Skip to main content

Free Up Counter Przestrzeń z tych pomysłów mała organizacja kuchni

Czy gotowanie i zabawny w swojej małej kuchni trudne? A studio wielkości kuchnia jest wyzwaniem do pracy, ale kilka małych pomysłów organizacja kuchnia i kilka godzin swojego czasu można włączyć malusieńki kuchnię w nowoczesnym, minimalistycznym śnie do gotowania i doceniają.

Mamy pięć inspirujących, małe kuchnie dla ciebie, że skalne. Są pełne pomysłów w jaki sposób można declutter swoją kuchnię w świeżych, nowych sposobów. Mamy również kilka małych organizację produktów kuchni, które pomogą Ci odzyskać lub dodać nowe miejsca na licznik i znaleźć dom dla całego bałaganu, który lubi spędzać czas na swoich liczników.

1. Lekkie, jasne i przemysłowych mała kuchnia

Po pierwsze, należy rozważyć malowanie kuchni w światło, jasne białe odświeżyć ją. Lub pokrycie ciemne, nieaktualne ściany lub drzwi szafy ze świeżym, nowym zdejmowanym tapetę.

Następnie nadszedł czas, aby wyrzucić te puszki z serc palmowych nigdy używać i zdecydować, co jeszcze pozostaje czy idzie. Gdy masz dobry pomysł, ile pracujesz, nadszedł czas, aby znaleźć dom dla wszystkiego, co pozostało.

Przechowywać co nie jest atrakcyjne w swoich szafach. Reszta elementów można wyświetlić na nowych, przemysłowych, półki stylu restauracja, bary i haków, jak na zdjęciu powyżej.

2. Mała nowoczesna kuchnia featuring modułową, walcówka wyspę

W wielu małych kuchniach nie ma wiele miejsca na licznik pracować. Podstawowe urządzenia, takie jak ekspres do kawy lub w kuchence mikrofalowej można zjeść trochę miejsca masz. Istnieją rozwiązania. Wybierz urządzenia, które mogą być montowane na ścianie lub pod-szafy zamontowane. Lub dodać półkę naściennego ciężkich do przechowywania ciężkich urządzeń takich jak kuchenka mikrofalowa.

Mała kuchnia wyspa może dodać dodatkowe miejsca na licznik, jak i bagażu – a nawet śniadanie bar. Małe, okrągłe lub kwadratowe wyspy działają lepiej w mniejszych kwadratowych przestrzeni. Rozważmy dłużej wąski wyspy na prostokątnej przestrzeni. Konsola sofa na kółkach byłby to świetny pomysł na dłuższy, Spiżarnia kuchni. można toczyć ją w kuchni, ile potrzeba, a następnie umieścić go z powrotem za kanapie po zakończeniu.

bloki rzeźnicze lub wózki kreskowe są inne wielkie możliwości, ponieważ często pochodzą z kół toczyć swoją wyspę na uboczu. Wyższy koszyk dobrze współpracuje z barstools.

3. Współczesny mała kuchnia z pływających półek ściennych do przechowywania

Jeśli nie ma wystarczającej ilości szafek kuchennych ale dużo miejsca na ścianie, czysty, nowoczesny sposób, aby zwolnić swoje liczniki kuchnia jest do wyświetlania i przechowywania przedmiotów na chłodnych pływających półki lub półki, takich jak kuchnia powyżej.

Chcemy dać swoją kuchnię okiem wysokiej projektowania jak na zdjęciu? Grupa elementy według kolorów i dodać kilka dzieł sztuki lub oprawione zdjęcia. Pozostawić pewne obszary półek pusty, więc nie wyglądają zbyt zagracone.

Kolejny świetny wybór projektu na obrazku powyżej jest zastosowanie lustra na backsplash. Dodać trochę lusterko do sekcji swojej ścianie za blatem aby zwiększyć przestrzeń i odbijają więcej światła.

4. Małe pomysły organizacja kuchnia wyposażone regały

Dodanie lub zastąpienie szafki kuchenne mogą być kosztowne. I jeśli czynsz, projekt może nawet nie być dozwolone. Dlaczego nie kupić jakieś dobre, tanie regały i zrobić ściany do przechowywania wszystkich elementów w kuchni?

Spójrz na wyższych ale wąskie regały i wymieszać i dopasować drzwi do ukrycia niektórych przedmiotów. Lub wybór koszy może służyć jako szuflad w swoich biblioteczek, gotowy złapać wszystkie mniejsze elementy i pościel.

Innym ciekawym mała kuchnia pomysł na obrazku powyżej haki nad oknem do wieszania garnków i patelni. Garnki zajmują dużo miejsca i powieszenie ich z puli szafie lub haków jest dobrym sposobem, aby zwolnić szafkę lub licznik.

5. minimalistyczna kuchnia, która przynosi wiele pomysłów mała organizacja mieszkanie razem

Ten piękny i niekłopotliwy kuchnia działa, ponieważ większość elementów jest uniwersalna. Niski regał z zamontowanym blacie tworzy wyspę z przechowywania i powierzchni oporowej. W kąciki może nawet trzymać małych urządzeń. Kilkanaście noże są trzymane w małym bloku nóż na ladę.

Bar ze stali nierdzewnej na ścianie można trzymać naczynia do gotowania oraz z hakami, a nawet kubki kawy lub mniejsze garnki i patelnie. Na ścianie zamontowany uchwyt kieliszek wina może również służyć jako pływająca półkę.

 

You may also like