Skip to main content

Küçük Living Room süsleyin nasıl

küçük salon tarzınızı çimdik izin vermeyin. Ne kadar küçük uzay, hala sahibi veya kira olsun şık bakabilirsiniz. Evinizde en çok yaşadığı-tatmin kişiselleştirmek için en küçük uzay dekoru hileler keşfedin.

Kişisel Beyaz Duvarlar kucaklayın

Beyaz duvarlar donuk olabilir, ama sonra yine onlar sakinleştirici ruh hali yaratabilir. beyaz-on-beyaz iç kucaklayan düşünün. eşit soluk mobilya ile duvar eşleştirme herhangi küçük uzay parlak ve daha büyük hissettirmek için zarif ve basit bir yoludur.

karakteri için, renklerin pops ve doku sıçramalarına ekleyin. İç tasarımcı Mercedes Daczi ev bitkileri ve hasır mobilyalar gibi renkli ve dokusal vurgular bir dizi ile bu beyaz oturma odası kişiselleştirilmiş.

Kişisel Garip Açıları Work

Bir beceriksizce oturma odası şeklinde dekore etmek şaşırtıcı olabilir, ancak hiçbir boşluk hiç güzel dekor için çok garip.

Bir odak noktası haline garip bir duvar açabilirsiniz. Bu dairenin sahibinin salon tarzı galeri duvarına yatak odasının kapısının etrafında dikey boşluk döndü.

Emin nerede kanepe koymak değil mi? cesur desenli duvar kağıdı seçimi bir garip şekilli alanda bir merkez noktasını kurabilir. İşte şakayık içeren duvar kağıdı oturma odası tutturur.

Tekstil üzerine Kazık

kumaşla bir Boho cenneti haline sıkışık bir oturma odası çevirin. Mutlu İç Blogu’ndaki Bu tasarımda, bir pamuk goblen ile yaptığı küçücük salonda tekstil ve Kilim yastıklar üzerinde houseplant uzmanı İgor Josifovic yığınları bir bütçe kanepe giyinmek. Türk halı zemin daha davet oturan yapar. dokunmuş duvar asılı yanında kullanmak için çok şirin bir çerçeveli mutfak havlusu olduğunu.

Yaşam Yurt-Style Mezun

Oturma odası çığlık mı büyümüş genç? Homepolish gelen bu küçük bekâr “adulting” bir daire için ipuçları ile dolu.

dekoratif duvar asılı içine bisiklet açarken zarif bisiklet raf yukarı ve yoldan tekerlekleri tutar. Zemin alanı israf etmez Başka akıllıca odasında sol tarafını kapsayan yüzen masası. Onun dahili çekmeceler depolama iyi bir anlaşma sağlarlar. Ama rahat bir yetişkin evine bu 500 metrekarelik stüdyo dönüştüren renkli baskılar elde rafine mobilya, bir tek örneği Türünün karakter eklemek çeşitli ayrıntılar ve dekor stilleri vardır.

Yaşam Renk ekle

Hiçbir şey bitkilerle dekorasyon gibi bir oturma odası prettifies. Nergis veya laleler güzel renk eklemek gibi eğrelti otları ve örümcek bitkiler dahil yapraklı güzellikleri ilginç dokusunu getirmek ederken, uzun ömürlü Çiçeklenme (artı onlar kapalı hava temiz!). bahçe beğenmediniz mi? etli aileden birkaç az bakım seçenekleri deneyin ve sevimli DIY yetiştiricilerinin koyun.

Yani Sıkıcı Kutu Şeklinde Uzay Transform

oturma odası mimari detay eksik ise, pahalı bir yenileme çalışmaları vermeden uygun fiyatlı ve benzersiz bir dokunuş oluşturmak kolaydır. göz alıcı odak noktası haline odası dönüştüren Joe İnsandan böyle bir özellik duvar oluşturarak kişisel tarzınızı gösterin.

Bir Dar Space için mükemmel Sofa bul

Dar ve küçük hem var bir oturma odası süslemeleri özellikle zor olabilir. Ancak, Dekor Aid tarafından yeniden bu aydınlık ve havadar uzayda gibi bir dikkatle seçilmiş kesit kanepe değerli büyüklüklerine en yapabilirsiniz. Bir kanepe için alışveriş yaparken, uzun ve yaşam odaya daha fazla derinlik vermek için bir duvara karşı yalın bir bakın.

Dikey Stripes ile Tavan Yükseltmek

senin alçak tavan Tarzınızı ise, Şeffaf ve Şirket tarafından süslenmiş bir evde bu duvarlar iyice bir bakın. ince dikey çizgiler bu kompakt oturma odasında alçak tavan yüksek görünüyor olun.

Altın Dekor ile o kadar glam

Eğer mobilya ölçeğini izlerseniz küçük bir oturma odası övmek bir sorun değildir. Örneğin, içi doldurularak kaplanmış kanepe her türlü küçük uzay ufacık hissettirecek. Ancak, aynı zamanda (gösterildiği gibi) zemine yakın bir apartman boyutunda kanepe ters etki yaratacaktır.

Midas dokunuşu eklerken akılda ölçeği tutulması da önemlidir. Havenly tarafından tasarlanan bu küçük salonda gösterilen altın dekorun tamamı düşük profilli kanepe ile çalışır. şeffaf sehpa görsel ikamet almaz çünkü, daha taban alanı yanılsaması yaratır.

Bir mücevher-Box Living Room oluştur

David Uzun Designs tarafından tasarlanan bu luxe Londra dairede küçük oturma odası muhteşem şık ta kendisidir. Bir gümüş grisi paleti zengin renkler ve gür kumaşlar güzel aksesuar tabakası için hazırlıyor. üstte kiraz oda göz yukarı çekerek daha büyük hissettiriyor yaptırılan portresi.

Sofa Arkasında Mind the Gap

Koltuğunda arkasında bir kitaplık veya raf ekleyerek oturma odanıza görsel ilgi ve depolama eklemek için sinsi ve etkili bir yoldur. Bu tasarımda, açık renkler ve büyük bir pencere olarak da belirgin alanını maksimize etmek için yardımcı olur.

Shabby Chic enjekte

Burada güzel olan açık renkler ile dikkat çeken perişan şık tarzı, beyaz slipcovered mobilyalar ve antika aksan göstermektedir teensy oturma odası. Tasarım rahat bir aşk koltuğu, pembe Fleurette koltuk ve büyüleyici bir eğlence boyutu avize bulunmaktadır.

Modern Stil kullanın

Sıfırdan alanınızı dekorasyon başlatmak için arıyorsanız, Havenly tarafından dekore edilmiş bu 600 metrekarelik dairede oturma odası küçük uzay dekorasyon için basit bir formül ortaya koymaktadır.

İlk olarak, nötr renklerde düşük profilli mobilya ile sopa. Eğer zeminin daha görebileceğiniz için sehpa gibi uzun bacaklı adet ferahlık hissi uyandırır. renk babalar için, bir houseplant ya da iki ve desenli kilim ekleyin. Daha sonra, bir açıklama yapma baskısı veya büyük boy ayna ile kanepenin arkasına o büyük boş alanı doldurmak. Bir zemin lamba Need ama yatay odanın bir inç yedek yok mu? Düşünün bir şey duvara monte.

Fransızca gibi dekore edin

Paris Güzel bu Paris dairede minyon salon çok kalabalık duygu veya eski dünya tarzında skimping olmadan yemek odası ve mutfak olarak üç katına. Birkaç akıllı dekorasyon hileler mümkün kıldı.

İlk olarak, sadece çıplak temel-bir uzanmanız için kanepe ve büyüklüklerine bir damla israf etmez yeme veya çalışma için bir yemek seti ile onu mobilya. İkincisi, süslü aynaya kristal avize biçimsel bezemeleri küçük bir seçim pratik fonksiyonu ile Parisli şık ise melds.

Çifti Mükemmel adet Birlikte

Birçok Midcentury tasarımlar, solda gösterilen yemek seti gibi, küçük odalarda orantılı daha iyi görünüyor ki,-düşük atılmış ve uzun bacaklı bulunmaktadır. onlar görsel alanın boyutunu genişletmek çünkü Büyük aynalar, kanepenin arkasına tavan aynasına kat gibi aynı zamanda küçük kare görüntüleri ile güzelce eşleştirmek.

Mobilya Living Room Çapa

tüm büyüklüklerde odalar dekorasyon söz konusu olduğunda, bir alfa nesne bir boşluk tutturur budur. IDF Studio tarafından tasarlanan bu oturma odasında, misafir yatağa dönüştürülebilir peluş çekilme divan. yuvalama tablolar ve döşemeli depolama sedirler de eğlenceli ve barındırma için çift amaçları vardır.

Bir Matchy-Matchy, Delme Look kaçının

Bu salon alçak duran mobilya onun gerçek boyutu sayesinde daha görkemli hissediyor. farklı dönemlere ait eşleşmeyen mobilya ve dekor dahil ederek alanınızı daha dokusunu ve kişilik verin. Bu odada çağdaş kanepe ve vintage deri sandalyeler gibi, farklı dokulu parçalar komple set olarak tıpkı kesintisiz bakabilirsiniz.

You may also like