Skip to main content

Krásne škandinávske kuchyne Design: Nápady a Inšpirácia

Eclectic a oh-tak-štýlový škandinávsky tému tiahne od väčšiny živých, jedálenskou časťou a spálňou – ale kuchyňa je miesto, kde to naozaj vyjde žiariť. Krok vnútri kuchyniach týchto päťdesiatich domov ukazuje, že škandinávsky môže byť oveľa viac než len bielymi stenami, drevenými podlahami a lemované dlažby. Tu, svetlé horčica stolárstva a kockovaný podlahy spĺňajú snové pastely a blokovanie monochrómu. Vzorkovníka rámy a jemnejšie prvky veterných skríň okolo lavičiek a kóji diery okolo ozdoby. Rastlinný život visí a skrýva súčasne, závan čerstvého vzduchu vo svetlých a vzdušných priestorov. Absolvujte náš turné vidieť.

ľahká drevená podlaha biela tehla škandinávska kuchyne

Biela tehlová a stolárstva otvoriť ľahký a jasný priestor posiaty bielymi doplnkami, centrálne drevený stôl, čierne vzorkovníka nohy a osvetlenie.

Škandinávska kuchyne svetlo drevo biele jednoduché okrúhle rysy

Osvetlená maskovaným lampou tejto kuchyni pridáva do škandinávskych s pastelovo modrou skriniek, zo svetlého dreva, bielu police a klasický SMEG.

jednoduchá kuchyne biela a drevo Scandinavian

Šablóny vytvoriť postavu v kresle nohách a rôzne tvarované kvapky osvetlenia. Široké tabule bielej a dreva tvarovanými tvarmi, zatiaľ čo tradičné škandinávske prvky nahliadnuť za bielych tehál.

biela tehlová stena lavica regály škandinávske kuchyne

Priniesť čierne na Škandináviu s francúzskym skriniek v tmavšom odtieni. Chróm chladnička a rúra robiť klasické biele a dreva moderné.

Škandinávska kuchyne zelenej a modrej stoličky čiernej a bielej dlaždice

Urobiť tenko lemované dlaždice funkciu v mestskej džungli atmosfére. Táto kuchyňa mieša ho s čiernym SMEG a skriniek, závesné zariadenie a nezodpovedajúce školáka stoličky.

uvoľnená škandinávske kuchyne pruhované koberec školáka stoličky

Škandinávske je natoľko jednoduchý, že konať minimálne. Drevené podlahy a bielej kachľové vstupné stretnúť pruhovaný koberec, široký-rýžovalo skrine a smrť hviezdy v štýle lampy.

Bývanie ozdoby z dreva, tento priestor vyžaruje čisto biele miesto. Šedý slingback, jednoduché ilustrácie a šifón závesy sedieť stranou.

Bývanie ozdoby z dreva, tento priestor vyžaruje čisto biele miesto. Šedý slingback, jednoduché ilustrácie a šifón závesy sedieť stranou.

obyčajný biely skriniek chróm ponúka škandinávske kuchyne

Go minimalistický so širokým bielym stolárstva s POPs chrómu. Francúzske okná a zavesenie závod predstaví prírodu.

Vytvorenie viac prirodzený pocit s ľahšou tónmi dreva. Viac črepníkové rastliny prikryť a schovávať za šedými akcenty na veľkoformátové dlažby bridlice.

kuchynské štúdio celý biely minimalistický

tvary formuláre v jednoduché biele, na menšom priestore. Táto kuchyňa sa vinie okolo všetci-biely sporák, digestor a lavice pridať svetlo do miestnosti.

holé Scandinavian kuchyne biela dlažba open čierne orámované okno

Drsné prvky zaviesť rustikálny atmosféru. Biela lavice, sedacie a podlahy vítajú textúrou steny, hrubý drevený stôl a stĺp. Dome One-Light je jedáleň prívesok tu a Caravaggio, kuchyňa prívesok používa.

biele a drevené kuchynské minimalistický vzorkovníka stoličky

Nechaj si to sladké voština popisovať, bod rozdielu pre každú škandinávske kuchyne. Optické závory vlnách do bielych blokových prvkov a starostlivé zahriatie drevené lemovanie. Dve kuchyne barové stoličky a lampáš hra s šablónovanie.

Scandinavian monochromatický kuchynské čiernej akcenty bielej chladničky

Sedí na mramorovej podlahe, tento škandinávsky inšpirovaný priestor prináša eleganciu s zakrivenými bielymi stoličkami, s tenkými vyrazený stolmi a jednoduché biele svetlo. Tabuľa panel naznačuje povstania.

inšpiratívne citát na tabuli stene škandinávske kuchyne

Tabuľu možno tiež rozšíriť priestor. Biela skriniek s čiernou vstup vyzerá dostatočne priestranná pojať veľké kaligrafické písanie, stoličky a na bicykli. Čierna stena hrá rovnaký trik s veľkými štvorcovými oknami.

You may also like