Skip to main content

Industrial Design Style Living Room: The Essential Guide

Nic nie mówi wysiłku cool i łatwą konserwację niż przemysłowy stylu salonu. Odsłonięte cegły przywitać czarno-białe wydruki typograficzne, Fabryka Okien spotkać dywany shaggy, a rurociąg żelazo napotyka roughshod drewniane podłogi do stworzenia żyjące przestrzenie, które wyglądają doskonale wyrzucane razem. Uwolnij swojego wewnętrznego Bookworm przez piętrzą sufitów fabrycznych wysokie z książek. Wstrzyknąć prim i właściwe szczegółowo, wygodne kanapy i pięknych opraw świetlnych w przestrzeni wyłożonej w betonie. Rozpalić ogień w środku salonie mieści się w miedzi i szkła. Zaprojektuj swoje własne wnętrze w stylu industrialnym, podejmując przeczytanie naszego przewodnika salonie.

Dodać do większości ścian betonowych, przeplatając je z drewna i łupków. To wiele teksturowane mieszkanie utrzymuje ją proste przy użyciu tylko brązowy, szary, czarny i zielony w swojej palecie barw. Światła, Kamera i drewniane runway poprowadzić drogę w, natomiast dłuższe wisiorki zwisają w kuchni. Sofa blok drewniane, skrzynie stolik oferuje się do odpoczynku, podczas gdy nowsze pudła zapewnić wbudowany naprzeciwko siedzeń. Czarny, tablica-owskiej tekstury sprawiają, że pokój wyglądają zużyte i podarte, jak telewizor projektor przeznaczony do współczesnych potrzeb.

Tworzenie ciemną i marzycielski przemysłowej wystrój domu nastrój. Ten wysokiej sufitami przestrzeń odwraca role polerowane linie drewna sufitu, szorstki beton podłogi. Miękka brązowy L kanapa stanowi gniazdo, dopasowując drewniane tonów regał tyłu. Rzędy czarne półki dodać powietrze od intelektualizmu, stroniąc grafiki. Szablonu szczegółów w stolik jeden koła, rzędy oświetlenia i schody dodać wykończenia.

Przemysłowym salon nie musi być brązowy i szary. Ten mniejszy przestrzeń przynosi odrobiną cytryny, która tworzy streszczeń i kot slinking w kuchni. Czarna pikowana kanapa oferuje komfort przed cegły pomalowane w tym samym odcieniu. Lekkie drewniane podłogi stworzyć ciepło pośród betonu i szary, jak goście są doprowadziły do ​​nowoczesnej centrali sygnalizacji pożaru.

szczęście mieszkać na poddaszu? Korzystać z jego okien wysokiej fabrycznych do pełnego efektu. Niewykończone ściany betonowe i drewniane podłogi zapewniają płótno przemysłowej odważne, nowoczesne, eleganckie krzesła tafty szary stoiska i eklektyczną stołem. Elementy krem ​​kropka przestrzeń w unosić lamp, proste regały i ozdoby stołem. W połączeniu z białymi krokwi i chodników różnej teksturze, jego wysokie okna świecą po pomieszczeniu zarówno przemysłowych i nowoczesne.

Posiada sufit, który rozciąga się dwa piętra? Sprawiają, że okna trochę szersza, beton przykręcone i żelazo szyny, i masz zwycięzcę jak ten klasą przestrzeni życiowej. Odzwierciedlając Stolarka geometryczny światła zawiesza niska z sufitu rysunku oka do dwóch łańcuchów. Duża, przestronna przestrzeń pozwala na czarny pieprz oprawione grafiki, siedzenia i dywaniki, natomiast odsłonięte ceglane ściany przynieść kolor. Unikalne znaleziska w żółtym strusich jaj, złoty teleskop i śmieci-CAN garnek dodać osobisty styl.

Chcesz stworzyć dwa piętra, gdzie masz tylko jedno? Zrobić jak tego salonu i zbudować schody stal na palach. Otoczony wysokimi sufitami śrubowych beton, schody spirala nakręca się do łupu, oświetlonym przez zawieszki Drop na drodze. Niski, krzesła skórzane Cubby, abstrakcyjne pies gangster i prosty doniczkowy drzewo finezji wygląd.

Chcesz stworzyć dwa piętra, gdzie masz tylko jedno? Zrobić jak tego salonu i zbudować schody stal na palach. Otoczony wysokimi sufitami śrubowych beton, schody spirala nakręca się do łupu, oświetlonym przez zawieszki Drop na drodze. Niski, krzesła skórzane Cubby, abstrakcyjne pies gangster i prosty doniczkowy drzewo finezji wygląd.

przestrzenie przemysłowe nie muszą być oddzielone. Ten salon, kuchnia i sypialnia powierzchnia używa stali, szkła i polerowanego drewna stworzyć klimat nowoczesnej fabryki. Krokwie sufitowych, ramek kanapie, klatki schodowe i stołki kuchenne wymieszać drewna z metalem. Poprzez zadziwiająco wysokie wejście, podłoga wykazuje dużą rurociąg ssący, imponujące pod pas startowy szkła. Klasztoru żarówek pomysł utworzenia żyrandol i krawędzi wzdłuż pasa startowego, oświetlając przestrzeń obok okien fabrycznych.

Zabierz swoje przemysłowej salonu dół poziomie. Przestrzeń ta utrzymuje go w czystości i wyrafinowane terakota, szary i odcienie jasnego drewna. Fabryka Okien spotkać się twarzą w twarz z streszczenie morza. polerowany beton posiada terakota skóry spełnione przez białych i drewnianymi stołami, nogi stalowe wiązanej w nowoczesnych elementów. Rośliny doniczkowe obok nawiązują do natury.

Nadaj lounge pretensjonalnymi wygląd. Pod strop i Snaking wyciągowe wentylatory, plątanina drewniana podłoga posiada wiele obiektów w stylu art deco. Czarny pies statuetka strzeże balkon zadrzewiony. Pikowana białe skórzane kanapy i żyrandole dodać luksus, natomiast w kratkę krawaty piętro kalkomanii w czarno-białe. Ostateczna fuzja polega na kredensu, przemysłowych w konstrukcji stalowej, tradycyjnej w swoich wyrobów.

Ta przemysłowa salon niesie zrelaksowany, klimat magazynową. Zniknął tapety usytuowany obok bielonych krokwi i odsłoniętej cegły, tworząc duże przestrzenie przeplatane przechyla wydruków. Dwie szare skórzane kanapy ślizgać zarysowany dywanie, a grono unikalne lampy podłogowe czuwać tyłu.

Tworzenie ogień na środku swojego salonu. Ten salon wykorzystuje brązowy i szary drewna z odrobiną cegły do ​​domu innowacyjny nowoczesny kominek. Centralnym centrum poręczy pokój, miedź rury utrzymuje czuć przemysłowych, przy jednoczęściowym S krzesło, łaźnia dywan, turkusowy L osobowa i lampa wisząca wprowadzają elementy z 70-tych.

Chcesz pokój wyłożony półkach? To wnętrze przemysłowych unika obrazy dla barwnej postaci książki, która linia dwie strony dwóch ścian murowanych. A szary zestaw tweed salon i nisko w dół tabeli dodać rozmowę, podczas gdy zawieszka kopuła pomarańczowo-wlot i ryk pożaru przynieść ciepło. Czerwone elementy na krześle zamszu czytanie i wiśni kwiat mieszanki w kolorach.

You may also like