Skip to main content

Loo Perfect Home Office 8 Sammud

Teie kodu on oma lossi, kuid see võib olla ka keskne juhtimine postituse oma äri või sekundaarse töökohal, kui te sageli tuua töö kodus. Kui viimane, siis ei pruugi olla palju sisend puudutab välimust oma töökoha kontoris (või kabiin). Kuid nagu kuningas või kuninganna oma lossi, saate kujundada ja kaunistada oma kodu asukoht oma täpsetele tehnilistele nõuetele. Need on mõned nõuanded, mida meeles pidada, kui luua täiuslik kontorina.

Vali hoolikalt

Valides asukoht oma kodu asukoht, kaaluge müra ja liikluse tegurid. Näiteks, kui kontoris on lähedal tänaval, siis võib kuulda inimeste kõndimine ja / või sõidu. Samuti leiavad liikluse oma kodus. Kui teil on kavas töötada oma kontoris, kui ülejäänud pere on kodus, asetades selle lähedal köök, vannituba või peretuba tähendab, et sa võiksid olla palju külastajaid või võite olla kergesti häirida lähedal helid.

Teiselt poolt, kui teil on väikesed lapsed, siis võib olla parim koht kontoris suhteliselt lähedal oma mängutuba, nii et saate jälgida oma tegevust.

Mõtle minimalistlik lähenemine

Justin Klosky, tegevjuht ja asutaja OCD Experience (Korralda & Loo Distsipliin), ütleb: “Trends tulevad ja lähevad – kuid olenemata Pantone Color of the Year, mu igavesti lemmik trend on minimaalne esteetiline. Hoiame oma töölaua ruumi puhas vähe, mitte-häiriv puudutab isiksuse siin või seal teeb vahe tootlikkuse ja aitab hoida oma pea selge. “

Tegelikult Mariko Baerg, kinnisvaramaakler on Bridgewell Real Estate Group Vancouver, ütleb ta näeme trendi seda lähenemist. “Seal on liikuda minimalistlik ruumi vähe segadusega ja keskenduda ainult olulisele: sülearvuti traadita printereid / skannerid, laud ja kapid.”

Katkestas nöörid (või vähemalt peita)

Traadita printerid ja skannerid on üks viis hoida need koledad juhtmed välja vaadata ja vähendada võimalusi komistamine neid. Klosky soovitab ka kahe-in-one laptop ühendatud traadita laadimise matt, traadita klaviatuur ja piksenool dokid kui teil on vaja kahes vääringus. Siiski, kui sul ei ole traadita seadmed, Klosky ütleb saate peita 99 protsenti oma juhtmed näinud. “Seda saab teha koos salakaval combo PVC torustik, Velcro zip sidemed paigaldada jõuallikat all lauad ja varjatud kohas.”

Vältida paberi segadusega

Kas tõesti on vaja hoida kõik need dokumendid? Klosky soovitab lugejad minna paberita. “Hüvasti rolodex ja planeerija – digitaliseeriti oma aadressiraamatusse ja hoida oma kalendri online, võrk on sõna otseses mõttes käeulatuses kas liikvel või kui te töötate kodus,” ütleb ta. “Digitaliseerimine võimaldab teil skaneerida ja hakkimiseks dokumentide taaskasutamiseks, mis takistab edasist kasutamist paber ja päästa meie planeedi.”

Mine roheline

Töötamine kodus on parem kui on kinnine büroohoone, aga sa oled ikka siseruumides. Kuid rohelus aitab teil tuua väljas sees. “Taime, näiteks toob madala-key allikas elu ja värvi ruumi,” Klosky ütleb.

Baerg nõustub, et see on trend ta nägema kodu bürood. “Taimed või roheline sein aktsendid on muutumas populaarseks, sest me tavaliselt vaadates arvutiekraani või meie mobiiltelefone ja võttes, et roheline aspekt on lihtne kohta silma ja aitab meil end rohkem seotud loodusega,” ütleb ta.

Lase valgus

Uuringud näitavad, et inimesed, kes töötavad loomulikku valgust on tootlikumad, neelavad rohkem D-vitamiini, magada paremini öösel ja vähem silmahaigusi. Light võib parandada ka oma meeleolu. Ja kui teil on vaja veel üks põhjus panna oma kontoris kohas, mis võimaldab teil kasutada loomulikku valgust, pean seda: Kasutades loomulikku valgust võib langetada teie elektri arve.

Sisse sulanduma

Kui teie kontoris on nähtav teistele ruumid majas, kaaluma, kuidas see sulanduks piirnevatel aladel. Stiil valik ja värvid peaks täiendama, mitte minnes. Pildil eespool kontorina sisaldab arhitektuursed detailid leitud kogu house.However, kui te ei sulgenud ukse oma kontoris, seal on rohkem mänguruumi oma disaini ja kaunistus valikuid.

Lisa inspiratsiooni

Kuigi Klosky soovitab minimalistlik lähenemine, ütleb ta seal peaks olema koht isiklikud esemed. Mõnikord, väljapanek oma lemmik asjad võivad anda inspiratsiooni ja viia oma parimad tööd. Näiteks, kui sa oled kunstnik, näidata mõned oma kunsti. Kui oled raamatupidaja, kuid sa armastad reisivad eksootilisi asukohti, hoida suveniire lähedal. Nad võivad inspireerida teil hoida kõvasti tööd, nii et saate säilitada oma praeguse elustiili.

You may also like