Skip to main content

Kreativní nápady na čelo postele snové Ložnice

Zda rustikální, romantický, podrážděný nebo klasické Vaše čelo je ústředním bodem vaší ložnici a dělá nejvíce udávat tón pro svůj noční oáze. Výběr správného čelo je důležitým konstrukčním činitelem – ale to neznamená, že jste omezen na to, co vidíte v designových studiích nebo nábytek showroomů.

Čela, jak působivých, jak jsou na design svého pokoje, jsou ve skutečnosti jedním z nejjednodušších ložnice složek, aby se sám. Čelo postele myšlenky jsou stejně neomezené, jako vaše představivost, ale v zásadě dělí do pěti kategorií: dřevo, textilie, kovové, nepravidelné a uměleckých bázi.

Jakmile jste se rozhodli na pocit, že chcete ze svého čela postele, trvat upřímný pohled na svého rozpočtu, času a pohodlí úrovni s DIY projekty. Pak prohlédnout naši fotogalerii na nějakou inspiraci, a aby se čelo, které jste snili o.

DIY pelest Ideas

Dřevo

Wood neznamenají vždy na rustikální; pokusit leštěný, tmavší tón pro elegantní vzhled.

To je asi první věc, kterou si myslíte o tom, kdy si myslíte, že DIY čela. Palety, dveře, okenice, okenní rámy, krbové římsy a stodola dřevo všechny výborné kulisy pro své posteli, a všestrannost, že dřevo nabízí k vaší ložnici je prakticky nekonečný.

Procházet bleší trhy pro staré stodoly dveří; dělají velké čelo.

Rustikální prkna vytvářejí jedinečné místo k odpočinku hlavu.

Malované a loupání dřevěné podlahy přidat uvolněnou atmosféru.

Dokončení staré stodoly dodává rustikální elegantní styl.

Například, můžete krásně barevného dílo nebo opakované využití některé otlučené výběrové zárubně udávat tón pro vaši ložnici. Zvětralý žaluzie udělat perfektní čelo, pokud chcete oblázkovitý chata atmosféra. Dřevo nabízí celou řadu možností a dokončit stylu za rozumnou cenu.

Tkanina

Toto čelo vypadá elegantně, a můžete ji zopakovat doma.

Všívací látku na svém pelest dodává elegantní atmosféru.

Rozhodnout se pro zábavu pruhované tkaniny v dětském pokoji.

Panely z hedvábí jako textilie zdobené stuhou nabízejí elegantní možnost.

Metalická tkanina dělá tento plyšové čelo moderní, ale příjemný.

Pro ty, kteří s modernějšími nebo eklektický vkus, zvážit pokrývající čelo s kůží.

Prodlužte si čelo zakrytím čtyři dřevěné desky s tkaninou.

Tyto všívané čela na které se vztahuje sametu evokovat wingback židle styl.

Chcete něco trochu měkčího pro váš DIY čelo postele? Látkové volby jste se vztahuje – a to doslova. Ať už dáváte přednost formální shovívavost chomáčovitými, knoflíky nebo pintucked čela, nebo něco více neformální, tkanina nabízí mnoho měkké, shovívavý volby pro vaší ložnici.

Za bohatstvím tkaniny bez formalit, zkuste jednoduše visí přikrývku, některé krajky nebo závěs za postelí. Budete stále vytvořit kontaktní místo, ale to nebude vyžadovat hodiny práce.

Kov

Klasické mosazné kovové rošty přidat eklektický styl této ložnice.

Zvážit obložení ložnici zdi s nerezové oceli pro vzhled glam.

Stará zámečnictví gate by bylo úžasné čelo.

Na opačném konci spektra z pocitu tekutiny tkaniny je pevná konstrukce z kovu. To rozhodně neznamená, že je bez krásy; kov čelo může mít romantickou atmosféru, jako železnou bránou s umělými květinami propletené.

Dokonce i průmyslové pocit z vlnitého plechu lze změkčit spletitou dekorativní řezu. Kov nemusí být atraktivní pro každý vkus, ale existuje mnoho možností pro DIYer, aby podpis čelo z této všestranné materiálu.

Volná forma

Okenice jsou snadno DIY volba čelo.

Naplavené dříví činí jedinečnou čelo a dává vám záminku jít na pláž.

Ještě více než tvůrčího potenciálu v prvních třech kategoriích čela volného tvaru vám nekonečnou tvůrčí svobodu. Můžete použít téměř cokoli: polštáře seskupeny do displejem, kusy naplaveného dřeva nebo bambusu proti zdi, Vintage Books držel kus podložce.

Volně forma čelo může naplnit svoji osobnost a zájmy do tvorby jednoho z-svého druhu. Je-li vaše vášeň, může se stát ústředním bodem ve vaší ložnici; s designem free-form, strop je limit.

Art-Based

Pověsit koberec nebo gobelín namísto čelo postele pro umělecký vzhled.

To stenciled čelo dodává pěkný, ženský dotek.

Vytvářejí geometrické vzory s nailheads nebo mosazi čalounění připínáčky.

Zapomeňte na tradiční formu tím, že rozšiřuje čelo kolem stranách rámu postele.

Vytvořte si vlastní umění s tabuli čelo postele.

Podobně jako u volného tvaru čela v jejich schopnosti zachytit své zájmy, art-based čela mají jen trochu víc strukturu. Pokrývat plátna s látkou nebo barvou a skupiny je na zdi nad vaší posteli. Kompozici snímku z blízké nebo lokalitách dělá většinu personalizované z čelního panelu, stejně jako kulisu z oblíbených citátů.

Nemůže rozhodnout jen na jednu barvu? Zkuste aranžování malovat vzorníky takovým způsobem, který apeluje na oku. Umění založené projekty umožňují vytvořit podpis kus, který je často snadno vyměnitelné; ale také pracovat pro každý rozpočet.

Neexistuje žádný důvod se cítit omezena na čela, které jsou k dispozici ke koupi. Nechte své tvořivosti zářit v vrchol pro vaši ložnici. S trochou loket tuk a hodně inspirace, můžete vytvořit perfektní kus pro vaše ložnice a váš rozpočet. Který z těchto DIY čelem nápady k tobě mluví?

You may also like