Skip to main content

Kdy, kde a jak používat velké obrazy na stěnách

Umělecké galerie jsou skvělý způsob, jak zařídit spoustu menších uměleckých děl. Ale pokud máte velkou zeď umění, které chcete předvést, budete muset jít jinou sadu konstrukčních principů.

Existuje mnoho důvodů pro zavěšení velké nástěnné umění; Možná jste namaloval něco sami nebo zakoupili speciální kus na cestách. Také by vás mohlo jít o více moderním stylu, který se snaží zdůraznit, minimalismus. Velká zeď umění je překvapivě skvělý způsob, jak optimalizovat malých prostor. Svým zaměřením na několika velkých prvky, necháte prostor při pohledu otevřenější a méně přeplněná.

Čtěte dál a dozvíte o tom, kdy, jak a kde se používají velké nástěnné umění.

Podívejte se na početnou prázdné stěny prostor pro velké obrazy na stěnách

Vaším prvním krokem je podívat se na zeď prostor, který je dostatečně velký na podporu umění. To může znamenat sundávat stávající umění nebo reorganizací regály a nábytek. Pravděpodobné prostory zahrnují stěny v obývacím pokoji či ložnici, prostor nad minimalistické krbu nebo oblastí mezi okny. Můžete také zkusit zvýraznění stěny nebo mezery v vchody.

Čím více prázdná zeď prostor je, tím lépe. Kombinací velké umění v těsné blízkosti masivní okna nebo přes zdobeného krbu může zhoršit pozornost od samotného oboru, neboť umění má soutěžit s těmi dalšími prvky.

Zařídit pokoj kolem techniky

Udělat velkému umění zdi ohnisko uspořádáním nábytku kolem něj. Na snímku nahoře ukazuje, jak lze zařídit nábytkem ve tvaru písmene U okolo umění. To funguje velmi dobře zejména v prostorách, kde je umění visí nad minimalistické krbu.

Můžete také poukazují pohovkou směrem k umění zdi nebo uspořádat židle čelit. Další možností je umístit křesla a pohovky na druhé straně místnosti od sebe navzájem, s obrazy na stěnách mezi nimi. V případě, že zeď umění je v ložnici, umístěte ho nad postel, takže lůžko to stojí.

Buďte kreativní rozbitím jednoho kusu

Velké umění zdi nemusí být jeden obraz v jednom rámu, a to buď. Na snímku nahoře ukazuje, jak může být z jednoho kusu se šíří přes několik různých pláten. To je dobrý způsob, pokud se snaží pokrýt opravdu velké zdi. Jeden kus může obsadit několik pláten na více rámců, aby se na úplně jiné konstrukce.

Kreativní vypadá jako to také přidat vizuální zájem prostoru. Při použití této metody, která umožňuje barvu stěny proniknout skrz dává do pokoje soudržnější vzhled. Rozbíjení jeden kus umění do několika různých kusů také dělá umění snadnější k dopravě.

Nebojte se jít trojrozměrný

Trojrozměrné umění je další způsob, jak vyjádřit kreativitu v místnosti. Jít na vícevrstvé pláten, rozměrné panely jako akcent zdi nebo uměleckých děl jakékoliv odrůdy, která trčí ze zdi. Textura dodává vizuální zájem a pomáhá umění stala ústředním bodem, který je často cílem velké obrazy na stěnách.

Na fotografii výše, je snadné vidět, jak barevný kus místnosti s neutrální barevné schéma pomáhá umění stane ústředním bodem. Ačkoli black and white trojrozměrný zeď umění je ostrý design, ale také může pop-li umístěna na pozadí, jako je dřevěné obložení nebo pestré barvy.

Podívejte se na kousky, které nakreslíte v

Dobrým způsobem, aby to velké umění zdi ohniskem v prostoru je k nalezení umění, které vás vtáhne do vizuálně. Na fotografii nahoře je dobrým příkladem: Záběr lanového mostu, zasahující do vzdálenosti vyzývá oko sledovat a zjistit, kde most vede. Můžete také zkusit umění geometrické optické iluze, Nature Close-up nebo jakýkoli jiný typ snímků, můžete si pomoci, ale dívat se na. (Potřeba hledat dál, může být jen definice dobrého umění, po tom všem).

You may also like