Skip to main content

Farebné kuchynské Paint podnety, ktoré pomôžu oživiť váš domov

Farebné kuchynské Paint podnety, ktoré pomôžu oživiť váš domov

Kuchynky sú miesta, kde život sa stane: rodinné večera, učí svoje deti, ako variť, a dokonca sledovať, ako vysoký rastú na vnútornej strane dverí špajze. Transformovať svoje rodiny obľúbené miestnosti v dome výberom svetlé farby farby z našej započúvajte výber – potom ukradnúť ešte zdobenie inšpiráciu z týchto nádherných kuchyne nápady. Je čas, aby si varenie!

Nevädza modrá – Táto sladká, stredozápadnej odtieň vyzerá ďalšiu zábavu, ak sú súčasťou s vzorované dlaždice. Nainštalovať dlaždice celú cestu až na ceste k zábavu backsplash, ktoré jednoducho neodíde.

Soft Modrá Šedá – Tento krásny kuchyne vytvoril Velinda Hellen pre Emily Henderson dizajn využíva upokojujúce modrošedé za skriňou. Pokojné odtieň takto nikdy nezostarne.

Hunter Green – Take pokyn dizajnu tímu Štúdiá McGee: Tento moderný odtieň nedáva kuchyne vyzerať svieži a moderný. Udržujte všetko jasný škárovaním farby s bielym backsplash a funky dláždenú podlahou.

Sunny lak – Tento elegantný materiál prichádza vo veľkom množstve jasných farieb, je super odolný a môže transformovať tradičné kuchyne do súčasného spomalenia procesu.

Tmavý Plum – Tento dramatický fialová farba dať pozor, podľa návrhára Francesco Bilotta. “Uvidíte tento tón je vystavený všade od kuchynských skriniek do predsiene,” hovorí. Sme čiastočné k dramatickému backsplash v tomto modernom priestore.

Rustikálne Green – kuchyňu farmy v vidiecky Connecticut kopíroval zeleň vonku uvoľnený ustúpiť. Preskočenie bloku ostrov namiesto teplom drevenom stole robí miestnosti cítiť oveľa väčšie.

Poppy Mint – Ak chcete získať retro vzhľad, vzhľad pre old-school štýle spotrebičov (Zábavy alebo originály) v pastelových farbách a udržať všetko ostatné jednoduché.

Tmavo šedá – to nie je len tak hocijaký ho-hum neutrálny. Majitelia tohto malého Brooklyn doma napumpovali módne voľby s tónmi bohaté hnedej.

Burgundy Red – Zlaďte merlot do skrinky pre kuchyne, ktorá je pripravená mať čas dobrého. Smaragd kreslo dodáva zavŕšenie bez skáču do vianočnej farebného územia.

Ružové veci – Nemusí to vyzerať ako Barbie Dream House. Tmavšie magenta cíti ako doma v vzrastlou priestore.

Kelly Green – Čo by mohlo byť celkom tradičné čierno-krémová kuchyne dostane privítanie výbuch jasu s backsplash v šťastný odtieňom s názvom “riasa”.

Country Green – Buďte odvážni a maľovať skrine vo svojej obľúbenej farbe. Odtiaľ rustikálnom ošetrením zabezpečí, že zelená nepřemáhal priestor.

Sunflower Yellow – Živé farby, ako je tento jasného slnečného tónom, vstrekovanie toľko potrebné teplo do malej kuchyne.

Jasne modré – Ak nechcete pokryť celú vašu kuchyňu v jednom pôsobivých odtieňom, vybrať neutrálnu farbu spodných skriniek, a pridať silný úder so zvrškom.

You may also like