Skip to main content

Her şey Sen Endüstriyel Mutfak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

herkes için olmayabilir, ancak endüstriyel mutfaklar, zarif ve şık vardır. Bazı insanlar çiftlik veya geçiş mutfaklar tercih ve tartışma mutfak çalışma üçgeni ile ilgili tüm hararetiyle devam ediyor ve siz mutfaklarda parke zeminler kullanması gerekip gerekmediğini. Ancak, tüm endüstriyel stil profesyoneller gibi pişirmek isteyen ev sahipleri için mükemmel olduğunu kabul edebilir. Aynı zamanda ticari bir mutfak faydacılığı taklit etmek isteyenler için harika – özellikle bir çatı ortamda.

“Bu evinizde profesyonel görünümlü mutfak olması moda olunca evlerinde Sanayi mutfaklar ilk 80’ler ve 90’larda geldi,” Michael Schienke, Londra’da Vorbild Mimarlık Direktörü ve Chartered Mimar açıklar. Eğer çok yemek “Eğer bu mutfaklar mükemmeldir. Onlar profesyonel şefler gün boyu lezzetli yemekler pişirmek mutfaklar üzerinde modellenmiştir.”

endüstriyel mutfakta Özellikleri

Schienke profesyonel mutfak temizlenmesi kolaydır yüzeylere sahip, çağdaş olduğunu söylüyor. “Çoğu tezgahlar olduğunu ‘profesyonel’ bir görünüm verir onlara paslanmaz çelik, olurdu,” diye açıklıyor. Yukarı yönlü aralık davlumbaz da ortak bir fikstür vardır.

Yani bu, bir daha geleneksel bir evde bir sanayi mutfak var olamayacağını ifade ediyor? “Eğer bir ultra-modern bir dekora [stil] yaratacak geleneksel özelliklerinde – eski kubbeli tavan ve kaygan İtalyan tarzı kanepe ve minimalist iç mekan ile değil oldukça tamamen boyanmış ve restore özelliklerin düşünüyorum” Schienke diyor. “Bu gibi durumlarda, bir bütün paslanmaz çelik ‘şef’ mutfak büyük görünürdü, tezat yaratmak.”

Sandra L. Steiner-Houck, Mount Joy, Pensilvanya Steiner-Houck & Associates Başkanı ve Kıdemli Tasarımcı, kabul eder. “Endüstriyel mutfaklar etkin bir herhangi bir stil eve dahil edilebilir” diyor. “Çok profesyonel CKD (sertifikalı mutfak tasarımcısı) ile çalışan öneriyoruz. Bu ev.”İç tasarımına uygun şekilde entegre olmasını sağlar Ama bunu birlikte yapışkan ve ev kullanıcısı tasarımını saygı mutfakta bir sanayi his elde etmek mümkündür inanmaktadır.

Kafe Gereçleri’nde Marc Hottenroth için, GE Aletleri marka, endüstriyel mutfak iki faktöre dayanır. “Ben neye benzediğini ve nasıl performans düşünün” Hottenroth diyor. “Genellikle, profesyonel bir estetik endüstriyel mutfak tanımlar. Yani sağlam kolları, ağır kolları ve paslanmaz çelik kaplama içerir.”

Ağır aletleri

Paslanmaz çelik ek olarak, Steiner-Houck endüstriyel mutfaklar da ticari veya mesleki sınıf araç gereçler bulunmaktadır söyledi. “Onlar çok daha ticari bir mutfak gibi, daha yüksek bir düzeyde gerçekleştirmek son derece işlevsel ve çok dayanıklı yüzeyler ve yüzeylerin dahil edecek şekilde dizayn edilmiştir,” Steiner-Houck açıklıyor.

Aslında, ağır hizmet aletleri endüstriyel mutfaklarda önemli bir özelliğidir. “Bunlar 48 inç veya 36 inç aralığında gibi fark olsun mutfakta öne ve şekilde tasarlanmıştır aletleri türleri vardır,” Hottenroth diyor. “Bu aralıklar nedeniyle konut güvenlik düzenlemelerine gerçekten profesyonel sınıf olamaz, ancak gelişmiş performansa sahip olmalıdır.” O yoğun 18.000 BTU ultra düşük 140 derece F kaynamaya gelen ısı ayarlarının tam spektrum teslim edebilir yazıcıları araştırmak için tavsiyelerde çıktı. “Ayrıca, konveksiyon fırınları ve ağır dolu uzatma fırın rafları ile çift yakıtlı modellerini düşünün.”

Diğer cihaz hususlar

Dahili buzdolabı ve bulaşık da bir sanayi mutfak bulunmaktadır. “İki bulaşık, belirli bir yemek hazırlık ihtiyaçlarını kolay erişim için mutfağa boyunca lavaboya veya çoklu Tezgah altı buzdolapları iki tarafında biri gibi birden fazla uygulama düşünün,” Hottenroth önerir.

O indüksiyon pişirme teknolojisi popülerlik kazanıyor söylüyor. “Sous vide ile indüksiyon ocaklarda arayın. Bu yiyecek sıcaklık kontrollü su banyosunda hava geçirmez torbalarda pişirilir edildiği hassas pişirme türüdür,”Hottenroth diyor. “Hassas sıcaklık kontrolü sous vide ve diğer hassas pişirme teknikleriyle için ideal Monogram indüksiyon pişirme yüzeyi yapar.”

Bir pizza fırını: Başka serin cihaz endüstriyel mutfakta bakılacak. “Evde mükemmel dilim oluşturmak için en iyi restoran pizza fırın yetenekleri olan hayal edebiliyor musunuz?” Monogram 30 inç Flush Hearth Ocaklı, Hottenroth Eğer pizzacı kalitesinde performans elde söylüyor. “Geleneksel nde kömür ve sofistike bir yerleşim cihazın hassas ve kolaylıkla odun pizza fırınları dirileştirici performansını birleştiren,” diye açıklıyor.

paslanmaz çelik endüstriyel mutfaklarda son derece popüler olsa da, Hottenroth ev dekor ile daha sorunsuz karışabilirsin aletleri için büyüyen bir istek de olduğunu söylüyor. “Fırçalı Paslanmaz Çelik ile Fırçalı Tunç kulpları veya Mat Siyah Café Mat Beyaz kolları ve düğmeleri düşünün” diyor. Cafelerde koleksiyonu da Fırçalı Bakır fırçalanmış ve Black ek renk seçenekleri ile özel renklendirilmiş sap ve düğme kitleri içerir. “Artık Evinizde harika görünüyor ve bir açıklama yapan endüstriyel bir tarzı vardır renk ve bitişi bulunabilir.”

Lavabo ve musluklar

Evi lavabolar oldukça şık, ve ELKAY Dan Kötü Crosstown Paslanmaz Çelik Çiftlik Evi Evye önerir. “Herhangi bir mutfağa o sınai hissetmek birleştirmek size boşluk ve stil seçenekleri sunar,” En kötü diyor. Buna ek olarak “lavabonun boyutu da şık bir görünüm. korurken endüstriyel ölçekli pisliklerimizi mücadele için yeterince büyük”, o sıkı köşeleri bir, taze geometrik ve endüstriyel tasarım sağlamak söylüyor. “Ayrıca, düz yanaklar ve düz dipli modern bir görünüm ve daha kullanışlı yer sağlar.”

duvar tipi kap doldurma musluk

Endüstriyel bir mutfak için bir başka faydalı özelliği kap macundur. “ELKAY tarafından Avado mutfak musluk koleksiyonu onlar işlev gibi harika görünüyorsun ticari ve endüstriyel tasarımları ile temiz, modern çizgiler birleştirir,” Kötü açıklıyor. Bir duvar başka bir büyük ilaveten esnek hortumu ile musluk monte. “Bu musluk yarı endüstriyel tarzda arasındaki denge hala bugünün konut trendleri güzel uyuyor şık ve modern bitirmek övünme ise verilen popülaritesi artıyor.”

Döşeme

Vitray beton endüstriyel mutfaklar için popüler bir seçimdir. Orada mutfaklar (ve / veya banyo) parke zeminler kullanımına ilişkin çözümlenmemiş bir tartışma, ama birçok tasarımcı mutfak tasarımı bu tip parke veya mühendislik ahşap veya seramik / porselen taş karo kullanın.

Renkler

Son olarak, Jody Finglas, Başkanı istedi Finglas Resim  Renk seçimi konusunda tavsiye Croton-on-Hudson, NY, içinde. “Endüstriyel veya ticari mutfaklarda mutfak çok paslanmaz çelik ile dolu olduğu için biraz klinik bakmak için bir eğilim var,” Finglas diyor. “Biz de bölgenin en kolay temizlik ve bakım için izin döşenir, bunun nedeni rengini tanıtmak zor olabilir saptadık. Ama uzay daha heyecanlı yapmak için fırsat vardır.”

O duvarlarda kırmızı ve sarı gibi renkli fayans tanıtan önerir. “Bu renkler çok popülerdir. Bunlar yer kırmak ve mutfak az endüstriyel bakmak için izin yardımcı”diyor.

kapılar gibi yüzeyler boyalı Finglas notlar da rengini tanıtmak için büyük alanlardır. “Bir mutfakta bir güzel kırmızı kapı klasik ve çekici. o dikkat çekici bir renk olduğundan, sen aşırıya kaçmayın yüzden mutfakta kırmızı boya nerede konusunda dikkatli olmak istiyorum”diyor.

You may also like