Skip to main content

Malé nápady Obývací pokoj, aby co nejvíce z vašeho prostoru

Mnoho malých nápadů obývací pokoj se točí kolem podvádět oko do tvorby prostor vypadat prostornější. Taková strategie může změnit oblast, která se cítí stísněné a klaustrofobii do jedné, která se cítí útulně a esteticky. Zdobí takovým způsobem, který maximalizuje světla a prostoru, a věnovat pozornost tomu, jak použít barvy, měřítko a hmotnost. To může udělat docela rozdíl.

Je zajímavé zkoušet nové věci. Někdy tradiční představy o obývací pokoj dekor nejsou nejlepším řešením pro malé prostory. Namísto použití žaluzie na okna ošetření, pomocí dlouhé, plynoucí závěsy, protože upozorňují na vertikální prostor, čímž se rozšiřuje oblast místnosti.

Váš obývací pokoj, bez ohledu na velikost, by měl být schopen fungovat jako prostor pro relaxaci a zábavu. Zde jsou některé z našich oblíbených způsobů, aby bylo cítit prostornější.

Ozdobte se zrcadly

Návrháři často umístí zrcadla strategicky v malých místech, aby se cítili větší. Jedním z nejčastějších drobných nápadů obývací pokoj je pro zavěšení velké zrcadlo v centrální poloze pro vytvoření kontaktního místa. Odrážet světlo a přidat pěknou atmosféru, dát za světelným zdrojem, jako svíčky nebo závěsné lampy. Pokud je to možné, umístěte zrcadla naproti okna, takže to bude odrážet názor a dát iluzi jiného okna.

Kreslit oko vzhůru

Místnost má svislý rozměr, stejně jako horizontální jeden. Pokud váš obývací pokoj má vysoký strop, aby co nejvíce z větší prostor zdobení to takovým způsobem, který přitahuje oči vzhůru. závěsy od podlahy ke stropu jsou stylové způsob, jak dosáhnout tohoto cíle.

Další myšlenkou je, aby vyplnil vertikální prostor zvěřinec malých až středně velkých uměleckých děl. Tato technika bude v místnosti cítit větší než ve skutečnosti je, protože zve na první pohled toulat se za horizontální prostor v úrovni očí, které mohou cítit stísněném.

Použijte neutrální barvy pro malý obývací pokoj

Jeden z nejpopulárnějších malých nápadů obývací pokoj je použití neutrálních barev na stěny, podlahy, stropu a čalounění nábytku. Paleta off-bílé nebo béžové rozšíří prostor tím, že vypadá tlačit zpět na stěnách. Měkké odstíny mají také tendenci k osvětlení místnosti pomocí odrazu světla. Kromě rozšíření prostor, neutrální paleta propůjčuje okamžitý sofistikovanost a vytváří uklidňující prostředí.

Vyberte si nábytek s lehkou Vzhled

Když si koupíte nábytek, zvažte jeho vizuální váhu. Tento koncept odkazuje na vnímanou tíhy objektu na základě velikosti, barvy a designu. Vyberte si kousky, které mají lehký vzhled, protože ty těžší bude zdát škrtit mezeru.

Rozhodnout se pro světlých barev než ty tmavší a vyberte kusy, které mají nohy a zároveň se vyhýbat těm, které jsou boxy. Skleněné kávu nebo konci tabulky zabere méně vizuální prostor než ty dřevěné, protože můžete vidět skrze ně. Jakékoli zařízení, které nepřekážely výhled bude prostor vypadat více otevřené.

Vyberte Drobný nábytek

Seznam nápadů malý obývací pokoj by nebyl úplný bez doporučení pro výběr nábytku, které nebudou přemoci místnost nebo objeví ovládnout prostor. Pohovka s tenkými rameny a pevně čalouněné zpět je výhodné jeden s podstatným rameny a multi-polštář zpět.

Je-li prostor je těsný, jsi to mohl udělat, aniž by pohovce úplně, a to buď výběrem loveseat nebo se rozhodnou umístit čtyři židle kolem konferenčního stolku. Při výběru z křesla, vzít v úvahu ty armless protože zabere méně místa než model s rukama.

You may also like