Skip to main content

Free Up Counter Space s těmito malými Kitchen organizace Myšlenky

Je vaření a zábavné ve své malé kuchyni těžké? Studio velikosti kuchyně je výzvou pracovat, ale několik drobných nápadů kuchyň organizace a pár hodin svého času může změnit svůj malinký kuchyně v moderní, minimalistické snu pro vaření a oslavovat.

Máme pět inspirativní, malé kuchyňky pro vás, že skalní. Jsou plná nápadů, jak můžete declutter vaší kuchyně na čerstvé, nové způsoby. Přidali jsme také některé malé kuchyňské organizace, produkty, které vám pomohou získat zpět, nebo přidat nový pracovní prostor a najít domov pro všechny nepořádek, který se rád pověsit na své pulty.

1. Lehký, jasný a průmyslové malá kuchyňka

Za prvé, zvážila malovat vaší kuchyni v lehkém, zářivě bílý pro osvěžení nahoru. Nebo pokrývají tmavé, zastaralé stěny nebo dvířka skříněk s čerstvým, nové odnímatelným tapety.

Dále je na čase vyhodit ty plechovky s palmovými srdíčky nikdy použít a rozhodnout se, co ještě zůstává a odchází. Jakmile máte dobrou představu o tom, jak moc budete pracovat s, je čas najít domov pro všechno, co zbylo.

Ukládat co není atraktivní skříněk. Zbytek položky lze zobrazit na nové, průmyslový, restaurace ve stylu police, tyče a háčky, jako na fotografii výše.

2. Malá moderní kuchyně představovat modulární, valivý ostrov

V mnoha malých kuchyních není velký pracovní prostor pro práci s. Základní spotřebiče, jako kávovar nebo mikrovlnné energie mohou jíst až na malý prostor, který máte. Existují řešení. Vyberte si spotřebiče, které mohou být na stěnu nebo pod skříň namontovat. Nebo přidat heavy-duty nástěnnou polici držet těžké zařízení, jako mikrovlnné trouby.

Malý kuchyňský ostrůvek může přidat další pracovní prostor, stejně jako úložný prostor – a dokonce i snídani bar. Malé, kulaté nebo hranaté ostrůvky lépe pracovat v menších prostorech čtverečních. Vezměme si již úzký ostrov pro obdélníkové plochy. Pohovka konzole na kolech by bylo skvělý nápad delší, kuchyně kuchyně. Můžete se vrátit do kuchyně podle potřeby, a pak ji zpět za vaší pohovky, kdy udělal.

Řezník bloky nebo čárové vozíky jsou další skvělé možnosti, protože často přicházejí s kolečky valit svůj ostrov z cesty. Vyšší vozík pracuje dobře s barové stoličky.

3. moderní kuchyňka s plovoucími nástěnných polic pro skladování

Pokud nemáte dostatek kuchyňské linky, ale dostatek prostoru zdi, čisté, moderní způsob, jak uvolnit své kuchyňské linky je k zobrazení a uložení položky na chladném plovoucí police nebo římsách, jako jsou kuchyně výše.

Chtějí dát vaše kuchyně se podívat na vysoké konstrukce jako na fotce? Seskupit položky podle barvy a přidat nějaké umělecké předměty nebo zarámovaných fotografií. Nechat některé oblasti římsami prázdné, takže nevypadají příliš přeplněná.

Další skvělý výběr designu na obrázku výše je použití zrcadla na backsplash. Přidat nějaké zrcadlo úseku zdi za pracovní deskou rozšířit prostor a odrážejí více světla.

4. Malá kuchyň organizace nápady představovat knihovničky

Přidání nebo výměna kuchyňské linky mohou být drahé. A pokud si pronajmout, projekt ani nemusí být povoleno. Proč ne koupit nějaké dobré, levné knihovničky a vytvořit úložný zeď pro všechny kuchyňské předměty?

Podívejte se na vyšší, ale úzkými knihovny a kombinovat dveře skrýt některé z položek. Nebo výběr košů může sloužit jako šuplíky ve vašich knihovnách, připraven chytit všechny menší předměty a ložní prádlo.

Další zajímavou malá kuchyňka nápad na obrázku výše je háčky nad oknem pro zavěšení hrnce a pánve. Hrnce a pánve zabírají mnoho místa a zavěšení je z hrnce stojanu nebo háků je dobrý způsob, jak uvolnit skříňku nebo počítadlo.

5. minimalistické kuchyně, která přináší řadu vícegenerační organizace nápady dohromady

Tento krásný a nepořádek bez kuchyně funguje, protože většina prvků jsou víceúčelové. Nízká knihovna s namontovanou deskou vytváří ostrov s skladování a protilehlou plochu. Tyto Cubbies mohou dokonce držet malé spotřebiče. Více než tucet nože jsou uloženy v malé nože bloku na pult.

Nástěnný tyč z nerezové oceli může obsahovat nádobím a s háčky, dokonce hrnečky či menší hrnce a pánve. Držák sklenice na víno závěsné může také sloužit jako plovoucí lištou.

 

You may also like