Skip to main content

Úžasné paraván nápady, i když jste na malém prostoru

Otevřený prostor obývacího na půdách, studií či domech s vysokými stropy a několik stěn jsou velmi populární. Otevřený architektonický vzhled může být nádherný, ale ne vždy praktické. Být schopen mít vlastní ložnici, nebo způsob, jak rozdělit obytný prostor od jídelny by vytvořilo další funkční pocit domova.

Tak jak můžete přidat trochu intimitu nebo soukromí do místnosti, aniž by zavřel svůj prostor trvale? Tím, že se kreativní a přidáním paraván, který lze otevřít a zavřít v případě potřeby, nebo přesunout na jiné místo. Podívejte se na tyto úžasné paraván nápadů, které mohou pracovat v téměř žádný prostor, velký nebo malý.

Paraván nápady pomocí knihovničky

Neexistuje lepší způsob, jak využívat výhod multitaskingu než použít paraván, který je k dispozici úschovna taky. Do knihovny může být ideálním řešením. Pro maximální flexibilitu, přidejte uzamčení kola do knihovny, takže můžete vrátit ho tam, kde je potřeba. Nebo pokud jste si jisti, nebude jeho přesunutí, zvažte přidání vestavěné skříně a rozdělit prostor.

Visí dělících stěn

Když podlahová plocha je prémie, visí paraván může být ideálním řešením.

Místnost dělič by Blomming se zdá být vyrobeny z textilu ve vzoru laserem řezané, ale ve skutečnosti je to více modulární než to! Každý diamant, nebo aspekt, lze sklopit otevřít vytvořit vlastní vzhled.

Pro elegantní tkanina rozdělení prostoru, pověsit záclonu představovat velké kovové průchodky z jednoduchého chromovanou lištou namontované na stropě.

Geometrická paraván nápady

Někdy paraván není nic jiného než designový prvek, který vytváří iluzi rozdělení velkou nebo malou plochu, aniž by vlastně uzavření. Tyto paraván myšlenky jsou dokonalým příkladem. Dodávají vlastní vzhled do místnosti, která je nezapomenutelný.

Panely naskládaných dřevěných bloků přidat grafický pohled na oblast rozdělující obývací pokoj a jídelna.

Vlastní kovový panel s listy a vinné révy není dělí jen prostor, ale vytváří nádherné stíny na podlaze, když slunce svítí dovnitř.

Chytrý instalace grafického stěny slouží jednak jako čelo postele na jedné straně a stůl na druhé straně.

Těžištěm průmyslovém Loft je sklo a železo paraván.

Roštová dřevo paraván nápady

Jednoduché dřevěné lamely je možné připevnit k vytvoření pocitu menší, intimní oblasti, aniž by zcela uzavírá místo. V závislosti na dané domova dekor, vzhled může být v polovině století, moderní nebo v moderním stylu.

Dřevo roštů děliče pokoj vytvořit malou knihovnu nebo obývací pokoj v otevřeném podkroví.

Dřevěné lišty tohoto současného domova byly barveny v bohaté černé barvy. Každá lišta se otáčí na prostor zcela uzavřít nebo otevřít ho, jak je znázorněno.

Tento paraván skrývá schodiště.

Světlo-barevný skvrna z dřevěných lamel dodává přirozený skandinávský cit pro malé studio prostoru.

You may also like