Skip to main content

Štýlový kuchynskej linky Inovácie pre jasný, Upscale kuchyne

Štýlový kuchynskej linky Inovácie pre jasný, Upscale kuchyne

Vaše kuchynskej linky udával tón pre zvyšok vašej kuchyne. Ak máte otvorený pôdorys, majú tiež veľký vplyv na celkový dizajn vášho domova. Upgrade kuchynskej linky možno pridať hlavné wow faktor do miestnosti či celý domov. Budete tiež získať veľkú návratnosť investícií.

Podľa nákladov oproti správe hodnota pre rok 2015, v závislosti od rozsahu vášho kuchynského projektu, možno očakávať návratnosť 67-80% vašej investície. Tak sa ponoriť a zase najpoužívanejšie miestnosti vo vašej domácnosti do svojej najobľúbenejšej vesmíru!

Skúste to odvážny, neočakávané farby

Väčšina kuchynskej linky sú niektoré variácie moridlá alebo novej iba bielej alebo čiernej farbe. Zvážiť ďalšie nečakaný návrh voľbou pre vašu kuchyňu výberom odvážne farby na hladký povrch, ako sú tieto klzké spálených oranžovej skríň.

Udržujte zvyšok konštrukcie palety neutrálny, takže vaše skrine môže urobiť vyhlásenie, bez premáhať priestoru. Dvojica s ostrým hardware z nerezovej ocele a zariadení pre moderný vzhľad s tonou osobnosti.

Maximalizovať svoj vertikálny priestor s Bright White

Ak máte vysoké stropy, alebo len chcete vytvoriť ilúziu vysoké stropy, pozrite sa jasne biele vysoké kuchynskej linky.

V závislosti na kvalite vašich existujúcich skríň, môže to byť DIY projekt, ktorý si môžete vziať na, proste maľovanie a aktualizovať hardvér, aby vaša kuchyňa vyzerať upscale. Pridajte korunu liatie, kde skrine stretnúť strop vytvoriť plynulý vzhľad.

Kombinovať rôzne materiály, použite osvetlenie pre zvýraznenie špeciálne položky

Ak sa vám páči čistý vzhľad skla dvierka skriniek, ale majú strach nevediete dosť upratané kuchyni mať obsah skriniek na neustálom displeji, tam je kompromis.

Vymeniť niekoľko dvierka skriniek so sklenenými vložkami, aby vaša kuchyňa vyzerať otvorenejší a predviesť predmety, ktoré máte radi, rovnako ako výberové čajové šálky, porcelán, alebo váš obľúbený šedozelená doskami, ktoré dodávajú veľkú pop farby do vašej kuchyne.

Pridajte jednoduché osvetlenie skrine pre zvýraznenie svoje špeciálne predmety, a zároveň bude vaša kuchyňa pocit jasnejšie, väčšie a príjemnejšie.

Vyberte si aktualizovanú verziu tradičného dreva obilia Skrine

Väčšina dreva skrine môžu dom vyzerať veľmi starý. Ale nie je nutné ich všetky vzdať. Stále môžete teraz trvanlivosť a teplo drevených skriniek a udržať priestor pri pohľade moderné jednoduchým výberom modernejší povrch.

Tieto drevené skrine vykúzliť jemný rustikálne pocit regenerované dreva. Ich multidimenzionálne farba dáva zvetraný pohľad z diaľky, zatiaľ čo hladký povrch, sklenené poličky, a jasne biele dosky pomáhajú priestor vzhľad svetlé a moderné.

Vytvorte pastvou pre oči, rovnako ako váš žalúdok

Ak máte vášeň pre varenie a zábavné, pravdepodobne to ukazuje vo svojom riadom. Neskrývajú krásne servírovacieho riadu alebo svoje fantázie nové kuchynské gadgets stojí za tmy, ťažké dvierka skriniek.

Previesť všetky svoje kabinet dvere so sklom vytvoriť otvorený priestor, ktorý dáva vyniknúť všetko kulinárske. Sklenené skrinky otočiť riad do kresby, takže farby a vzory riadu stanú rovnako dôležitých konštrukčných možností, ako farbu steny alebo backsplash.

Sklenené skrinky vás nútiť, aby si zorganizujete – aspoň pokiaľ spoločnosť príde – alebo riskovať, že svedkom zmätku zakaždým, keď vstúpi do kuchyne. Oni tiež robia to oveľa jednoduchšie pre hostí k navigácii vašej kuchyne.

You may also like