Skip to main content

Free Up Counter Space s týmito malými Kitchen organizácie Myšlienky

Je varenie a zábavné vo svojej malej kuchyni ťažké? Studio veľkosti kuchyňa je výzvou pracovať, ale niekoľko drobných nápadov kuchyňa organizácie a pár hodín svojho času môže zmeniť svoj malinký kuchyne v modernej, minimalistické sna pre varenie a oslavovať.

Máme päť inšpiratívne, malej kuchynky pre vás, že skalné. Sú plná nápadov, ako môžete Declutter vašej kuchyne na čerstvé, nové spôsoby. Pridali sme aj niektoré malé kuchynské organizácie, produkty, ktoré vám pomôžu získať späť, alebo pridať nový pracovný priestor a nájsť domov pre všetky neporiadok, ktorý sa rád zavesiť na svoje pulty.

1. Ľahký, jasný a priemyselné malá kuchynka

Po prvé, zvážila maľovať vašej kuchyni v ľahkom, žiarivo biely pre osvieženie hore. Alebo pokrývajú tmavé, zastarané steny alebo dvierka skriniek s čerstvým, nové odnímateľným tapety.

Ďalej je na čase vyhodiť tie plechovky s palmovými srdiečkami nikdy použiť a rozhodnúť sa, čo ešte zostáva a odchádza. Akonáhle máte dobrú predstavu o tom, ako veľmi budete pracovať s, je čas nájsť domov pre všetko, čo zostalo.

Ukladať čo nie je atraktívny skriniek. Zvyšok položky je možné zobraziť na novej, priemyselný, reštaurácia v štýle police, tyče a háčiky, ako na fotografii vyššie.

2. Malá modernej kuchyne predstavovať modulárny, valivý ostrov

V mnohých malých kuchyniach nie je veľký pracovný priestor pre prácu s. Základný spotrebiče, ako kávovar alebo mikrovlnnej energie môžu jesť až na malý priestor, ktorý máte. Existujú riešenia. Vyberte si spotrebiče, ktoré môžu byť na stenu alebo pod skriňu namontovať. Alebo pridať heavy-duty nástennú policu držať ťažké zariadenia, ako mikrovlnnej rúry.

Malý kuchynský ostrovček môže pridať ďalší pracovný priestor, rovnako ako úložný priestor – a dokonca aj raňajkách bar. Malé, guľaté alebo hranaté ostrovčeky lepšie pracovať v menších priestoroch štvorcových. Zoberme si už úzky ostrov pre obdĺžnikové plochy. Pohovka konzoly na kolesách by bolo skvelý nápad dlhší, kuchyne kuchyne. Môžete sa vrátiť do kuchyne podľa potreby, a potom ju späť za vašej pohovky, kedy urobil.

Mäsiar bloky alebo čiarové vozíky sú ďalšie skvelé možnosti, pretože často prichádzajú s kolieskami valiť svoj ostrov z cesty. Vyššia vozík pracuje dobre s barové stoličky.

3. moderné kuchynka s plávajúcimi nástenných políc pre skladovanie

Ak nemáte dostatok kuchynskej linky, ale dostatok priestoru múru, čisté, moderný spôsob, ako uvoľniť svoje kuchynskej linky je na zobrazenie a uloženie položky na chladnom plávajúce police alebo rímsach, ako sú kuchyne vyššie.

Chcú dať vaša kuchyňa sa pozrieť na vysokej konštrukcie ako na fotke? Zoskupiť položky podľa farby a pridať nejaké umelecké predmety alebo zarámovaných fotografií. Nechať niektoré oblasti rímsami prázdne, takže nevyzerajú príliš preplnená.

Ďalší skvelý výber dizajnu na obrázku vyššie je použitie zrkadla na backsplash. Pridať nejaké zrkadlo úseku stene za pracovnou doskou rozšíriť priestor a odrážajú viac svetla.

4. Malá kuchyňa organizácie nápady predstavovať knihovničky

Pridanie alebo výmena kuchynskej linky môžu byť drahé. A ak si prenajať, projekt ani nemusí byť povolené. Prečo nie kúpiť nejaké dobré, lacné knihovničky a vytvoriť úložný stenu pre všetky kuchynské predmety?

Pozrite sa na vyššiu, ale úzkymi knižnice a kombinovať dvere skryť niektoré z položiek. Alebo výber košov môže slúžiť ako šuplíky vo vašich knižniciach, pripravený chytiť všetky menšie predmety a posteľná bielizeň.

Ďalšou zaujímavou malá kuchynka nápad na obrázku vyššie je háčiky nad oknom pre zavesenie hrnce a panvice. Hrnce a panvice zaberajú veľa miesta a zavesenie je z hrnca stojanu alebo hákov je dobrý spôsob, ako uvoľniť skrinku alebo počítadlo.

5. minimalistické kuchyne, ktorá prináša rad viacgeneračný organizácie nápady dohromady

Tento krásny a neporiadok bez kuchyne funguje, pretože väčšina prvkov sú viacúčelové. Nízka knižnica s namontovanou doskou vytvára ostrov s skladovanie a protiľahlú plochu. Tieto Cubbies môžu dokonca držať malé spotrebiče. Viac ako tucet nože sú uložené v malej noža bloku na pult.

Nástenný tyč z nerezovej ocele môže obsahovať riadom a s háčikmi, dokonca hrnčeky či menšie hrnce a panvice. Držiak poháre na víno závesné môže tiež slúžiť ako plávajúce lištou.

 

You may also like