Skip to main content

Easy Kitchen Wall zdobenie nápady

Easy Kitchen Wall zdobenie nápadyMilujete pohľade do najnovších dizajnových časopisov pre kuchyne zdobenie nápady, ale nemajú čas alebo rozpočet na hlavnú prerobiť? Máme nejaké rýchle a jednoduché zdobenie tipy, ako dať vašej kuchyne update hodné domáce časopisu. Najlepšie na tom je, že tieto kuchyne zdobenie nápady môžu kombinovať krásne – použite jednu alebo niekoľko dohromady.

prirodzene vidíme veci v úrovni očí ako prvý, a jeden z najnápadnejších zmien, ktoré môžete urobiť, je vyzdobiť svoje kuchynskej steny. Väčšina kuchyne zdobenie úsilia sú umiestnené na spotrebiči, dosky, a pomôcok na varenie. Ale steny sú miesta, kde si môžete urobiť veľký vplyv s jednoduchou DIY projektu.

Vziať rýchly pohľad na vašej kuchyne. Čo vidíte ako prvé? Špinavé, vŕtanie múr? Alebo ešte horšie, zastaraný faux lak doplnený brečtanom alebo ovocnou štýle šablóny prácu? Je čas urobiť zmenu.

Aktualizácia kuchynskej steny dekor vďaka jednoduchému a dizajnu zdatných zmeny zmení váš varenie a kulinársky zážitok. Tu je 5 kuchyne zdobenie nápady, ktoré sa múrov vašej kuchyne je od unavená inšpiráciu:

1. The Three-Color Palette

Farba je jedným z najrýchlejších a najlacnejších spôsobov, ako aktualizovať pokoj. Ale veľké kuchyne farby stien nie sú náhodou. Tajomstvo spočíva v palete trojfarebnej:

Farba 1 : Súčasný kuchyne farby, ktoré nemožno zmeniť. To môže byť farba pultu alebo skríň.

Farba 2 : Neutrálny podľa vlastného výberu. Používa sa pre novú kuchynskú stenu farby, ktoré dopĺňa farby 1. Bude slúžiť ako výzdoba pozadie.

Farba 3 : farba, ktorá robí vaša kuchyňa unikátny. Je to často odvážne a nečakané farby, ktorá pracuje s vašou palete. Farba 3 pridáva pop do vašej kuchyne. Používajte ju ako vyhlásenie kus pre vaše príslušenstvo ako barové stoličky, vázy či riadu.

Najlepší spôsob, ako nájsť perfektné paletu troch farieb je chytiť maľovať vzorkovníky v odtieňoch sa vám páči a zamiešať je okolo, kým ste spokojní s kombináciou. Akonáhle nájdete svoj podpis tri farebné palety, majte sadu náterových čipov ruky pre nákupy príslušenstva.

2. Najlepšie kuchyne zdobenie nápady začať s kontaktným miestom

Pokúsiť sa zistiť svoju aktuálnu kuchyňu dekorom cestu návštevník by ju zobraziť prvýkrát. Chodiť do vašej kuchyne a premýšľať o tom, čo si všimnete. Je prvá vec, ktorú uvidíte niečo, čo sa vám páči? Ak nie, čo by ste radšej všimnete ako prvé? Uistite sa, že miesto a najbližší stenou váš ohnisku.

Kontaktné miesta sú pútavé a vizuálne vyskočí na vás. V porovnaní so zvyškom kuchyne, ústredným bodom je tučný a jedinečný. Ak chcete vytvoriť centrálnu stenu v kuchyni, vyskúšajte niektorú z týchto techník:

  • Maľovať svoj ohniskovou stenu tučným tieňa, ktorú ste zvolili pre tri palety farieb vašej kuchyni je
  • Visieť veľký kus umenia na ohniskovej stenu
  • Použite textúrou, vzorované alebo žiarivo sfarbené tapetu

Buď nebojácny pri obliekaní vaše kontaktné miesto – je to len jedna stena.

3. Otvorte police – najnovší trend v kuchyni na stenu

Ak ste aktualizovali kuchyne zdobenie čerstvých módne vpred farbami a fokálnej múru, je čas pridať vrstvy. Najnovší trend v dizajne kuchyne je otvorený regál, namiesto skríň. Tento vzhľad zosvetlí kuchynský hore vytvorením vizuálny priestor, ale vyžaduje, aby skryť všetky Tupperware a nezodpovedajúce okuliare menej skríň.

Namiesto toho, aby vytrhol svoje horných skriniek, skúste aktualizovať kuchynskú stenu dekor tým, že umiestni jeden alebo dva plávajúce police na otvorenej stene. Plávajúce police prichádzajú v mnohých štýloch a ľahko sa inštalujú. Udržiavať plávajúce predmety stojan minimálne a farebne zladené za vzhľad časopisu-ready.

Pre väčšiu zmenu, vziať dvere z jedného alebo dvoch kuchynských skriniek a farby alebo tapety na zadnej strane skrine. Teraz máte nový otvorený stojan. Ak chcete dať svoj nový displej život, pridajte LED pod-skriňu osvetlenie pre zvýraznenie položky. svetlá napájané batériami sú k dispozícii v prípade, elektroinštalácie skriňa je problém.

4. Opatrne-Kurátorom Kitchen Wall design

Nastavte si kuchyňu seba pridaním dotkne vašej osobnosti. zbierok galérie na steny sú veľmi populárne s dizajnérmi a časopisy, pretože sú jedinečné a robiť nudnú stenu zaujímavé. Zhromaždiť obľúbené predmety dohromady a použiť ich ako kuchynské múru dekor.

Moderné kuchyne zdobenie nápady pre kolekcie galérie stenu patrí:

  • Zarámované albumovej kryty
  • košíky
  • Zarámované tapety alebo textílie vzorkovníky
  • klasické jedlá
  • Prázdne starožitné rámy rôznych tvarov a veľkostí
  • rôzne zrkadiel

Neexistujú žiadne absolútne návrhové pravidlá pri tvorbe kuchyňa galérie múru. Symetrické, vzorované alebo freestyle umiestnenie sú dobré prístupy. Ak chcete ušetriť čas (a navyše nechty diery na stene), usporiadať zbierku na podlahe pred zavesením za najlepšiu rozostup a umiestnenia.

5. Prispôsobte vaša kuchyňa múr s tabuľu Paint

Plechovka čiernej tabuli farbou je lacná a skvelý spôsob, ako sa obliekať akcentovaných múr vo vašej kuchyni. Black je tučné, pútavý stena farba a perfektné kulisu pre stále sa meniace kriedy umenia.

Ak ste z priestoru múru, povrch dverí alebo skriňa je ďalšia veľká tabuľa (a večere výberom z menu) vo výrobe. Nezabudnite vrstvy. Plávajúce police alebo galéria kolekcia stena na tabuľu stenu zvyšuje jedinečný vzhľad vašich nových, inšpirovaný kuchynské steny.

You may also like