Skip to main content

Kuchynské pretvoriť nápady, ktoré sa oplatí

Kuchynky sú miestom obživy a družnosti. Potraviny, rodina a priatelia prelína k vytvoreniu výhernej kombinácie. Tak to dáva zmysel, že prerobí sú tak často zamerané ku kuchyni. Ale čo myslel na vašej kuchyne v dlhodobom zmysle, pokiaľ ide o investície a vrátiť? Budú vašu kuchyňu prerobiť projekty byť pozitívny príspevok k hodnote vášho domova, alebo budú naruší túto hodnotu?

Ak chcete maximalizovať finančnú návratnosť vašich kuchynských remodels, držať sa základy v mysli a vyhnúť sa trendy. Trendy sú zábavné, ale kupujúci sú lepšie informovaní než kedykoľvek predtým, a klásť väčší dôraz na pevných častíc, ako sú pulty, skrine a dobré osvetlenie.

Jedna vec na zapamätanie je, že vysoké náklady kuchynské prerobí neznamenajú automaticky na vysoké výnosy. Aj napriek tomu, že kupujúci môže držať svoje prerobí vo vysokom ocenení, vaše počiatočné investície sa môže ukázať byť natoľko, že môže byť ťažké, aby ho splácať.

Maľovať kuchyne inšpirované farieb

Maľovať kuchyne inšpirované farieb

Farba je korením života kuchyňou. Vyberanie dokonalé farby nie sú len robí pre živé, príjemné miesto, ale je to jedna myšlienka, že možno lacno vrátiť veľkú hodnotu. Za o niečo viac než náklady na farby a niekoľkých nástrojov môžete majorly dial up Wow faktor na vašej kuchyne. Nechaj si to nadčasové a tradičné s all-bielej kuchyne farebnú schému. Alebo vziať opačný lepivosť a ísť šik s čiernou kuchyňou. Feng Shui inšpirované kuchyne farby udržať veci v pohode, uvoľnene, a neutrálne. Nedisponuje tu blokované; farba vašej kuchyne je daná len na vašej fantázii.

Upgrade vašej kuchynskej linky

Jedno slovo nikdy nebudete chcieť počuť o vašich kuchynských skriniek: datované. Takže, prilákať maximálnu hodnotu vo vašej kuchyni prerobiť, dať skrine v hornej časti zoznamu.

Aktualizovať svoje kuchynskej linky nemusí vždy znamenať vytržení a nahradenie aktuálne skrine, aj keď v niektorých realitných trhoch, môže byť nevyhnutné plné nahradenie. Aktualizácia vašej kuchyne môže byť tak jednoduché a lacné, ako maľovať svoje skrinky. Alebo vykonávať svoje kreatívne kotlety s fun, low-cost projekty kuchyne pre kutilov ako ručne vyrobené drevené skrinky ťahá.

Krok up, a to ako z hľadiska nákladov a kupujúceho odvolanie, je skriňa prebrúsenie. Prebrúsenie znamená nahradenie najviac vizuálne výraznejšie priestor skriniek, dvierka skriniek a čelá zásuviek. Technik sa týka skutočnej drevenej dyhy na stranu boxov skríň. Zavŕšenie, ktorý ťahá spoločný projekt: nová skriňa armatúry.

Pridajte pútavé Backsplash

Eye-lov Backsplash

Kuchyňa backsplash je ideálny prvok pridať alebo aktualizovať, pokiaľ ide o investície, pretože počiatočné náklady sú nízke, zatiaľ čo vizuálny dopad je vysoká. Nízka cena pridanie backsplash je vzhľadom k skutočnosti, že väčšina backsplashes sú do-it-yourself. Trblietavé sklenené alebo kovové dlaždice sú určite priťahovať pozornosť, a väčšina z nich môže byť self-nainštalované len s malou obkladmi know-how. Alebo držať cenu ešte nižšiu s Easy-to-do, kreatívne do-it-yourself backsplash hacky, ktoré môžu byť dokončené v deň alebo dva: tapety, dlaždice obtlačky, laminátové podlahy fošne, alebo dyhy kameňa.

Nainštalovať Gorgeous Quartz Dosky

Medzi kuchynské dosky, laminát, betón, nerezová oceľ, pevný povrch a rada iných súperia o “najlepší pultu” stave. Ale jedna pultu materiál vždy vedie pack: kremenné dosky. Hybridné minerálov a živíc, kremeň je takmer ideálny materiál pre dosky. Vyzerá to, že prírodný kameň, ale je tvrdší ako prírodný kameň. Je to ako nepriepustný ako pevný povrch, ale nebude poškriabaniu ako pevný povrch. Táto chameleon plôch môže nadobúdať rôznych osobností, tiež prijímajú všetko od tradičnej kamennej podobného vzhľadu k modernej a priemyselný vzhľad betónu. Quartz dosky sú drahé, takže sa uistite, váš domov očakávaný predajná cena môže podporovať tento upgrade.

Visí nejaké fantastické závesné svietidlá

Osvetlenie kuchyne, často ignoroval, si zaslúži pozornosť. Nielenže dobre navrhnutý balík osvetlenie osvetliť vaše krásne kuchyne, osvetlenie samo o sebe môže stať predmetom pozornosti. Na rozdiel od tohto iného kuchynského pohotovostnom režime, zapustené osvetlenie, závesné svietidlá oznamuje sám vpredu uprostred.

S kuchyňou prívesky, najlepšia rada je ísť veľké a tučným písmom. Ale uistite sa, že mierka veľkosti príveskov vašej kuchyni, a vyhnúť sa premáhať priestoru.

You may also like