Skip to main content

Jak Ozdobte Shabby Chic Ložnice

 Jak Ozdobte Shabby Chic Ložnice

Obrovsky populární přes 1990 a ochrannou známkou designér Rachel Ashwell v roce 1989, Shabby Chic kombinovat ty nejlepší aspekty venkovském stylu, vinobraní kouzlo, rozpočet příjemný změně použití nábytku a jiných předmětů, a příležitostná, ženský styl. Pohled nakonec vypadl z popularity, možná obětí svého nadbytku volánky a nepořádku. Ale je Shabby Chic atmosféra nebyla úplně zmizí. A opět se stala oblíbenou zdobení téma. Základy jsou stejné, a vzhled je přizpůsoben tak, aby odrážely současné vkus pro menší námahou a obtěžovat. Ale jedna věc se nikdy nezmění-ležérní, pohodlné a přívětivou atmosféru tohoto veselý zdobení stylu.

jednoduchý styl

Včerejší Shabby Chic přijali volánky na lůžkoviny, okenní ošetření, a házet polštáře; pokrytý korálky krystalu napříč stínítka; velké množství sběratelské celé místnosti; a nadbytek umělecká díla. Dnes je vzhled je mnohem méně přeplněná. Ostříhat dolů sběratelské jen na ty věci, které máte rádi, zapomenout na všechny volánky a korálky, a nechat některé open space stěna prosvítat. Výsledkem je ložnice, která je okouzlující a mnohem klidnější.

Opakovaně se Účel

Jedna věc, která se nezměnila od roku 1990 je použití repurposed předmětů a vintage nábytkem v Shabby Chic ložnici. To umožňuje snadno zdobí bez porušení rozpočtu a dává svůj prostor podivné kouzlo a osobitost. Shabby Chic zahrnuje individualitu a nejedná se o styl pro hromadnou výrobu cookie-řezačky.

Například v této místnosti snímku naskládané vintage kufry zaujmout místo tradičních nočních. Podívejte se na mnoho dalších způsobů, jak upcycle či tvůrčím způsobem znovu použít položky v ložnici:

  • Používat staré okenice místo čelo postele.
  • Umístěte velký basový bicí soupravu na své straně, aby se vtipné noční stolek.
  • Opakovaně starožitný židle držet svůj noční lampičky.
  • Zkuste úsek demonstrační oplocení nebo dekorativní železnou bránu pro stupátko posteli.

Aktualizováno Palette Color

Jedním z charakteristických znaků Shabby Chic styl je hodně bílá, a to se nezměnilo. Ale zatímco pastely byli převládající doteky barvu zpět v 90. letech, dnes jste stejně pravděpodobné, že najít tmavší-barevný akcent, například hluboké modré použité v romantické ložnici zde zobrazený. Tento styl se opírá o bílý a měkká na dotyk barvy. Přehodnotit použití tohoto stylu, pokud máte rádi černá, šedá, super-světlé barvy, nebo chcete-li klást důraz na neutrální ve vaší ložnici.

Shabby Chic Goes Minimalistický

Mohlo by se zdát, že Shabby Chic a minimalismus jsou přímé protiklady, ale ve skutečnosti, můžete míchat dva styly do nádherné hybrid. Pro důkaz, podívejte se do ložnice tady na obrázku. Převážně bílá paleta s akcenty růžové, měkké textury, rustikální kufr a repurposed noční stolek (starý mléko přepravka se obrátil na své straně), jsou čisté Shabby Chic. Mezitím, čisté, otevřené a klidný atmosféra je čistý minimalismus.

Není Ultra Feminine Anymore

V minulosti, Shabby Chic se ženský na maximum s opravdová exploze růžová, květy, korálky a volánky. V dnešním aktualizovaný vzhled, vzhled je mnohem vhodnější pro ložnice sdílené s partnerem, s různými chutěmi. Zatímco zoufalý dřeva, malovaný nábytek, květinové vzory, jemná paleta, a útulné tkaniny jsou stále přítomny, nejsou over-the-top déle, takže styl mnohem všestrannější a odvolat se k ostatním.

Klidný a propracované

Čistě bílá ložnice cítí velmi klidný a uklidňující, ale to může být sterilní, ne-li provedeno správně. Naštěstí všichni-bílá Shabby Chic ložnice má právě dost texturu, zajímavé linky, s prvky romantiky zachovat vzhled příjemný a klidný, beze stopy čirost nebo deprese. V místnosti je znázorněno, architektonický čelo je ozdobený, jako jsou svítidla a nábytek, ale jednoduchost palety a nedostatek vzoru udržuje celkovou atmosféru pocit sofistikované a klidné.

Vaše postel jako hvězda

Vaše postel v Shabby Chic ložnici by mělo být určitě hvězda. Pile je vysoká, polštáře a Shams na vrcholu útulnou přikrývka, deka, nebo deku přes pohodlnými listů, a budete mít tvrdý čas čekat, až před spaním vylézt na každou noc. Zatímco v roce 1990, všechny lůžkoviny by pravděpodobně růžové a pokryté růžemi, dnes, to je stejně pravděpodobné, že bude bílá nebo jiný měkký barevný zdobené směsí vzory. Největší rozdíl od té doby do současnosti, je, že jste již nebude mít důraz na volánky či extravagantní lemováním.

Kombinovat vzory

Typicky, Shabby Chic dekor kombinuje několik vzorů v jedné místnosti. Zatímco zelí růže a nadrozměrné florals z dávných dob jsou stále dost v malých dávkách, ale rozhodně nejsou vaše jediné možnosti. Dnes, neváhejte kombinovat florals s pruhy, geometrií, náladový vzory nebo puntíky. Dokonce si můžete vynechat florals úplně jako na obrázku zde. Tak dlouho, jak si vybrat vzory, které dobře fungují společně a doplňují barevné schéma, styl může pracovat pro vaši ložnici, taky.

You may also like