Skip to main content

Creative Sdílené Ložnice Nápady pro pokoje moderním dětském

Creative Sdílené Ložnice Nápady pro pokoje moderním dětském

Směje se … pláč … hrát … bojovat. Sdílená sourozenec ložnice je úl činnosti a potřebám. A to znamená, že je tu hodně, aby rodiče řešit při vytváření společné ložnici svých dětí. S dvojnásobným množstvím (nebo více) z vyvíjejících se osobností a potřeb, je to často skličující úkol pro rodiče, aby ubytovat skladování, prostor a individuální styl každého dítěte.

Zde je několik užitečných tipů, jak překonat běžné konstrukční problémy a vytvořit šťastnou a funkční prostor pro vaše mladých lidí.

Creative Sdílené Ložnice Nápady pro pokoje moderním dětském

Vytvoření Chlapec a dívka společné místnosti

Navrhování prostor pro bratra a sestru nemusí být náročné. Ve skutečnosti je to asi nejjednodušší výzva překonat při plánování sdílený prostor.

Vaším prvním krokem je zvolit základní barevné palety pro hlavní prvky místnosti (stěny, koberec, nábytek), který je genderově neutrální … a pokud jsou dost starý na to, přizvukovat, že každý sourozenec dává palec nahoru. Barevné komba, jako je bílé a šedé, tyrkysové a bílé nebo směsí základních barev fungují dobře pro chlapce i dívky.

Pro doplnění své podkladové paletě vrstev komplementární barvy a vzory na vrcholu, že. Například v šedé a bílé místnosti, zkuste accenting se žlutými doplňky. Pro vzorky, přiklánět k pruhy šípové nebo pevné látky s velkým geometrickým tvarem (y).

Při výběru nábytku, rozhodnout se pro nábytek s čistými liniemi a to je non-themed (vyhýbat závodního vozu nebo Šípková Růženka postele) a spárování s neutrálními barevnými základy, jako jsou lampy a léčby okna.

Vzrušující část vytváření super zábava ložnici pro mladou plodu je accessorizing a přizpůsobení designové prvky, aby odpovídaly jejich nadějné osobnosti. Vyberte designové prvky, které dělají v místnosti pocit, že patří do obou z nich. Přizpůsobte příslušenství v celé místnosti, jako jsou obrazy na stěnách nebo háčky. Stan světla s jejich jmény nebo iniciála přidat pop energie a vzrušení do jakéhokoli prostoru. Stejně tak nenápadně přidat mezi pohlavími specifická témata v jednom nebo dvou doplňků, ale udržet je barevně sladěný. Například když accessorizing s červenou, zkuste hodit polštář s červeným požáru motoru pro něj, a polštář s červenou květinu nebo srdce po ní. Storage, která je komplementární k systému designu, ale specifické pro obě pohlaví (myslím uhlí pro chlapce a žlutá pro dívky) lze také bez problémů vytáhnout společný pokoj.

Vytvoření místnost pro různé věkové kategorie

Někdy to není jen Jeremy a Sarah, že je třeba vyhovět, ale 3-letý Jeremy a 4 měsíce starý Sarah může určitě přidat další vrstvu designu úzkosti.

První věc k řešení je rozložení nábytku. Pokud máte dítě, je pravděpodobné, budete mít dovnitř a ven z místnosti v noci inklinovat k dítěti. Pokud je to možné, umístí své postele v protilehlých rozích nebo stěn s betlém je nejdostupnější ke dveřím. Je zřejmé, konstrukční prvky, jako jsou okna a radiátory mohou diktovat, jinak ale váš návrh Cílem je poskytnout každému dítěti nejpohodlnější spánek, aniž by jeden bdělém druhého.

Creative Sdílené Ložnice Nápady pro pokoje moderním dětském

Vytvoření koutek že oba sourozenci mohou užít i současně, je super užitečné, zejména pro unavené mámy a tátové. Rohože, polštáře a měkké větší předměty, jako houpací kůň a stany jsou ideální nastínit oblast a zábavu pro oba hrát. Najetí staršího dítěte hraček přístupných zásobníků, ale vyšší než na zem, takže váš nejmladší nelze snadno se ho dotknout.

Například, ať už je to na polici na knihy, skladování krychle nebo k montáži na stěnu, místo vhodné pro děti hračky a předměty na spodní police. Vaše batole nebo starší dítě může stát a dosáhnout na koš Lego.

Obsahovat prvky, které ukazují svým dětem jejich rostoucí rodinu. Fotografie dětí spolu, zarámované otisky o tom, kdy každý z nich byli novorozenci povzbudit je ocenit jejich mladšího či staršího sourozence, zatímco přidávání vřelou rodinnou atmosféru ložnice.

Vytvoření dostatek úložných prostor pro dva nebo více

Nalezení jedna místnost pro dvakrát tolik nábytku a skladování je jedním z nejsložitějších úkolů při navrhování sdílený prostor. To je místo, kde vaše vynalézavost a střih oko muset kopat na plné obrátky. Méně je rozhodně více ve sdíleném ložnici, protože je multifunkční a sdílené designu.

Jako základ, výběrem efektivnější nábytku je důležité, aby v místnosti pocit, prostorný, jak je to možné a umožňují ukládání a přehrávání. Pokud vaše děti jsou dost staré, palandy jsou vždy vynikající volba. Ať už ve tvaru písmene L nebo vertikální, patrová postel je efektivní využití prostoru a často má vestavěný skladování pod ním.

Když už mluvíme o … úložný prostor pod postel, jako vysouvací šuplíky, je vždy užitečné při vytváření více prostoru a pojme sezónní nebo omezené předměty použití. Skladovací truhly s polštářky lze použít jako sedátko na hrací stůl, stejně jako zakrýt horu hraček. Stěna jednotka se zásuvkami může vytáhnout dvojitou povinnost jako prádelník a psacím stolem.

Regály je super výhodné pro organizaci hraček, protože nezabírá mnoho místa a může být umístěna nad komody, stoly, a to i nad dveřmi pro sotva používaných předmětů. Stejně tak umístění poličky na nohách postele nezabírá cenné místo na stěně, a dokonce může dát jiný povrch u postele pro lampy nebo noční knihy.

Na oděvy, stěnové a dveřní háky jsou užitečné pro každodenní go-to předměty. Ve skříni, nainstalovat dvě tyče (tj dvojité zavěšení), takže každé dítě může mít samostatný zavěšení prostor.

Bez ohledu na svůj design výzvu, při vytváření sdílené prostor pro vaše děti, pokud se budete držet vynalézavý, efektivní, zábavné a kreativní volby, budete bezpochyby vytvořit ložnici vaše děti budou milovat!

Jak hodláte navrhnout ložnice vašich dětí?

You may also like