Skip to main content

Endüstriyel Stil Salon Tasarım: Essential Guide

Hiçbir şey zahmetsiz serin ve endüstriyel tarzdaki oturma odasında daha kolay bakım söylüyor. Maruz tuğla duvarlar fabrika pencereleri tüylü kilim karşılamak, siyah ve beyaz tipografik baskılar selamlıyorum ve demir boru mükemmel bir araya atılan bak yaşam alanları oluşturmak için kayarlı ahşap zeminler karşılaşır. kitaplarla yüksek senin fabrika tavanlar kazık içinin kitap kurdu serbest bırakın. Beton kaplı bir boşluğa prim ve uygun detaylandırma, rahat kanepeler ve güzel fenerler enjekte edin. bakır ve cam muhafaza oturma odasının ortasında bir ateş, yak. Bizim salon kılavuz aracılığıyla okuma alarak, kendi endüstriyel tarzı bir iç tasarlayın.

ahşap ve barut ile bunları iç içe geçirir, beton duvarların çoğu olun. Bu, pek çok dokulu daire, renk paletine sadece, kahverengi, gri, siyah ve yeşil kullanarak basit tutar. uzun kolye mutfakta sarkıtmak ederken Kamera ışıkları ve ahşap pist, içinde yol gösteriyor. Bir blok, kanepe ve ahşap kasa sehpa yeni kasalar bir dahili koltuk karşısında temin ederken, dinlenmek için alan sunmaktadır. Siyah, kara tahta-vari dokular bir projektör tv çağdaş ihtiyaçlara hitap olarak oda, yıpranmış ve yırtılmış görünür olun.

Karanlık ve rüya endüstriyel ev dekorasyonu ruh oluşturun. Bu yüksek tavanlı uzay cilalı ahşap hatları gibi tavan, kaba beton zemin rolleri tersine çevirir. Yumuşak bir kahverengi L oturma arkasında kitaplık ahşap tonlarını eşleme, bir yatak sağlar. siyah Raf sıralarında sanat eschewing, entellektüellik bir hava ekleyin. Tek tekerlek sehpa stencilled ayrıntılar, aydınlatma ve bir merdivenin sıraları rötuşları ekleyin.

Endüstriyel bir oturma odası kahverengi ve gri olmak zorunda değildir. Bu daha küçük uzay özetlerini ve mutfakta bir slinking kediyi oluşturan limon çizgi, getiriyor. Siyah bir kapitone kanepe aynı renkten boyanmış tuğla önce konfor sunar. misafirler modern paneli yangına yol açtı gibi Işık ahşap zemin, beton ve gri ortasında sıcaklık yaratmak.

Bir çatı yaşayacak kadar şanslı? Tam bir etki yaratmak için yüksek fabrika pencereleri kullanın. Bitmemiş beton duvarlar ve ahşap zeminler kalın, modern sedirler, şık gri kabin sandalye ve farklı yemek tablo için endüstriyel bir tuvali sağlar. krem Elemanları lambalar, basit kitaplıklar ve yemek masası süsler asılı boşluk dot. beyaz çatı kirişleri ve farklı-doku kilim ile eşleştirilmiş, yüksek pencereleri bir odada üzerine endüstriyel hem de modern parlıyor.

İki katlı uzanan tavan var mı? pencereler biraz daha geniş olun, beton cıvatalı ve raylar demir ve bu klas bir yaşam alanı gibi bir kazanan var. doğrama paralel olarak, geometrik bir ışık iki zincirlerine göz çizim, tavandan düşük sarkar. Bir çıplak tuğla duvarlar renk getirecek ederken Büyük, havadar mekan, biber çerçeveli sanat, oturma ve kilim siyah verir. sarı devekuşu yumurta benzersiz buluntular, altın teleskop ve çöp-teneke saksı kişisel stil eklemek.

iki katlı, sadece bir tane oluşturmak istiyorsunuz? Bu oturma odası gibi yapın ve kazıklar üzerine bir çelik merdiven inşa. cıvatalı beton yüksek tavanlı Çerçeveli, bir spiral merdiven yolda damla kolye ile aydınlatılmış yağma, kadar sarar. Düşük, deri cubby sandalyeler, soyut bir gangster köpek ve basit saksı ağaç görünüm tutacaklarını.

iki katlı, sadece bir tane oluşturmak istiyorsunuz? Bu oturma odası gibi yapın ve kazıklar üzerine bir çelik merdiven inşa. cıvatalı beton yüksek tavanlı Çerçeveli, bir spiral merdiven yolda damla kolye ile aydınlatılmış yağma, kadar sarar. Düşük, deri cubby sandalyeler, soyut bir gangster köpek ve basit saksı ağaç görünüm tutacaklarını.

Endüstriyel alanlarda ayrı olmak zorunda değildir. Bu salon, mutfak ve yatak odası alanı, modern fabrikanın havası yaratmak için çelik, cam ve cilalı ahşap kullanılmıştır. Tavan kirişleri, kanepe çerçeveleri, merdivenler ve mutfak dışkı metal ile ahşap karıştırın. Bir esrarengiz-yüksek giriş sayesinde, zemin cam bir pist altında etkileyici büyük çıkarıcı borularını, ortaya koymaktadır. Fikir ampullerin bir manastır fabrika pencereleri yanında yer aydınlatma, pist boyunca bir avize ve kenar oluştururlar.

Bir seviyede aşağı endüstriyel oturma odası atın. Bu boşluk ahşap tonları temiz ve pişmiş topraktan yapılmış sofistike, gri ve hafif tutar. Fabrika pencereleri deniz soyut ile yüz yüze karşılar. Cilalı beton beyaz ve ahşap masalar tarafından karşılandı pişmiş toprak deri, modern unsurları içinde bağlamaktan çelik bacaklarını tutar. Saksı bitkileri yanında doğaya geri hark.

senin salon iddialı bir görünüm verin. bir beton tavan ve Savrulma bacası altında, örülü bir ahşap zemin art deco nesneleri çeşitli tutar. Siyah bir köpek heykelciği ağaçlıklı balkon korur. siyah beyaz damalı zemin çıkartma bağları. Son bir füzyon onun mallar geleneksel çelik çerçeve içinde endüstriyel vitrininin, yatıyor iken bir kapitone beyaz deri kanepe ve avizeler, lüks ekleyin.

Bu endüstriyel salon rahat, depo havası taşır. Soluk duvar baskılar eğilerek serpiştirilmiş büyük yayılmasına oluşturma beyaz boyalı kirişleri ve maruz tuğla yanında yer alır. Benzersiz yer lambaları bir kuş sürüsü arkasından izlemeye devam ederken iki gri deri kanepeler, bir çizik kilim üzerinde kaydırın.

senin salonun ortasında ateş oluşturun. Bu salon yenilikçi, modern şömine evine tuğla bir tutam kahverengi ve gri ahşap kullanılmıştır. tek parça S-sandalye, Türk halı, turkuaz L koltuklu ve kolye lamba dan 70 unsurları getirmek iken odası, bakır boru korkuluk odak merkezi, endüstriyel hissediyorum tutar.

raflardan ile kaplı bir oda ister misiniz? Bu endüstriyel iç iki tuğla duvarların iki yakasında sıralanan kitapların, renkli form için resimlerini uzak durur. turuncu-giriş kubbe kolye ve kükreyen yangın sıcaklık getirmek ise gri tüvit salon seti ve düşük aşağı masa, konuşma ekleyin. renklerde bir süet okuma sandalye ve kiraz çiçeği harmanı Kızıl unsurlar.

You may also like