Skip to main content

Malé nápady Obývačka, aby čo najviac z vášho priestoru

Mnoho malých nápadov obývacia izba sa točí okolo podvádzať oko do tvorby priestor vyzerať priestrannejší. Takáto stratégia môže zmeniť oblasť, ktorá sa cíti stiesnené a klaustrofóbiu do jednej, ktorá sa cíti útulne a esteticky. Zdobia takým spôsobom, ktorý maximalizuje svetla a priestoru, a venovať pozornosť tomu, ako použiť farby, mierka a hmotnosť. To môže urobiť celkom rozdiel.

Je zaujímavé skúšať nové veci. Niekedy tradičné predstavy o obývacia izba dekor nie sú najlepším riešením pre malé priestory. Namiesto použitia žalúzie na okná ošetrenie, pomocou dlhé, plynúce závesy, pretože upozorňujú na vertikálne priestor, čím sa rozširuje oblasť miestnosti.

Váš obývacia izba, bez ohľadu na veľkosť, by mal byť schopný fungovať ako priestor pre relaxáciu a zábavu. Tu sú niektoré z našich obľúbených spôsobov, aby bolo cítiť priestrannejšie.

Ozdobte so zrkadlami

Návrhári často umiestni zrkadla strategicky v malých miestach, aby sa cítili väčší. Jedným z najčastejších drobných nápadov obývacia izba je pre zavesenie veľké zrkadlo v centrálnej polohe pre vytvorenie kontaktného miesta. Odrážať svetlo a pridať peknú atmosféru, dať za svetelným zdrojom, ako sviečky alebo závesné lampy. Ak je to možné, umiestnite zrkadlá naproti okná, takže to bude odrážať názor a dať ilúziu iného okna.

Kresliť oko hore

Miestnosť má zvislý rozmer, rovnako ako horizontálne jeden. Ak váš obývacia izba má vysoký strop, aby čo najviac z väčší priestor zdobenia to takým spôsobom, ktorý priťahuje oči nahor. závesy od podlahy k stropu sú štýlové spôsob, ako dosiahnuť tento cieľ.

Ďalšie myšlienkou je, aby vyplnil vertikálny priestor zverinec malých až stredne veľkých umeleckých diel. Táto technika bude v miestnosti cítiť väčší ako v skutočnosti je, pretože pozýva na prvý pohľad túlať sa za horizontálnej priestor v úrovni očí, ktoré môžu cítiť stiesnenom.

Použite neutrálne farby pre malý obývacia izba

Jeden z najpopulárnejších malých nápadov obývacia izba je použitie neutrálnych farieb na steny, podlahy, stropu a čalúnenie nábytku. Paleta off-bielej alebo béžovej rozšíri priestor tým, že vyzerá tlačiť späť na stenách. Mäkké odtiene majú tiež tendenciu k osvetlenie miestnosti pomocou odrazu svetla. Okrem rozšírenia priestorov, neutrálne paleta prepožičiava okamžitý sofistikovanosť a vytvára upokojujúce prostredie.

Vyberte si nábytok s ľahkou Vzhľad

Keď si kúpite nábytok, zvážte jeho vizuálnu váhu. Tento koncept odkazuje na vnímanú ťarchy objektu na základe veľkosti, farby a dizajnu. Vyberte si kúsky, ktoré majú ľahký vzhľad, pretože tie ťažšie bude zdať škrtiť medzeru.

Rozhodnúť sa pre svetlých farieb ako tie tmavšie a vyberte kusy, ktoré majú nohy a zároveň sa vyhýbať tým, ktoré sú boxy. Sklenené kávu alebo konci tabuľky zaberie menej vizuálny priestor ako tie drevené, pretože môžete vidieť skrz ne. Akékoľvek zariadenie, ktoré neprekážali výhľad bude priestor vyzerať viac otvorené.

Vyberte Drobný nábytok

Zoznam nápadov malý obývacia izba by nebol úplný bez odporúčania pre výber nábytku, ktoré nebudú premôcť miestnosť alebo objavia ovládnuť priestor. Pohovka s tenkými ramenami a pevne čalúnené späť je výhodné jeden s podstatným ramenami a multi-vankúš späť.

Ak je priestor je tesný, si to mohol urobiť, bez toho aby pohovke úplne, a to buď výberom loveseat alebo sa rozhodnú umiestniť štyri stoličky okolo konferenčného stolíka. Pri výbere z kresla, vziať do úvahy tie armless pretože zaberie menej miesta ako model s rukami.

You may also like