Skip to main content

Izveidot Perfect Home Office 8 soļi

Jūsu mājas ir jūsu pils, bet tas var būt arī galvenais komandu post par jūsu biznesu, vai sekundārā darbavietā, ja jūs bieži dot darbu mājās. Ja tā, jūs, iespējams, nav daudz ievade par izskatu jūsu darbavietā biroja (vai gulēšanai). Tomēr, tā kā karalis vai karaliene savu pili, jūs varat veidot un izdaiļot jūsu mājas biroju, lai jūsu precīzo specifikāciju. Šie ir daži padomi, kas jāpatur prātā, kā jums izveidot perfektu mājas birojs.

Izvēlies uzmanīgi

Izvēloties atrašanās vietu jūsu mājās birojs, uzskata, ka trokšņa un satiksmes faktorus. Piemēram, ja birojs ir tuvu ielai, jūs varat dzirdēt cilvēki kājām un / vai braukšanas pa. Tāpat, uzskata satiksmes jūsu mājās. Ja plānojat strādāt savā birojā, kad pārējā ģimene ir mājās, ievietojot to tuvu virtuvē, vannas istabā vai ģimenes istabas nozīmē, ka jūs varētu būt daudz apmeklētāju, vai jūs varētu viegli apjucis ar tuvākajām skaņām.

No otras puses, ja jums ir mazi bērni, tas varētu būt vislabāk izvietot biroju salīdzinoši tuvu viņu rotaļu istaba, lai jūs varētu kontrolēt savu darbību.

Apsveriet minimālisma pieeja

Justin Klosky, izpilddirektors un līdzdibinātājs OKT Experience (Organizēt un izveidojiet disciplīna), saka: “tendences nāk un iet – bet neatkarīgi no Pantone Color of the Year, mana mūžīgi mīļākā tendence ir minimāla estētiku. Saglabājot jūsu galda virsmu tīru ar maz, bez traucējošajām pieskaras personības šeit vai arī padara atšķirība produktivitāti un palīdz saglabāt savu galvu skaidrs. “

Faktiski, Mariko Baerg, nekustamo īpašumu pie Bridgewell Real Estate Group Vankūverā, saka viņa redzēt tendenci šajā pieejā. “Tur ir pāreja uz minimālisma telpu ar nelielu jucekli un koncentrējoties tikai uz būtiskākajiem. Klēpjdatoru, bezvadu printeri / skeneri, rakstāmgalds un skapji”

Cut auklas (vai vismaz tās paslēptu)

Bezvadu printeri un skeneri ir viens veids, kā saglabāt šos neglīts vadus no skata un samazināt iespēju, paklupšanu pār tiem. Klosky arī iesaka divu-in-one klēpjdators pārī ar bezvadu uzlādes paklājiņš, bezvadu tastatūras un Thunderbolt doki, ja jums ir nepieciešams abu cenu norādīšanu. Tomēr, ja jums nav bezvadu iekārtas, Klosky saka, jūs varat paslēpt 99 procentus no jūsu vadi tiek redzējis. “To var izdarīt ar veikls Combo PVC cauruļvadu, Velcro un zip saites uzstādīt enerģijas avotus ar galdiem un no redzesloka.”

Izvairieties no papīra jucekli

Vai jums tiešām ir nepieciešams, lai saglabātu visus šos dokumentus? Klosky iesaka lasītājus iet elektronisku. “Goodbye ROLODEX un plānotājs – par digitalizējot savu adrešu grāmatu un saglabājot savu kalendāru tiešsaistē, jūsu tīkls ir burtiski rokas stiepiena attālumā, vai arī ceļā vai kamēr jūs strādājat no mājām,” viņš saka. “Digitalizēšanas arī ļauj skenēt un sadriskāt dokumentus pārstrādi, novēršot to tālāku izmantošanu papīra un glābt planētu.”

Iet zaļa

Darbs mājās ir labāk nekā to aizlikts biroju ēkā, taču jūs joprojām telpās. Tomēr apstādījumi var palīdzēt jums dot ārā iekšā. “Iekārta, piemēram, rada zemas taustiņu avots dzīves un krāsu jebkurā telpā,” Klosky saka.

Baerg piekrīt, ka šī ir tendence viņa redzēt mājas birojos. “Augi vai zaļo sienu akcenti kļūst populārs, jo mēs parasti meklējam pie datora ekrāniem vai mūsu mobilo tālruņu, un kam tas zaļā aspekts ir viegli uz acīm un palīdz mums justies vairāk saistīts ar dabu,” viņa saka.

Ļaujiet gaisma

Pētījumi liecina, ka cilvēki, kas strādā ar dabīgo apgaismojumu, ir ražīgāki, absorbēt vairāk D vitamīna, gulēt labāk naktī, un ir mazāk acu problēmas. Gaisma var arī uzlabot savu garastāvokli. Un, ja jums ir nepieciešams vēl viens iemesls, lai jūsu biroju vietā, kas ļauj izmantot dabisko apgaismojumu, uzskata, ka tas: izmantojot dabiskās gaismas var samazināt jūsu elektriskā rēķinu.

Saplūst

Ja jūsu birojs ir redzams no citām istabas mājā, apsvērt, kā tā saplūst ar blakus rajonos. Stils izvēle un krāsas būtu jāpapildina, nevis žvadzinot. Ar foto iepriekš, mājas biroja satur atrasti visā house.However, ja jūs varat aizvērt durvis uz savu biroju, tur ir elastīgākas jūsu dizaina un dekorēšanas izvēli arhitektūras detaļas.

Pievienot iedvesmu

Kaut Klosky iesaka minimālisma pieeja, viņš saka, ka vajadzētu būt vieta personīgās mantas. Dažreiz, parādot savu mīļāko lietu var sniegt iedvesmu un radīt savu labāko darbu. Piemēram, ja tu esi mākslinieks, parādīt dažus no jūsu mākslas darbu. Ja esat grāmatvedis, bet jums patīk dodas uz eksotiskām locales, saglabāt suvenīrus tuvumā. Tie var iedvesmot jūs, lai saglabātu strādā, lai jūs varētu saglabāt savu pašreizējo dzīvesveidu.

You may also like