, havadar mekanlar için idealdir. Denize andıran duvar rengi bir kıyı havası ulaşmaya çalıştığınız odaları için idealdir. kum renkli döşeme, taş ocağın ve beadboard tavan eklenmesi kitschy olmadan kıyı görünümünü tamamlamak.

You may also like