Skip to main content

Jak používat tmavými závěsy na tvar dramatický, útulný interiér

Tam jsou některé styly, barvy a zdobení vlivy, které majitelé domů po celém světě mají tendenci vyhýbat, protože je považují za dotek příliš riskantní vyzkoušet. Někteří se bojí jít s tučným a zářivých barvách, jako je oranžová či fuchsiová, zatímco jiní mají tendenci držet černou od svého barevného schématu téměř fanaticky. Použití tmavého sukna je strategie, která mnozí považují je cvičení nejlepší ponechat na interiérových designérů a odborníků. Přesto by nábožensky pobývá od tmavými závěsy , které by vás mohly chybět na skvělý způsob, jak vytvořit příjemné, pohodlné domov, který je absolutní showstopper.

Zhasne ve velkém stylu v ložnici

Nenechte se bojí tmavými závěsy, as využitím těchto těžké závěsy v černé barvě je podobně jako ve stejné barvě sám v pokoji. Tmavé závěsy přinést s sebou celou řadu výhod, a jsou k dispozici v široké škále odstínů. Nemluvě o tom, můžete se rozhodnout pro styly od klasické závěsy k senzační průsvitnými závěsy. Dnes se podíváme na 25 takových inspirace , spolu s jednoduchými triky, které vám umožní pracovat s těmito vzácnými krás.

1. Zvládnutí černou magii!

Začneme s několika nádherných pokojů, které používají tmavé závěsy, ale ne uchýlit k stereotypnímu černé. To je správně; pro ty, strach z černé, existují i ​​jiné kyčle a mnohem více vzrušující možnosti, jako odstíny šedé a modré. Samozřejmě, že je tmavší odstíny těchto barev, které se vejdou na účtování tady, a často mohou doplňovat barevné schéma, které jste již děje v místnosti. Obývací prostor a ložnice s světle pastelově modré stěny spolu se závěsy v tmavě námořnická modř může skutečně zdát strhující. Takže předtím, než se usadí na černé, nebo hlubší odstíny hnědé nebo šedé, dávat více vzrušující barvy výstřel.

Hluboké námořnictvo závěsy pro přechodné ložnici

Odstíny modré jsou ideální pro tmavé závěsy

Přemýšlet nad černém pro tmavé závěsy

Eklektická kuchyně v Londýně plný barev

2. Zametací Velké prostory

Není žádným tajemstvím, že tmavé závěsy vypadat více doma v prostorné, vzdušné interiéry, kde je můžete použít k ukotvení prostor, aniž by skutečně ohromující nastavení. Double-výška obývací pokoje, luxusní ložnice a dokonce i velkolepé formální jídelní jsou ideální pro ty klasické černé závěsy. V otevřeném obývacím prostoru, jsou tyto závěsy mohou být použity k vymezení mezery tím, že vytvoří jedinečnou kulisu, nebo jeden může dokonce využít je přinést trochu soukromí, jak velké skleněné dveře spojující obývací pokoj na zahradě otevřít. Pokud si myslíte, pevné-barevné závěsy jsou nudné, hodit v některých geometrických nebo květinové vzory okořenit věci.

Vybrané obývací pokoj s noblesní výzdobou

Tmavší závěsy vypadají lépe ve větších místnostech

Tmavé závěsy pomáhají regulovat přirozenou ventilaci s lehkostí

Přidat nějaký vzor s živými závěsy

3. Moody Affair

Ne každý chce domů s jasným atmosférou naplněné záplavou přirozeného světla a oblečený v nenáročné neutrálních odstínech. Tam jsou ty z nás, kteří skutečně dávají přednost elegantní, sofistikovaný vzhled tmavé místnosti s krásnými barvami, náladovou osvětlení a šumivého lustr nebo dva na začátek ho ve velkém stylu! Hedvábná, tmavé závěsy jsou naprosto ideální pro tento Hollywood Regency inspirovaný stylem a můžete dát mu moderní dotkne, aby zajistily, že je hip a trendier! I když se tato ‚přes vrchol‘ styl je to, co snímáte pro, může tmavé závěsy stále umožňují zjistit, že rovnováha mezi relaxační a romantický v moderní ložnici.

Tmavé závěsy vypadají tak elegantní jako lehčí světlejší verze při použití hned

Rafinovaný moderní ložnice s tmavými závěsy strmými

Průmyslové kuchyňské má s tmavými elegantní krásu

Sofistikovaný tradiční jídelna s černými závěsy v pozadí

4. Elegantní, pohodlný Ambiance

Když už mluvíme o ložnic, tam je absolutně žádný pochyb o tom, že tmavé závěsy spolu se světlem, bílé průsvitné záclony se staly obrovským hitem v současné ložnici. Tento elegantní kombinace se zdá nejen esteticky apt v místnosti dominuje neutrálních barvách, ale také pracuje skvěle pro ty, kteří chtějí, aby narazit na tu dokonalou rovnováhu mezi krásnou větrání a úplné soukromí. Tato dvouvrstvá přístup k sukno také umožňuje snadno přizpůsobit měnícím se ročním období, protože tmavší závěsy nabídne dokonalou izolaci během zimy a ustupují do pozadí během útulných letních měsících.

Použít naprostý závěsy a tmavé závěsy pro ochranu soukromí a větrání

Chic ložnice v červené barvě černé a bílé

Kombinují světelné naprostý záclony se závěsy v ložnici

Šedé závěsy jsou ideální volbou pro moderní obývací pokoj

5. Udržet to Světlo!

Mluvili jsme o tom, že temné, náladový přístup dříve, ale pravda, že je křupavá, veselý interiér, který je větší hit ve světě interiérového designu dnes. Tmavé závěsy pracovat krásně v těchto místnostech, stejně jako oni poskytují vizuální kontrast, vytvářet zajímavé kontaktní místa a doplňovat další praskání z černé nebo tmavě šedé v místnosti dokonale. Čím více neutrální místnost, tím více nádherné tmavé závěsy zdát! Mohou také formovat stylové černé a bílé pozadí, který je zároveň nadčasové a univerzální, takže tyto barevné akcenty a moderní stěna umělecká díla, aby prosvítat.

Černá a obývací pokoj s trochou zeleně

Tmavé závěsy ukotvit lehké svěží obývací pokoj

Light barevnost obývacího pokoje doplňuje tmavé závěsy dokonale

Orange je skutečně nová černá

6. Sheer Tmavě krása

Pokud jde o čirou záclony, bílý rozhodně není jedinou možností. Naprostý závěsy v černé, tmavě modré, šedé a tmavě hnědé mít také sílu, aby vás smést vaše nohy v pravém prostředí. Jisti, nemusí zapadat do domu zahrnující styl pláži nebo relaxační středomořskou atmosféru, ale aby jejich přítomnost je cítit v průmyslových, minimální a současné nastavení. Umožnění v filtrovaného denního světla, dokonce i když vyrábět dramatické pozadí, tmavé průsvitné záclony rychle šplhá trendů grafu v roce 2018.

Kdo potřebuje noční stolky s lůžkem takhle

Browns ukrást show v této eklektické obývacím pokoji

Záclony standout vizuálně díky půdorysu

Vzorované záclony šedá pro módní moderního obývacího pokoje

You may also like