Skip to main content

Kā izveidot savu japāņu stila vannas istabā

Kā izveidot savu japāņu stila vannas istabā

jūsu mājās atjaunināšana, vai tas ir touch-up vai pilnīgi pārveidot maz, var būt aizraujoša pieredze, kas padara jūsu mājas patīkamāku dzīvot. Ne tikai tas sniedz jums iespēju soli atpakaļ un patiešām domā par to, kā jūs vēlaties, lai jūsu mājas izteikt šīs lietas, kas jums patīk, bet tā ir arī iespēja iemācīties kaut ko jaunu.

Viens no unikālākajiem maršrutiem uz radot telpu jūsu mājās, kas ir mērķis tās dizains ir iekļaut kultūru. Šeit mēs izskatīsim iekļaut ļoti mierīgs un dzenbudisma kultūra jūsu mājām caur japāņu mākslas peldvietu.

Vannas istaba ir telpa mājās, kas tiek izmantots katru dienu, un Japānas ir jauna šajā telpā ir mērķis laikā no efektivitātes pamatā telpu platību kur mieru un klusumu valdīšanas.

W e ir veikuši pētījumus par jums, tāpēc šeit ir apskatīt dažus no svarīgākajiem soļiem, kad runa ir radīt interjera oāze mieru jūsu mājās ir japāņu stila vannas istabā:

Dekors ka Delights maņām

Līdzīgi kā japāņu dārzs, japāņu stila vannas ir būvēts ar dabu prātā. Izmantojot apstādījumus, piemēram, bambusa augi vai sūnains podos ir galvenais elements, lai radītu sajūtu, ka mierīgas dabas pasaule var pastāvēt jūsu sienām. Izvietošana no šiem augiem ir tikpat svarīga. Pārliecinieties, ka bambusa augus vai podos sūnas tiek ierindots patīkami, līnijas, kas nav apbērt sajūtas.

Apgaismojums ir vēl viens būtisks elements jūsu japāņu stila vannas istabā. Lai radītu vietu, kur jūsu prāts ir brīvi atpūsties, skarbu gaismas un drosmīgi armatūras jāizvairās. Saglabājot interjera līnijas vienkāršus un akcents gabali minimāls ir svarīga ļauj mierīgā un skaidru pieredzi.

Krāsu shēmas japāņu stila vannas būtu jātur neitrālā vai dabas pusē atkarībā no jūsu vēlmēm. Tīras līnijas saskaņota ar gaišos toņos vai dabas nokrāsas gatavojamies izveidot Zen atmosfēru, kur var izbaudīt mieru un klusumu. Spilgtas krāsas ir pārāk uzmanību šāda veida vides un ņem prom no sava prāta un ķermeņa iespēja atrast patiesu mieru.

Neaizmirstiet, lai bambusa jūsu interjeru, kur vien iespējams, bet ar skaidru mērķi. Vai tas ir bambusa grīdas, apdares vai augiem, tā ir pazīme ir vērts ieguldīt. Bambusa būs nemanāmi iekļaut dabas noskaņu ar mitruma izturību vannasistaba pieprasa piecelties zem vispārējai lietošanai. Tāpat tas ir viens no pasaules visvairāk atjaunojamiem resursiem, kas nozīmē, ka jūsu japāņu stila vannas ne tikai nodrošina Zen, bet strādā plecu pie pleca ar dabu.

Tub Time un Tranquility

Kaut gan tas nav nekas neparasts, domāt par vannas istabas telpas mājās kā vietu, kas apmeklēja tikai īsumā, japāņu ir atšķirīgs uzņemties šajā telpā. Japāņu kultūrā, vannas istaba ir telpa atpūtai un atjaunošanos, cik vien tas ir tīrību. Jo tā ir telpa, kas ir kavējās, japāņu stila vannas ir veidota, lai bauda, ​​nevis vienkārši efektivitāte.

Viens no populārākajiem pēdējā importa Veidojot japāņu vannas ir iekļaušana neliela mērcēšanas vannu. Tie tiek ievietoti vannas ar vienīgo mērķi relaksējoša noguris ķermeni un dod jums laiku, lai savāktu savas domas un iedvesmu. To izmēri liecina, ka tie nav peldvietu higiēnas, bet mierīgu meditācijas un mieru.

Eļļas un sāļi mērcēšanas vannu būtu viegli pieejama, ja jūs meklējat, lai izveidotu autentisku japāņu vannas istaba. Šie maiga produkti tiek izmantoti, lai uzlabotu relaksāciju un var iekļaut vienkāršotie un lineāro dekoru ja ierindots pret mērcēšanas vannu vai pat countertop ar mērķi.

Japāņu stila vannas būtu iespēja veikt relaksējošu mūziku, kā arī. Making pūles, lai paslēptu tehnoloģija ietvaros dekora ir svarīgi, lai tas nav Uzmanību funkciju. Tomēr, dabas skaņas pieejams spēlēt, kamēr jūs uzsūkšanās ir ideāls process sasniegtu Zen telpā domāts atjaunošanos.

Higiēnas Essentials Apsveriet

Japāņu stila vannas istabā ir skaidra koncentrēšanās uz atpūtu un higiēnu. Ir svarīgi saprast, ka, lai gan šie divi jēdzieni iet kopā šajā telpā, japāņu tic turot tos atsevišķi. Jo autentisku japāņu istabu vieta jums atpūsties vienmēr tiks atdalīta kādā veidā no vietas jums sasniegt tīrību un uzturētu higiēnu.

Tā kā vannas tiek skatīti kā vietu, kur mērcēt, tie netiek galvenokārt izmanto kā vietu, lai peldvietu un tīrību, un netiks atrasts lielos izmēros, piemēram, daudzās mājsaimniecībās jau šodien. Turklāt, tualete vienmēr var atrast atsevišķi no mērcēšanas vannu. Daudzos gadījumos, durvis vai atsevišķas maza telpa ir izveidota atsevišķi uz tualeti.

Ja tas nav iespējams, lai kuģiem, atsevišķu telpu tualeti jūsu konkrētā vannasistabas telpā, Diy starpsienu pietiks. Papīra nodalījums vai karājas aizkars darbosies kā barjera starp vēlmi atpūsties un nepieciešamību higiēnu.

Aiz šī nodalījumā tomēr, higiēna ir vislielāko nozīmi japāņu stila vannas istabā. Faktiski, lielākā daļa no šiem vannas nav uzņēmējas standarta tualeti, bet tā vietā, izmantot bidē. Šīs funkcijas ir pieejamas dažādās krāsās un izmēros, lai atbilstu vannas, visu veidu.

Delicate Detaļas, kas padara atšķirība

Skaistums ar japāņu stila vannas istabā ir atrodams delikāts informācija, kas ir iekļauti. Japāna ir sala, un kā rezultātā, japāņu kultūra ir piesātināta ar veltījumiem un atsauces uz spēku ūdens. Daudzi Japānas vannasistabas iekļaut ūdeni vai ūdenskritumu ietekmi kādā veidā. Piemēram, neliela akmens strūklaka uz vannasistabas rada ne tikai patīkamu un dabisku vizuālo efektu, bet ietver dabisku skaņu savā relaksējošā vidē.

Japāņu estētika mēdz arī koncentrēties uz akmeņiem. Vai sakārtoti ceļu vai patīkami dizainu, akmeņi ir neapstrādātas simbols raksturs, un var viegli iekļaut jūsu japāņu stila vannas istabā. Akmeņi veikt apdullināšanu un dabas backsplash pēc vannasistabas. Tos var pievienot arī izlietnes, lai samazinātu ietekmi uz sintētisko virsmu, kas var būt uzstādīta budžeta mērķiem.

Turot jūsu vannas istabas dizains racionalizēta padara visu starpību crafting autentisku japāņu vannas istaba. Izvairieties uzkrītošs vai krāsains priekšmetus, piemēram, spilgti roku dvieļiem vai cartoonish zobu suka turētāju. Tā vietā, izvēlēties neitrālos toņos un tīras līnijas, lai saglabātu sajūtu mieru un klusums.

Turklāt, justies brīvi, lai iekļautu kultūras konkrētu produktu. Ja jūs varat iegūt japāņu roku ziepes, tas var pievienot tikai autentiskumu jūsu radīšanu.

Ja jums ir iespēja izveidot japāņu stila vannas pārliecinieties, ka esat pilnībā izmantot. Vannas mēdz būt viegli aizmirst atstarpes mājā, kas patiesībā ir neticami dizaina potenciālu.

Kad jūs ļaut sevi spēja iekļaut ieguvumus kultūras dizainu uz jūsu mājas interjeru, jūs atradīsiet gala rezultāts ir apdullināšanu mākslas darbs pats par sevi.

Vai jūsu vannas Zen un rāms vietas? Ja tā nav, uzskata, ka pēc šo ceļvedi, lai panāktu japāņu stila vannas istaba. Tas ir garantēta, lai pievienotu mierīgu, relaksējošu elementu, lai jūsu aizņemts mājās.

Ahmad Faishal is a full-time writer and has a Bachelor’s Degree in Physics Engineering from Gadjah Mada University, Yogyakarta, Indonesia. Specializing in writing about design, architecture, furniture and adjacent design fields, Faishal acknowledges the need for a world filled with creativity, comfort and beauty and considers ilcasa as the best place for his knowledge and experience to come together.

You may also like