Skip to main content

Harikulade Orta Yüzyıl Modern Aydınlatma Fikirler

İkonik Aydınlatma modası Goes Asla

Dekorasyon trendleri ve gitmek gel, ama özellikle bu ikonik döneminden esinlenerek aydınlatma dürüst, ortalarında modern dekor, olmak, kalmak-sonsuza kadar burada. biz hala bile hala 70 yıl kadar sonra, güçlü gidiyoruz tartışmasız 1947 yılında başlayan dönemde, stiller, görme nedeni budur. Eğer mevcut düzenini bazı zamansız itiraz vermek arıyorsanız, bu güzel mekanlar ortalarında modern aydınlatma ile daha renkli hale getirmeyi ilham kaynağı olacak.

Bir Klasik Sputnik Avize

ikonik böbrek şeklindeki sehpa yanında başka hiçbir nesne Sputnik avize gibi ortalarında modern tarzı özetliyor. klasik fikstür birçok farklı versiyonu vardır. Ama bütün esinlenerek kabaca bir plaj topu büyüklüğündeydi 1957 sonbaharında dünyayı sardığı ilk uzay uydusu adını ve ortasından fırlamış çeşitli antenler vardı. Kelly Martin Interiors tarafından bir yemek odasında Sputnik avize Bu almak, kristal aksan, küre ampuller ve şık bir pirinç kaplama ile kaplanmıştır. Onun altın sesi Moody mavi duvar kağıdı karşı çıkar kalmaz, ama aynı zamanda ahşap ve deri mobilyalar ile uyum içerisindedir.

Canlı Renkler Retro Endüstriyel Aydınlatma

Lüks İnşaat neşeli oyun uzaya bu kez sevilmemiş tavan dönüştürdü. Işıklık gündüzleri doğal ışık en iyi şekilde. Geceleri iki Retro endüstriyel ışıklar şeyleri aydınlatmak. Emniyet sarı fikstürler canlı odaya parlak renkli bir pop ekleyin.

Heykel Orta Yüzyıl Modern Aydınlatma

değerli bağbozumu bulur ile Homepolish tasarım ekibi tarafından bu küçük salon dışarı kandırdın edilmektedir. ışıklar bizim sık bulunmaktadır. Soldaki ortalarında masa lambası bir ilginç ızgara desenli güzel bir çömlek üssü var. Sağ tarafta bir altın kaplama ile çok hafif zemin lamba olduğunu. Her iki odanın tek örneği tür görünümüne ekleyen heykel eleman var.

Kolye Asma Modernist Avize

Bunlar altın Plaza avizeler Mad Men esinlenen tarzı ile trimming. İç mimar Zoë Feldman tarafından bu yemek odasında siyah tavan armatürleri standout yapar. dekoratif aydınlatma diğer kaynaklardan unutmayın. Tüm odanın renk düzenini birleştirmeye yardımcı olan altın, biraz var.

Orta Yüzyıl Modern Kum saati Işık Armatür

aydınlatma için başka tanınmış ortalarında modern şekli kum saati olduğunu. iç mekan tasarımcısı Leslie Cotter tarafından bu şık yemek odası punctuating, beyaz bir toz kaplamalı yüzeyli retro kum saati avize. duvar kağıdı ile birlikte, bu geçiş yemek alanı için ilginç bir dokunuş katıyor.

Klasik Orta Yüzyıl Modern Lighting üzerine modern bir

Sputnik avize, önce bahsettiğimiz modernist klasik, boru şeklinde Edison ampuller ile bu pirinç, belden ışık fikstür ilham verdi. parça güzel İç tasarım firması Scheer ve Şirket tarafından bu retro aromalı oturma odasında eski mobilyalar tamamlar.

Altın Dipped Globe kolye Aydınlatma

Muhteşem küre sarkıt aydınlatma bir dekor elyaf. Burada, altın daldırma sürümü iç mimar Kimberlee Marie misafirhanesinde küçük bir yemek alanı aydınlatır. Bu yemek odası tasarıyı uygun Temiz çizgiler ve eğriler onlar-si tarzı-herşeyin hem özellikleridir.

Schoolhouse-Inspired Orta Yüzyıl Sıva altı

Gömme montaj aydınlatma iç tasarım firması Studio McGee göre, kolye aydınlatma kadar muhteşem olabilir. Ve onlar tasarlanmış bu pişirme alanı kendi doğruluyor. lacivert çizgili schoolhouse fikstürü bu beyaz, çiftlik esinlenen mutfağa muzipliğin bir pop verir.

Midcentury Modern Kristal Avize

İşte şık, kristal yüzyılın modern avize Nolen Homes tarafından bu Hollywood’un ilham alan yemek odası için çekici sesi ayarlar. Armatür altın sesi baz Sputnik esinlenen ayna ve pirinç resim çerçevesi dahil yerde diğer metalik özellikleri ile birleştirir.

Bir Nursery hakkında Aydınlatma Grown Up

İç mimar Haley Weidenbaum tarafından bu retro kreş gösterildiği gibi Duvar daima belirgin ortalarında modern hissetmek aplikler. kubbeli pirinç fikstürler çocuksu-ve hissetmiyorum bu iyi bir şey. Bir çocuk büyümek olamaz mobilya veya dekor Alış akıllı bir yatırımdır.

Kapsayıcı Lambader

Havenly iç mekan tasarımcısı Molly B. pirinç kapsayıcı bir zemin lambası ile sonraki seviyeye onu ortalarında modern esintili eve götürdü. Geceleri özelliği ortam ışığı ile uzayın kalanını doldururken okumak için yeterli aydınlatma ekler.

Kahverengi Orta Yüzyıl Modern Mobilya rengini açmak

ortalarında modern dekor renkli olabilir, en klasik parçaları kahverengi (düşünüyorum: ahşap veya deri) siyah veya altın desenli. Havenly özellikli bu oturma odası Hani. eşleşen beyaz masa lambaları koyu mobilyalar görünümünü yumuşatır bir mod dokunuş katmaktadır.

Orta Yüzyıl Modern Masa Lambası

Yatak odanız rahat ve dayanılmaz bir geri çekilme gibi hissetmelisiniz. Okumak için doğru görev ışığı olan esastır nedeni budur. Stüdyo McGee tarafından bu konforlu cenneti pirinç masa lambasını unutmayın. Şık bir gece lambası olarak işlev gören bir yüzyılın modern bir özelliktir.

Bir Wow Factor Işık Armatür

Fantezi fenerler sadece ana yaşam alanları için değildir. Martha O’Hara Interiors tarafından bu konforlu İskandinav esintili yatak pirinç ve nikel hem de bir Sputnik avize bulunmaktadır. Sakin uyuma alanı için biraz kuvvet katar.

Sputnik Avize üzerindeki Taze alın

Biz Sputnik avize bu taze büküm gibi klasik şeyler üzerinde yeni bir falso fikirleri seviyorum. Beth iç tasarım firmasından, şanslı ve Şirketi, onu yeni remodeled ana banyo için çarpıcı cezalandırmak seçti. aksan iki ayna arasındaki bir görsel heyecan verici bir denge oluşturur. Biz metalleri karıştırın boşluk seviyorum. makyaj canlı nikel kolları kaplı olup, aynalar ve aplik lüks fırçalanmış pirinç bitirmek kaç unutmayın.

Matchy-Matchy Dekor ekler Simetri ve Denge

Matchy-matchy dekorasyon Bu seramik masa lambası seti gibi yüzyıl ortası klasikleri bahsediyoruz sürece zor bir bakış, çivilemek olabilir. Bunlar iç mekan tasarımcısı Angela Bantla bu şık, ofis skeç için simetri ve denge getirmek.

Uzay Çağı-Inspired Aydınlatma

Bunlar mavi kolye ışıklar modernist, uzay çağı ilham dekor başka bir örnektir. Bir Homepolish tasarımcı tarafından bu Mutfakta, fikstürler mavinin babalar beyaz odayı yumruk.

You may also like