Skip to main content

Kedy, kde a ako používať veľké obrazy na stenách

Umelecké galérie sú skvelý spôsob, ako zariadiť veľa menších umeleckých diel. Ale ak máte veľkú múr umenie, ktoré chcete predviesť, budete musieť ísť inú sadu konštrukčných princípov.

Existuje veľa dôvodov pre zavesenie veľké nástenné umenia; Možno ste namaľoval niečo sami alebo zakúpili špeciálny kus na cestách. Tiež by vás mohlo ísť o viac modernom štýle, ktorý sa snaží zdôrazniť, minimalizmus. Veľká múr umenie je prekvapivo skvelý spôsob, ako optimalizovať malých priestorov. Svojim zameraním na niekoľkých veľkých prvky, necháte priestor pri pohľade otvorenejší a menej preplnená.

Čítajte ďalej a dozviete o tom, kedy, ako a kde sa používajú veľké nástenné umenia.

Pozrite sa na početnú prázdne steny priestor pre veľké obrazy na stenách

Vaším prvým krokom je pozrieť sa na stenu priestor, ktorý je dostatočne veľký na podporu umenia. To môže znamenať dávať dole existujúce umenie alebo reorganizáciou regály a nábytok. Pravdepodobné priestory zahŕňajú steny v obývacej izbe či spálni, priestor nad minimalistické krbu alebo oblastí medzi oknami. Môžete tiež skúsiť zvýraznenie steny alebo medzery v vchody.

Čím viac prázdna múr priestor je, tým lepšie. Kombináciou veľké umenie v tesnej blízkosti masívnej okna alebo cez zdobeného krbu môže zhoršiť pozornosť od samotného odbore, pretože umenie má súťažiť s tými ďalšími prvkami.

Zariadiť izbu okolo techniky

Urobiť veľkému umenie múru ohnisko usporiadaním nábytku okolo neho. Na snímke hore ukazuje, ako možno zariadiť nábytkom v tvare písmena U okolo umenia. To funguje veľmi dobre najmä v priestoroch, kde je umenie visí nad minimalistické krbu.

Môžete tiež poukazujú pohovkou smerom k umenia múru alebo usporiadať stoličky čeliť. Ďalšou možnosťou je umiestniť kreslá a pohovky na druhej strane miestnosti od seba navzájom, s obrazmi na stenách medzi nimi. V prípade, že múr umenie je v spálni, umiestnite ho nad posteľ, takže lôžko to stojí.

Buďte kreatívni rozbitím jedného kusu

Veľké umenie múru nemusí byť jeden obraz v jednom ráme, a to buď. Na snímke hore ukazuje, ako môže byť z jedného kusu sa šíri cez niekoľko rôznych plátien. To je dobrý spôsob, ak sa snaží pokryť naozaj veľké múru. Jeden kus môže obsadiť niekoľko plátien na viac rámcov, aby sa na úplne iné konštrukcie.

Kreatívne vyzerá ako to tiež pridať vizuálny záujem priestoru. Pri použití tejto metódy, ktorá umožňuje farbu steny preniknúť cez dáva do izby súdržnejší vzhľad. Rozbíjanie jeden kus umenia do niekoľkých rôznych kusov tiež robí umenie ľahšie k doprave.

Nebojte sa ísť trojrozmerný

Trojrozmerné umenie je ďalší spôsob, ako vyjadriť kreativitu v miestnosti. Ísť na viacvrstvové plátien, rozmerné panely ako akcent stene alebo umeleckých diel akejkoľvek odrody, ktorá trčí zo steny. Textúra dodáva vizuálny záujem a pomáha umenia stala ústredným bodom, ktorý je často cieľom veľké obrazy na stenách.

Na fotografii vyššie, je ľahké vidieť, ako farebný kus miestnosti s neutrálnou farebnú schému pomáha umenia stane ústredným bodom. Hoci black and white trojrozmerný múr umenie je ostrý dizajn, ale tiež môže pop ak umiestnená na pozadí, ako je drevené obloženie alebo pestré farby.

Pozrite sa na kúsky, ktoré nakreslíte v

Dobrým spôsobom, aby to veľké umenie múru ohniskom v priestore je k nájdeniu umenie, ktoré vás vtiahne do vizuálne. Na fotografii hore je dobrým príkladom: Záber lanového mosta, zasahujúce do vzdialenosti vyzýva oko sledovať a zistiť, kde most vedie. Môžete tiež skúsiť umení geometrické optické ilúzie, Nature Close-up alebo akýkoľvek iný typ snímok, môžete si pomôcť, ale pozerať sa na. (Potreba hľadať ďalej, môže byť len definícia dobrého umenia, po tom všetkom).

You may also like