Skip to main content

Jak používat pokoj děliče na malém prostoru

Pokud máte malý prostor, může si myslíte, že poslední věc, kterou potřebujete, je prvek jako rozdělení prostoru, který byl doslova z uzavřít a samostatné prostory. Ale dělících stěn jsou skvělý doplněk k jakékoliv malém prostoru. Jsou to dobrý způsob, jak sekce off a organizovat malé mezery, které často mají více otevřeného půdorysu. A open-designu děliče znamená, že můžete získat více organizované prostor vizuálně bez uzavření oblastí pryč od sebe navzájem úplně.

dělících stěn jsou také rozpočet sčítání design místnosti. Mohou se stát kdekoli od $ 60 do. A pokud jde o dobu, může to trvat pouze několik hodin, aby se rozhodnout o správné dělič pro vás, přivést ji domů a umístit ji do místnosti. Takže ať už hledáte pro zábavu ve stylu přízvuk, nebo je potřeba přidat funkční organizaci do svého prostoru, podívejte se níže pro různé způsoby využití děliče pokojů.

Děliče vizuálně otevřený pokoj

Jak se dotkla výše, dělících stěn nemusí vizuálně uzavřít mezeru. Na fotografii nahoře ukazuje rozdělení prostoru, který má otevřenou strukturu. Vzory, jako jsou tyto, jsou ideální pro přidání nějaké koncepční uspořádání mezi jednotlivými oblastmi v malých, velkoprostorové prostorů. A nedávají prostor pociťovat klaustrofobii.

Vzory, jako jsou tyto také přijít v široké škále vzorů. Vzor jako rozdělení prostoru na fotografii výše přidává několik zajímavých geometrii prostoru. Další otevřené dělících stěn mají více zakřivených a volně tekoucí vzory na ně. Tam je vzorem pro jakýkoli návrh chuti.

go Conceptual

Na fotografii nahoře ukazuje, že paraván mohou být vyrobeny z téměř libovolného materiálu. Můžete získat kreativní s typy materiálů, které používáte. Například, jednoduchý texturou dřevěný sloupek a některé těžké svislé lano zdání rozdělení prostoru na fotografii výše. Dodává vizuální organizaci tohoto diletantský, uvolněný prostor, aniž by vizuálně uzavření oblastí pryč od sebe navzájem.

Myšlenka výše také ukazuje, jak můžete přidat zeleň do svého rozdělení prostoru. Vinice na laně přidat více vizuálního bloku, ale opět bez úplného uzavření mezery. A vinice přidávat přirozený pocit, který odpovídá hrnkových rostlin v pozadí. To je také obyčejné vidět révy přidali do děliče pevných místnosti.

Pokud byste chtěli jít na koncepční nápad oddělit prostor, zde je několik nápadů pro nekonvenční dělících stěn:

  • Regály, kde můžete vidět z jedné strany na druhou
  • Kompletní oblečení rack
  • Čirá tapisérie nebo závěs
  • Otevřené regály s rybími nádržemi umístěnými na policích
  • Řada vysoké rostlinné říše

To jsou jen několik nápadů, jak dostat ty tvůrčí tekoucí šťávy.

Použít pokoj děliče jako akcenty

To je také obyčejné vidět děliče místnost sloužící jako dekorativní akcenty. Pokud máte menší prostor nechcete uzavřít, přemýšlet o uvedení paraván v rohu. Můžete vidět koncept v akci na fotografii výše, kde je jasně modré paraván přidává šok barvy na jinak nudný rohu. Dalo by se to tuto myšlenku s nějakým jasným zvýrazňující barvu, jako je třešňově červené nebo jasně fialové.

Také nemusíte držet na plné barvy. Existuje děliče pokoj s tučným umění vytištěné na ně. A paraván s plným umělecké scény na něj dává optickou iluzi, že váš malý prostor je větší, protože to vypadá, že při pohledu na okno do jiného světa jste.

A pamatujte si, vzít si čas zvážit své možnosti. Existuje mnoho různých druhů dělících stěn venku.

You may also like