Skip to main content

Eviniz için Artwork seçimi için Profesyonel İpuçları

 Eviniz için Artwork seçimi için Profesyonel İpuçları

“Doğru sanat nasıl seçerim?” Tasarımcıların olsun en sık sorulan sorulardan biri vardır. Belirli bir alan için doğru parçayı seçmek emin olmak için birkaç kurallar vardır. Yapıt ev sahibi ve onların uzay kişilik define yardımcı olur şeydir. Bu arada bazı parçalarını bağlama ve bir evde karakter yaratmada yararlıdır. sanatla ilgili en iyi şey, siz hareket ettikçe yanınızda alabilir bir yatırım ve hatta zamanla değeri büyüyebilir olmasıdır. Aynı zamanda ikinci bir ipotek almak gerekmez; Eğer kadar az veya istediğiniz kadar harcama yapabilirsiniz.

Mutfak için

sanat açısından en sık unutulan odalardan biri mutfaktır. Mutfak sık sık “ev kalbi” olarak ve birçok durumda, evin en çok kullanılan odada anılır. söz sanatı burada dahil edilmesi gerekir yoktur. Tezgahı veya dolapları yukarıdaki alanlarda sanat için mükemmel evler bulunmaktadır. ayrıntılarda sanat tutmak için, aşırı yüklenmeye yol, uzay tamamlayacak küçük parçalara doğru eğiliyorum. Biz bize güldürmek komik ya da daha sosyal baskılar gidin ve sabahları kolaylaştırmak eğilimindedir!

Yatak odası için

Yatak odasında çekilmek, dinlenmek için bir yer ve sanat olduğunu yansıtmalıdır. Yatak odasında sanat için en iyi duvarlar yatağın üzerinde veya yatağın karşısındaki duvarda doğrudan bulunmaktadır. Büyük ölçekli parçalar en iyisidir ve göz hizasında asılı olmalıdır. dinlendirici renkler veya tonlar ile soyut parçalar arayın. Eğer fotoğrafçılık halinde ise, manzara ya desaturated fotoğraflar daha iyi çalışır. Minimal çerçeveleri tutun – bir galeri çerçeve veya tuvaller de büyük iş. Burada, sanat parçası kendisi ve çok değil onun geminin odaklanmak istiyorum.

Ofis için

Eğer evden veya bir ofiste çalışmak olsun, sanat alanınızı kişiselleştirmek ve ilham tutmak için harika bir yoldur. Bunu yapmanın Bizim favori yolu dönen galeri oluşturmaktır. Başlamak için, çalışma alanınıza üzerinde tercihen yüklü veya ona yakın uzun bir yüzer çıkıntı raf gerekir. Bu güzelliği sen asmak zorunda kalacak tek şey olmasıdır! Sonraki eğlenceli kısmıdır, size ilham sanat bir ürün yelpazesine seçebilirsin. Eğer başlamak için iyi yerlerdir ilham sanatçılar tarafından türlü pozitif görüntü veya eser bir ruh kurulu öngörülüyor. Sen Olasılıklar sonsuzdur böylece yanı büyük ve küçük farklı boyutlarda dahil etmek istiyorum. Sen minimalist bir görünüm ya da bazı karakter eklemek için tüm farklı çerçeveler için benzer çerçevelerde hepsini olabilir. Bu parçalar döndürülebilir veya sıkılabilir zaman, hiçbir çivi gerekli güncellenebilir.

banyo için

Banyo genellikle sanatla ihmal alır başka bir odadır. Seçtiğiniz sanat banyo vibe ile gitmek gerekir. ana düzeyde bir toz odası Örneğin, daha eğlenceli ve parlak parçalara bağlı kalmalıdırlar. Bir usta banyosu ise, daha sakin veya sakinleştirici parçaları ile gidin. sanat çiftler halinde harika görünüyor Banyo, biz iki kümesi seçmek mi ya yığılmış veya yan yana. Onlar yan çevrilmiş biri veya aynı tema ile gitmek iki farklı parçalarla aynı soyut adet iki olabilir. bu parçalar için Katı yerleri (eğer yeterince şanslıysanız) küvet içinde, tuvalet bitecek, ya havlu / bornoz kanca üzerinde olacaktır.

Oturma Odası için

en eğlenceli oda sanatla süslemek için ve çoğu zaman, en korkutucu oturma odasıdır. Bu en misafirleri görmek ve vakit geçirecek oda olduğundan Çoğumuz burada çok baskı hissediyorum. Sağ parça konuşma kışkırtan ve mekan hissi veya havası belirlenmesinde element olan seçme. Tek bir büyük ölçekli parça veya büyük bir galeri duvarına seçebilirler. Bazen çerçevenin dışında düşünmek gerekir. Sanat Bazen başka şekillerde olabilir, basılı veya tuval bir parça olmak zorunda değildir. Amerikan bayrak veya Stag boynuzları büyük ölçekli çoğaltma olsun, 2D görüntünün ötesine bakmak ve size en yansıtan eşsiz bir parça bulacaksınız.

You may also like