Skip to main content

Dramatik, rahat İç Şekle Karanlık Perde Nasıl Kullanılır

Dünya genelinde ev sahibi onları denemek için çok riskli bir dokunuş düşünürken, sakınmak eğilimi bazı stilleri, renkleri ve dekorasyon rahatsızlık vardır. Diğerleri neredeyse fanatik uzakta kendi renk düzeni siyah tutmak eğilimindedir Bazıları turuncu ve fuşya gibi cesur ve parlak renkler ile gitmek korkuyor. Karanlık perdelik kullanımı birçok hissediyorum iyi iç tasarımcılar ve uzmanlara bırakılan bir denemedir bir stratejidir. Oysa dini uzak durarak karanlık perdeler , sen mutlak showstopper ise bir davet, rahat bir ev yaratmak için harika bir yol üzerinde eksik olabilir.

yatak odası içinde tarzında karanlık git

Siyah olanlar ağır perdeler kullanmak gibi karanlık perdelerin Korkma odasında rengini kendisi kullanmak gibi fazla. Karanlık perdeleri onlarla çeşitli avantajlar getirmek ve tonlar geniş bir dizi mevcuttur. Söz değil, sansasyonel sırf perdeleri klasik güneşlik arasında değişen stilleri seçebilirler. Bugün bir göz atın 25 tür ilham Eğer bu nadir güzelliklere ile çalışmak sağlayacak basit püf noktaları ile birlikte.

1. Koyu Sanatları Mastering!

Biz karanlık perdeler kullanmak ancak basmakalıp siyaha çare yok birkaç muhteşem odaları ile başlamak. Doğru; siyah korkan olanlar için, diğer kalça ve bu tür gri ve mavi tonları olarak çok daha heyecan verici seçenekler vardır. Tabii ki, burada fatura sığacak bu renklerin koyu tonları ve genellikle onlar zaten odasında gidiş var renk düzeni tamamlayabilir. ışık alan bir yaşam alanı ya da yatak odası, koyu lacivert perdeler ile birlikte pastel mavi duvarlar gerçekten büyüleyici görünebilir. Eğer kahverengi veya gri siyah veya koyu tonlarının üzerinde yerleşmek önce Yani, daha heyecan verici renkler denemek.

Geçiş yatak odası için Derin lacivert perdeler

mavi tonları daha koyu perdeler için mükemmeldir

Karanlık perdeler için siyah ötesinde düşünün

renk dolu Londra'da Eklektik mutfak

2. Süpürme Büyük Spaces

Karanlık perdeleri aslında ayarı yayma olmadan demirlemeyi kullanabilirsiniz ferah, havadar iç evde daha görünüyor sır değil. Çift yükseklik oturma odaları, lüks yatak ve hatta büyük resmi yemek odası tüm bu klasik siyah perdeler için idealdir. açık plan yaşam alanı, bu perdeler eşsiz bir zemin oluşturarak boşlukları tanımlamak için kullanılabilir, ya da bir hatta arka bahçede oturma odasını bağlayan büyük cam kapılar açmak gibi bazı gizlilik getirmelerini yararlanabilirler. Eğer katı renkli perdeler sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, şeyleri renklendirmek için bazı geometrik veya çiçekli desenler atmak.

lüks dekora sahip zarif oturma odası

Koyu perdeler daha geniş odalarda daha iyi görünür

Karanlık perdeleri kolaylıkla doğal havalandırma düzenleyen yardımcı

canlı perdeler ile bazı kalıbı ekle

3. Moody Affair

Herkes doğal ışık bir sel ile dolu ve mütevazi nötr tonlarda bürünmüş parlak ortamı ile bir ev istiyor. tarzında kapalı üst için aslında güzel renklerle, Moody aydınlatma ve köpüklü avize ya da iki karanlık bir odada şık, sofistike bir görünüm tercih aramızda kim vardır! İpeksi, karanlık perdeler burası Hollywood Regency esinlenen tarzı için kesinlikle mükemmel ve bunu o kalça ve trendier olmasını sağlamak için çağdaş dokunuşlar verebilir! Bu ‘üst’ tarzı değil sizin için çekim ne olsa bile, karanlık perdeler hala modern yatak odasında rahatlatıcı ve romantik arasındaki dengeyi bulmak için izin verebilir.

Sağ kullanıldığında Koyu perdeler sürümleri daha beyaz çakmak gibi zarif görünmek

Koyu sırf perdeleri Rafine çağdaş yatak

Endüstriyel mutfak koyu zarif güzelliği ile vardır

zemin siyah perdeler ile Sofistike geleneksel yemek odası

4. Lavish, rahat ortam

yatak odası konuşan kesinlikle hiçbir şüphe ışıkla birleştiğinde bu karanlık perdeler vardır, İncecik beyaz perdeler çağdaş yatak odasında büyük bir hit haline geldi. Bu klas kombinasyon sadece nötr renkler hakim bir odada estetik apt görünüyor, ama aynı zamanda güzel havalandırma ve tam gizlilik arasındaki mükemmel denge isteyenler için zekice çalışır. perdelik Bu iki katmanlı bir yaklaşım da daha koyu perdeler kış aylarında mükemmel yalıtım sağlar ve rahat yaz aylarında arka plana uzaklaşması gibi kolayca, değişen mevsimlere uyum sağlar.

gizlilik ve havalandırma hem de sırf perdeleri ve karanlık perdeler kullanın

kırmızı siyah ve beyaz şık yatak odası

yatak odasında güneşlik hafif şeffaf perdeler birleştirin

Gri perdeler şık oturma odası için ideal bir seçimdir

5. Işık tutulması!

Biz daha önce karanlık, karamsar yaklaşımla bahsettik, ama kuşkusuz, bu iç tasarım dünyasında bugün daha büyük isabet gevrek, neşeli iç kısmıdır. Karanlık perdeleri onlar görsel kontrast sağlamak gibi ilginç odak noktaları oluşturmak ve mükemmel odasında siyah veya koyu gri diğer pops tamamlayacak, hem de bu odalarda güzelce çalışır. daha tarafsız bir oda, daha güzel koyu perdeler görünüyor! Onlar da o renkli vurgular ve modern duvar sanat eseri parlamasına izin zamansız ve çok yönlü hem de şık bir siyah beyaz bir fon şekillendirebilir.

yeşillik bir çizgi ile siyah ve oturma odası

Koyu perdeler hafif esintili bir oturma odası demirlemek

oturma odasının Işık renk düzeni mükemmel karanlık perdeler tamamlar

Turuncu gerçekten siyahın yerini

6. İnce Esmer Güzeli

sırf perdeleri gelince, beyaz kesinlikle tek seçenek değildir. Siyah, mavi, koyu gri ve koyu kahverengi Şeffaf perdeler de sağ ortamda ayaklarını süpürebilirim güç tutun. Tabii, plaj tarzı ya da dinlendirici bir Akdeniz havası kucaklayan bir ev sığmayabilecek, ama onların varlığı, endüstriyel minimal ve çağdaş ortamlarda hissedilir hale gelir. onlar dramatik bir zemin moda bile, filtrelenmiş doğal ışıkta izin vermek, koyu sırf perdeleri hızla 2018 yılında eğilimleri grafiği yukarı tırmanıyor.

Kim böyle bir yatak gece tabloları ihtiyacı

Browns bu eklektik oturma odasında şov çalmak

Perdeler kat planı görsel sayesinde standout

Şık, modern oturma odası için gri desenli perdeler

You may also like