Skip to main content

Jak Ozdobte malý obývací pokoj

Nedopusťte, aby vaše malý obývací pokoj špetka svůj styl. Bez ohledu na to, jak malý váš prostor, to může ještě vypadat stylově, zda vlastníte nebo pronájmu. Objevte nejlepší small-space dekor triky pro přizpůsobení nejvíce žil-in místo ve vaší domácnosti.

Objetí bílých zdí

Bílé stěny mohou být nudné, ale pak zase mohou vytvořit uklidňující atmosféru. Vezměme si objímat bílý-na-bílý interiér. Párování vaše stěny se stejně bledě nábytku je elegantní a jednoduchý způsob, jak jakýkoliv malý prostor cítí jasnější a větší.

Pro charakter, přidejte praskání barev a barevnosti textura. Interiérový designér Mercedes Daczi personalizované tento bílý obývací pokoj s řadou barevných a strukturních akcenty, včetně pokojové rostliny a proutěným nábytkem.

Práce si Weird úhly

Složitě tvarované obývací pokoj může být matoucí k dekoraci, ale žádný prostor není nikdy příliš zvláštní, krásnou výzdobu.

Můžete se obrátit divný zeď do ohniska. Majitel tohoto bytu otočil vertikální prostor kolem jejího dveří ložnice na galerii salon ve stylu zdi.

Nejste si jisti, kam umístit pohovku? Výběrem tapety s tučným vzorem může vytvořit střed v zvláštně tvarované plochy. Zde tapety představovat pivoňky ukotvuje obývací pokoj.

Pile na textil

Otočit stísněný obývací pokoj do Boho útočiště s tkaninou. V tomto designu od Šťastný vnitra blogu, pokojová rostlina expert Igor Josifovic piloty na textilu ve svém malém obývacím pokoji s bavlněným tapisérie a kilim polštáře zdobit rozpočtu pohovku. Turecký koberec dělá sedí na podlaze lákavější. Vedle tkané zavěšení na zeď je zarámovaná kuchyňské utěrky, které bylo příliš roztomilý k použití.

Vystudoval Living kolej-Style

Má váš obývací pokoj křičet zarostlý teenager? Tento malý bakalářské pad z Homepolish přetéká tipy na „adulting“ bytu.

Elegantní kolo police udrží kola nahoru a ven z cesty, zatímco otáčení kola do ozdobné zavěšení na zeď. Další chytrý nápad, který nemá rozházet podlahové plochy je plovoucí stůl, který se klene nad levou stranu místnosti. Jeho vestavěné zásuvky poskytují hodně úložného prostoru. Ale to, co transformuje tato 500 metrů čtverečních studio do útulné dospělý doma jsou různé detaily a dekor styly, které dodají one-of-a-druhu charakter, z barevných tisků do rafinované nábytek.

Přidat Living Colour

Nic prettifies obývací pokoj jako zdobení s rostlinami. Kvetoucí trvalky, jako narcisy či tulipány přidat krásné barvy, zatímco listová krásky včetně kapradin a pavoučích rostlin přinese zajímavou strukturu (plus jejich vyčištění vzduchu v místnosti!). Nelíbí zahradničení? Zkuste několik možností nenáročné na údržbu ze sukulentů rodu a dát je do roztomilé DIY plantážníků.

Přeměnilo tento nudný tvaru krabice Space

Pokud váš obývací pokoj chybí architektonický detail, je snadné vytvořit cenově dostupné a jedinečný nádech, aniž by prošly nákladnou rekonstrukcí. Předveďte svůj osobní styl vytvořením funkce zdi jako tento jeden ze Joe člověka, který transformuje váš pokoj na poutavým ohnisku.

Najít perfektní Pohovka pro stísněných prostorách

Obývací pokoj, který je i úzká a malý může být velmi náročné na zdobení. Nicméně, stejně jako v tomto světlém a vzdušném prostoru přepracovaný by Decor Aid, pečlivě vybrány sekční sofa můžete vytěžit maximum z drahých záběry náměstí. Při nakupování na pohovce, podívejte se na ten, který je dlouhý a může opřít proti zdi dát v obývacím pokoji více do hloubky.

Zvýšit strop s vertikální pruhy

Pokud váš nízký strop je křeče svůj styl, pak se dobře podívat na tyto zdi v domácnosti zdobený Sheer a společnost. Jemné svislé pruhy, aby nízký strop v tomto kompaktním obývacím pokoji se zdá vyšší.

Glam to s Gold Decor

Glamorizing malý obývací pokoj není problém, pokud budete dívat na škálu nábytku. Například, bude přeplněný gauč, aby jakýkoliv malý prostor cítí nepatrný. Nicméně, byt velikosti pohovka, která je také blízko k zemi (jak je znázorněno), bude mít opačný účinek.

Udržet váhu na paměti, je také důležité, když přidání Midas dotek. All zlatého dekoru znázorněné na tomto malém obývacím pokoji navržený Havenly pracovat s nízkým profilem pohovku. A protože transparentní konferenční stolek nezabírá vizuální sídlo, vytváří iluzi více podlahové plochy.

Vytvoření Jewel-Box Obývací pokoj

Malý obývací pokoj v tomto luxe Londýně bytu navrhl David Long vzory je ztělesněním královské šik. Stříbřitě šedá paleta připravuje půdu pro vrstvu krásné doplňky v sytých barvách a svěží tkaniny. Třešničkou na vrcholu je pověřen výšku, která dělá v místnosti cítit větší tím, že kreslí oko.

Mind the Gap za pohovkou

Přidání knihovny nebo police za vaší pohovky je záludný a účinný způsob, jak přidat vizuální zájem a ukládání do vašeho obývacího pokoje. V tomto designu, světlými barvami a velkým oknem rovněž přispět k maximalizaci zřejmý prostor.

Vstříknout Shabby chic

Zde je teensy obývací pokoj, který krásně ilustruje zchátralého elegantní styl, známý pro své světlé barvy, bílou slipcovered nábytku a starožitný akcenty. Design nabízí pohodlné křeslo, růžová Fleurette křeslo a okouzlující fun velikosti lustr.

Používat moderní styl

Máte-li zájem začít zdobení svůj prostor od nuly, v obývacím pokoji v tomto 600 čtverečních stop bytě zdobený Havenly odhalí jednoduchý vzorec pro malé vesmírné zdobení.

Za prvé, držet se nízkoprofilovým nábytkem v neutrálních barvách. Dlouhonohý kousky jako stolku vytvořit prostorový dojem, protože můžete vidět více z podlahy. Pro POPs barvy, přidejte pokojová rostlina nebo dva a vzorovaný koberec. Dále vyplnit ten velký prázdný prostor nad vaší pohovky s prohlášením-tvorby tisku nebo nadměrné velikosti zrcadla. Potřebujeme stojací lampu, ale nemají palec vodorovného prostoru nazbyt? Vezměme si něco stěnu.

Zdobí Jako francouzštině

Drobná obývací pokoj v tomto bytě v Paříži od Pařížské Ideální ztrojnásobí jako jídelny a kuchyně také bez pocitu přeplněné nebo skimping na starosvětské stylu. Několik inteligentní zdobení triky umožnily.

Za prvé, poskytne mu jen to nejnutnější-pohovkou pro lenošení a jídelní sada pro stravování či pracovní nemá rozházet kapku záběry náměstí. Za druhé, malý výběr formálních ozdob z křišťálového lustru na ozdobné zrcadla prolíná pařížské Chic s praktickou funkci.

Pár Perfektní dohromady

Mnohé konstrukce polovině století, stejně jako jídelní sady zobrazené na levé straně, jsou low-mrštil a dlouhonohý, který vypadá poměrně lépe v malých místnostech. Velká zrcadla, stejně jako podlahy až ke stropu zrcadlo za pohovkou, také spárovat krásně s malou rozlohou, protože opticky rozšířit velikost prostoru.

Ukotvit do obývacího pokoje s nábytkem

Když přijde na zdobení místnosti všech velikostí, objekt alpha je to, co ukotví mezeru. V tomto obývacím pokoji navržený IDF Studio, je to plyšový rozkládací pohovka, která slouží jako postel pro hosty. Hnízdění stoly a čalouněné skladování gauč mají také dvojí účely, pro zábavné a hostování.

Vyhnout Matchy-Matchy, nudné Podívejte se

Tento obývací pokoj se cítí velkolepější než skutečné velikosti díky nízkým hodil nábytku. Dát svůj prostor více texturu a osobnost začleněním neodpovídající nábytek a dekor z různých epoch. Jako současné pohovkou a výběrových kožených křesel v této místnosti, různé strukturované kusy mohou vypadat stejně jako bezproblémové jako kompletní sada.

You may also like