Skip to main content

Elegantní Nápady design pro šedé kuchyně

Zatímco světle šedá je oblíbenou barvu do kuchyně, zvláště když vedle sebe s bílým mramorem a bistro-stylových doplňků, dnes se soustředíme na kouřové straně šedá šik. Ve skutečnosti, šedá nemůže být na trend v dnešním designu světě, zejména proto, že jde o život, když zdobena kovovými akcenty. Mosaz, měď a další warm-tónovaný dekor skutečně zářit proti bohatým šedé pozadí. Někteří to nazývají „smíšenou materiály“ nebo „směsné kovy“ pohled na šedé kuchyni . Říkáme to design dokonalosti! …

smíšené kovy

Začněme s dnešním nejvíce fascinující pohled: smíšené kovů proti šedé pozadí. Za stálého míchání stříbra a zlata jednou vypadal jako parodii, my teď víme, že je to skvělý způsob, jak přivést různorodý vzhled kuchyně. Nechte šedá barva kuchyně být váš „stříbro“, zatímco příslušenství, jako jsou kontejnery a příslušenství představují „zlatý“ kovy. CB2 se Picket živitelka dodává růžový nádech pod dálniční známky, který má také organizační složky v břeskné tóny. Šedé pozadí to všechno spojuje dohromady, sloužící jako pohodě na rozdíl od teplé škály metalických odstínů:

Trojice kanystrů představovat měď, stříbro a zlato dokončí okamžitě přináší kouzlo smíšených kovů do svého šedého kuchyně. Tyto tobolky Kanystry z CB2 funkce mango dřeva vrcholy:

Snadný způsob, jak mix kovů? Nakupovat produkty, které dělají to pro vás! Stříbrné a zlaté tóny kombinují na těchto zlatých sýrových nožů z Crate & Barrel:

Dokonce i malé věci znamenají hodně! CB2 je měď lžíce Rest dodává růžové kovový lesk na nejchladnější kuchyní, které slouží jako funkční kontaktní místo:

Můžete také dovršit svou šedou skříněk se zlatými akcenty, jak je uvedeno v této Akrylát Amber válce Knob z CB2. Zatímco technicky není kovová, je to určitě dělá poskytnutí dávky medové barvy stylu pro chladné tónovaný kuchyni!

Potřebujete další důkaz, že šedá a zlato je zápas v nebi? Nechť tyto Hexagon Květináče z FERM BYDLENÍ dát svou mysl v klidu …

V neposlední řadě, nezapomeňte, že si můžete vytvořit „smíšenou kovy“ listovat tapetu. To Confetti Wallpaper Gray z FERM BYDLENÍ slaví magickou kombinaci bohaté šedé a třpytivé zlato:

Warm-tónovaný Dřevo

Dřevěný nábytek a akcenty vzít na hlubší bohatosti při nastavení na šedém pozadí. Potřebujete důkaz? Jak se o kuchyni návrhář interiérů a životního stylu odborného Athena Calderone z EyeSwoon? Všimněte si, jak dřevěné stoličky zvýšit teplé a chladné tóny na pokoji a díval se úplně jako doma v tomto elegantním šedém prostoru:

V tomto dalším viněty z CB2, dřevěné police představí širokou škálu skleněných a keramických předmětů:

Tento záběr produkt z Crate & Barrel (představovat pekáčku Le Creuset) ukazuje, jak dobře hluboké šedé a teplé dřevo kombinovat. Pop bílé přidal misky dokonale kompenzuje hlubší odstíny pozadí:

Také z Crate & Barrel, tyto Montana Acacia a skleněné nádoby jsou umístěny na pozadí dřevěným obložením a šedé desky. Zemitý-moderní styl v plné míře:

FERM BYDLENÍ vytvořila geometrické trojice dřevěných Podložky, které půjčují zemitý moderní atmosféru do kuchyně. Myslíme si, že když vyskočí proti šedých kulis. Materiál volby: dub. Níže vidíme třínožky v celé své kráse geo, včetně osnovy třínožka na náměstí:

Můžete přidat i nějaké šedé a dřevo do svého Jídelní servisy, kombinací kusů jako je břidlice sýrem rady a tato sada 4 Draper tácky od Crate & Barrel:

Marble Mania

Zatímco dnešní příspěvek je o bohatými tóny, někdy střik z bílého mramoru může poskytnout silný kontrast! CB2 je Harlow mramor malta a paličkou je dost krásná, aby se na displeji, když se nepoužívá:

Touha po mramorové desky, ale museli zůstat v rozpočtu? Zkuste zobrazování mramorovou zásobník nebo sýr desku, jako Crate & Barrel francouzské kuchyně Marble obdélník zásobník:

Vzhledem k tomu, bílý mramor často uvádí šedé žilky, je to přirozená vhodné pro šedé kuchyně! Opět jsme obdivovat kuchyň Athena Calderone. Podívejte se na ty desky!

Někdy mramor sama o sobě může poskytnout pořádnou dávku šedá, jak je vidět na této fotografii výrobku z Crate & Barrel:

Zde je ještě jeden snímek, který chcete nechat snít o šedé kuchyni s teplými akcenty … tentokrát s nádechem černého mramoru!

Doufáme, že tento příspěvek vás inspirovalo k mix to v kuchyni. A to není jen mluvit o jídle! Šťastní zdobení!

 

You may also like